DRZWI ZEWNĘTRZNE DOSTAWA GRATIS CAŁA POLSKA !!! (6482849605)

zakończona
610,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 70,00 zł
 • lokalizacja: Opoczno
 • stan: nowy
 • typ: przeszklone
 • dodatkowe funkcje: antywłamaniowe
 • szerokość drzwi (cm): 80.00
 • uszkodzony: nie
 • rodzaj: do mieszkania, do domu
 • strona: lewe, prawe
 • kolor wykończenia: jasne drewno, ciemne drewno
SALON FIRMOWY
Ul. Janasa 13
26-300 Opoczno
tel. 44 754 45 38

CERMAT
Ul. Noskowskiego 1
99-300 Kutno

- Własny transport
Czas i koszt dostawy ustalamy indywidualnie z klientem. Własny transport to gwarancja że zamawiany produkt jest zgodny z opisem i nie zostanie uszkodzony w transporcie, gdyz kierowca odpowiada za niego materialnie

- Odbiór osobisty - 0zł
Po wcześniejszym ustaleniu
- Płatność przy odbiorze
- Płacę z Allegro
- Przelew na konto

NR RACHUNKU PKO BP
26 1020 3916 0000 0502 0023 9889

NA ŻYCZENIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 26 1020 3916 0000 0502 0023 9889
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 5
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 70,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua
użytkownik
cena
i...5
610,00 zł piątek 23 września, 12:25:03
m...6
600,00 zł środa 21 września, 22:13:09
e...a
375,00 zł wtorek 20 września, 19:30:16
n...h
365,00 zł wtorek 20 września, 06:46:45
C...8
360,00 zł sobota 17 września, 10:28:38
u...9
360,00 zł niedziela 18 września, 22:30:10
a...0
350,00 zł piątek 9 września, 18:42:42
m...s
350,00 zł niedziela 11 września, 11:22:11
W...i
7,50 zł sobota 10 września, 21:57:30
t...9
6,50 zł sobota 10 września, 20:32:15
k...6
4,50 zł sobota 10 września, 16:13:10
c...o
3,50 zł sobota 10 września, 16:09:34
S...p
2,00 zł piątek 9 września, 15:03:14
G...r
1,50 zł piątek 9 września, 15:02:13
g...z
1,00 zł piątek 9 września, 15:01:38

dane sprzedawcy

kontakt

 • 447544538
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 17:00, w soboty 8:00 - 13.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Grafag Sp.j.
Żelazowice 174
26-307 Białaczów
 
ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU 1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego na allegro bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki składając stosowne oświadczenie na piśmie lub droga e-mailową. Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego na allegro bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki składając stosowne oświadczenie na piśmie lub droga e-mailową. 2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 14 dni od zgłoszenia sprzedawcy iż odstępuje od umowy zakupu na odległość - towar odsyłany na koszt własny. 3.Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania), nie uszkodzonego oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. UWAGA! Zwrotowi nie podlegają wszelkie towary wykonywane na zamówienie pod klienta jak towar wyprzedażowy czy w drugim gatunku !. 4. Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru, nastąpi w terminie 14 dni (od daty otrzymania towaru przez firmę Grafag) poprzez wykonanie przelewu przez Grafag Sp. J. na wskazane przez Zamawiającego konto. Drzwi przeszklonych nie posiadamy na magazynie. Każdy model drzwi wykonujemy ( szklimy ) pod indywidualne zamówienie klienta. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Grafag Sp.j. Żelazowice 174, 26-307 Białaczów Ja .................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy:.............................................................................. numer oferty .............................................................................................................., Data zawarcia umowy to ............................................., data odbioru............................. Imię i nazwisko............................................................................................... Login Allegro................................................................................................... Adres............................................................................................................. Data............................................................................................................... ..................................................................................................... Podpis ( tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej )

reklamacje

REKLAMACJE Reklamacjom nie podlegają: - przedmioty sprawne - dlatego uwaga: prosimy upewnić się przed odesłaniem, czy problem na pewno tkwi w produkcie, czy w niewłaściwym użytkowaniu lub złym montażu. - oczekiwania klientów wykraczające poza opis przedmiotu - funkcje i parametry które nie były zawarte w opisie aukcji. 1. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę Grafag są produktami fabrycznie nowymi. Produkty posiadają gwarancję producenta , obowiązującą na terenie Polski. Montaż drzwi musi być wykonany przez wyspecjalizowane firmy zgodnie z obowiązującymi zasadami sztuki budowlanej. W przypadku samodzielnego montażu gwarancja wynosi 12 miesięcy. 2. Reklamacje są przyjmowane tylko w formie pisemnej.3. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych podczas odbioru przesyłki od kuriera należy w obecności przewoźnika spisać protokół szkody. 4. Grafag nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem ani wysyłanych na koszt odbiorcy, koszt przesyłki ponosi kupujący. 5. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dokument zakupu. Reklamacja powinna zawierać szczegółowy opis wady towaru oraz dzień powstania wady. W przypadku reklamacji rozpatrywanych na odległość konieczne jest wykonanie zdjęć obrazujących uszkodzenia. 6. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia. 7. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), Grafag zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. 8. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji sprzedawca zastrzega sobie prawo do obciążenia klienta poniesionymi kosztami związanymi z całą procedurą reklamacyjną.

pozostałe informacje

ZAMÓWIENIA 1. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia, wybór formy płatności i transportu. 2. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem oraz jego pełnej akceptacji. 3. Firma Grafag Sp. J. rozpatrzy złożone zamówienia najpóźniej w terminie 24 godzin roboczych od momentu złożenia przez Zamawiającego, jednak termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku dużej ilości zamówień. 4. Poprzez allegro Grafag Sp.J. przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w sobotę, niedziele i święta rozpatrywane będą w kolejności ich złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. 5. Gdy płatność następuje przelewem, towar zostaje wysłany do Zamawiającego, gdy na rachunek Grafag Sp J. wpłyną odpowiednie środki. 6. Jeżeli zamówienie nie wymaga dodatkowych wyjaśnień grafag16 przystępuje do jego realizacji bez kontaktowania się z klientem. 7. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie przekazania zamówienia do realizacji. 8. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego oraz w przypadku, gdy we wskazanym czasie nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości lub przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera. 9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest informowany o tym fakcie i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie zamówienia).10. Za pobraniem wysyłamy tylko wtedy, gdy kupujący ma przynajmniej 5 pozytywnych komentarzy, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie zrealizowane po wcześniejszej 100 % wpłacie na konto. WARUNKI DOSTAWY TOWARU 1. Zamawiający może wybrać następujące formy dostawy: - przesyłka kurierska ( dowóz transportem firmy Grafag) - przesyłka kurierska pobraniowa ( tylko i wyłącznie jest to dowóz transportem firmy Grafag)- 2. Terminy realizacji podane w opisie aukcji są orientacyjne i w pewnych sytuacjach niezależnych od Firmy Grafag mogą ulec wydłużeniu. 3.. Dostawa transportem firmy Grafag jest gwarancja że zamówiony towar jest zgodny z zamówieniem, dlatego też termin realizacji uzależniony jest od miejsca dostawy i może się wydłużyć do ponad 10 dni roboczych. 4. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie prosimy o wcześniejszy kontakt a potem po uzgodnieniach telefonicznych lub e-mailowych prosimy o zaznaczenie tego w wiadomości do sprzedającego,wówczas drzwi nadamy firma spedycyjną ( po wcześniejszym opłaceniu kosztów kuriera i drzwi) UWAGA!!!Nie w każdy region Polski dostarczamy naszym transportem!!! prosimy zatem o wcześniejszy kontakt,szczególnie:- północne regiony Polski(województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie,pomorskie,zachodniopomorskie, północne regiony województwa mazowieckiego)- jak i również województwo lubuskie i lubelskie (termin około 14 - 21 dni roboczych- przy naszym transporcie). Prosimy zatem przed złożeniem zamówienia skontaktować się z nami by uzgodnić sposób transportu. PŁATNOŚCI Obowiązują następujące formy płatności: a) przedpłata - płatność należy dokonać na konto firmy Grafag Sp. J. podane poniżej. Bank: PKO BANK POLSKI nr konta: 26-1020-3916-0000-0502-0023-9889 Grafag Sp.J. ul. Janasa 13 26-300 Opoczno b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru dostarczonego przez kierowcę. Płatność za pobraniem możliwa jest tylko i wyłącznie przy transporcie firmy Grafag ( na aukcji opis jako przesyłka kurierska pobraniowa) ( uwaga - nie w każdy region Polski dostarczamy drzwi własnym transportem zatem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy ) FAKTURY VAT Każda transakcja kończy się wystawieniem paragonu lub na życzenie fakturą Vat ze stawką 23%.