Drzwi wewnętrzne kolor dąb polski 3D 70 L okazja (6541527829)

zakończona
  • stan: nowe
  • szerokość drzwi (cm): 70.00
KONTAKT
601 761 861
makramet_lodz@interi­a.pl
ul. Przędzalniana 35
90-035 Łódź
WYSYŁKA
Przedmioty wysyłamy do 72 h od momentu otrzymania wpłaty.
INFORMACJE
Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Możliwo­ść zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni

GRATIS!!! Przy zamówieniach powyżej 100 złotych.


Witam, mam do sprzedania drzwi, które zostały omyłkowo spisane przez pracownika dla klienta w salonie drzwi.

firma DRE


model STANDARD TOP 10MF

kolor DĄB POLSKI 3D

PEŁNE

wymiar 70L

cena 123 zł brutto

Dostepne z miejsca do odbioru na terenie Łodzi.
Możliwosc dowozu po wcześniejszym uzgodnieniu Łódź / łódzkie.

Za opłatą pomiar i montaż drzwi przez doświadczonych montażystów

Jesli ten model drzwi nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, wejdz na wyprzedaz i sprawdz byc moze sa tam drzwi, ktorych szukasz ! Dostepne z miejsca.

http://salon.makra-m­et.com.pl/wyprzedaz.­html

Zapraszam do kontaktu i oglądania
Uwaga: jeśli potrzebujesz więcej sztuk niż jest wystawione napisz do nas bądź zadzwoń !

Serdecznie zapraszamy do zakupów
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

  • 601 761 861
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1 Każdemu klientowi, który dokonał zakupu w celu nie związanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową przysługują prawa i obowiązki, o których mowa z Ustawie z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpiecznych, jak również w Ustawie z dnia 27 lipca 2007 r. o szczególnych warunkach sprzedaży i zmianach w kodeksie cywilnym; 2 Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem; 3 W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty; 4.Zamki atestowane nie podlegają zwrotowi, gdyż istnieje możliwość podrobienia klucza; 5 Do każdego zwrotu musi być dołączony dowód zakupu, paragon bądź faktura; 6 Sprzedawca przestrzega również przepisów kodeksu cywilnego oraz innych Ustaw.

reklamacje

1 Reklamację prosimy zgłaszać na adres mailowy makramet_lodz@interia.pl lub listownie na adres: Makra-2, Łodzi 90-035, ul. Przędzalniana 35 z dopiskiem – REKLAMACJA ALLEGRO. 2 W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy określić, czy reklamacja opiera się na podstawie Ustawy konsumenckiej, czy na podstawie rękojmi, czy korzystając z gwarancji, a ponadto prosimy o opisanie: - zgłoszenie wady (usterki), - roszczenie, - dane, na które ma zostać wysłana odpowiedź (oczywiście jeżeli klient chce zachować formę wysyłkową); 3 Podstawą uwzględnienia reklamacji uszkodzonego podczas transportu towaru jest protokół reklamacyjny sporządzony w obecności kuriera. 4 Do każdej reklamacji ustosunkujemy się w terminie 14 dni 5 Do każdej reklamacji prosimy dołączyć dowód zakupu paragon bądź fakturę 6 Gwarancją są objęte te oferty, w których treści sprzedawca wyraźnie zaznaczył iż dana oferta jest objętą gwarancją, co nie ma wpływu (nie ogranicza) na pozostałe prawa każdego klienta.

pozostałe informacje

Drogi Allegrowiczu ! Aukcja się zakończyła? (a chciałbyś dany produkt zakupić) A może potrzebujesz więcej sztuk niż jest wystawione? Masz inne pytania? Skontaktuj się z nami :)