DRZWI LEWY PRZÓD SKODA OCTAVIA II HB (6999624256)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • strona zabudowy: lewe przednie

Opis

AUTO-ZAMIELA

TEL. 505 646 420


Witam, do zaoferowania mam

DRZWI LEWY PRZÓD SKODA OCTAVIA II HBTowar ze zdjęcia

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową

tel. 505 646 420

Dostawa i płatność
od 60,00 zł

Lokalizacja: Bogoria, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
60,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Punkty odbioru

AUTO-ZAMIELA
Kiełczyna 15a
28-210 Bogoria
woj. świętokrzyskie
email: autozamiela@gmail.com
tel.: 505646420

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 18:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

  

Ze względu na charakter oferowanych przedmiotów ( przedmioty używane) udzielamy gwarancji  rozruchowej. W tym okresie należy zamontować i sprawdzić prawidłowość działanie zakupionego przedmiotu. W sytuacji stwierdzenia wadliwego działania zakupionego przedmiotu kupujący ma obowiązek poinformować o tym  sprzedającego ( np. mailowo: autozamiela@gmail.com lub telefonicznie : 505646420) . W zaistniałej sytuacji Klient ma prawo wymiany zakupionego towaru lub zwrot kwoty zakupu po odesłaniu zakupionego towaru. Jednocześnie pragniemy poinformować że wszystkie nasze produkty są przez nas oznaczane i zwroty środków na konto zostanie zrealizowany po odbiorze zwracanego do sprzedającego towaru w terminie do 14 dni. 


Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

AUTO-ZAMIELA Przemysław Zamiela
Kiełczyna 15a
28-210 Bogoria
Dodatkowe informacje

Rękojmia na 2 lata obejmuje tylko rzeczy nowe.  Ze względu na charakter oferowanych przedmiotów ( przedmioty używane) udzielamy gwarancji  rozruchowej.  W razie wykrycia wad ukrytych lub złej pracy danej części w okresie trwania gwarancji rozruchowej, sprzedający zobowiązuje się na wymianę danej części na drugą. W przypadku gdy dana część nie znajduje się na stanie w magazynie, do zwrotu pieniędzy. Kupujący ma 7 dni od zgłoszenia reklamacji na odesłanie towaru, po tym okresie reklamacja traci ważność, i nie podlega rozpatrzeniu (chyba że strony ustaliły inaczej).  Reklamacja nie obejmuje kosztów montażu i demontażu, kosztów wysyłek kurierskich (w obydwie strony), ani żadnych inny kosztów pośrednich, nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem .   UWAGA!!!  Proszę o sprawdzenie zawartość przesyłki w obecności kuriera! W razie uszkodzeń lub braków  należy SPISAĆ PROTOKÓŁ SZKODY, który jest niezbędny do ubiegania się o odszkodowanie od firmy kurierskiej. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki uszkodzone w transporcie, które NIE zostały sprawdzone w obecności kuriera  i bez protokołu szkody.  Reklamacji nie podlegają części: - z widocznymi uszkodzeniami mechanicznymi - uszkodzone na skutek nieprawidłowego montażu, jeśli część nie była zamontowana przez wykwalifikowanego pracownika - uszkodzone na skutek nieprawidłowej eksploatacji.  Odsyłając przedmiot w ramach reklamacji, kupujący powinien odpowiednio go zabezpieczyć. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AUTO-ZAMIELA Przemysław Zamiela
Kiełczyna 15a
28-210 Bogoria

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

1. Klient (konsument) ma prawo do zwrotu zamówionych towarów w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki bez podawania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to produktów zakupionych w opcji "kup teraz" (nie dotyczy zakupu w drodze licytacji). 

2. Zwrotu może dokonać konsument w rozumieniu art. 22 (1) ustawy z dnia 23.04.1964r. kodeks cywilny tj. osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej nie związanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową , podsumowując nie ma możliwości zwrotu towaru jeśli zakup był na fakturę. 

3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, telefonicznie lub skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy)

4. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, 

5. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

6. Felgi, na które było zakładane ogumienie nie podlegają zwrotowi/wymianie

5. Zwracany towar należy przesłać na własny koszt (bez pobrania) na adres siedziby firmy: 

AUTO-ZAMIELA 

Przemysław Zamiela 

Kiełczyna 15a 

28-210 Bogoria.

Przesyłki wysyłane za pobraniem nie będą przyjmowane.

6. Jako kwotę należności podlegającą zwrotowi rozumieć należy tylko i wyłącznie wartość zwracanego towaru. Koszty wysyłki towaru nie podlegają zwrotowi. 

7. Za uszkodzenia powstałe przy transporcie nie odpowiadamy. Prosimy więc o sprawdzanie zawartości paczki w obecności kuriera. W przypadku ewentualnych braków w przesyłce lub stwierdzenia, iż przesyłka została uszkodzona mechanicznie, prosimy zażądać od kuriera spisania protokołu szkody oraz pozostawienia Państwu jego kopii, BARDZO ISTOTNE JEST, aby czynność ta odbyła się w dniu dostawy. Po tym fakcie należy natychmiast powiadomić sprzedawcę w celu jak najszybszego rozwiązania problemu i uzyskania odszkodowania za powstałe uszkodzenia od firmy kurierskiej. 

8. Obowiązkiem Klienta jest odpowiednie zapakowanie towaru wysyłanego. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia w transporcie wynikłe z niewłaściwego zapakowania towaru.

9. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu rzeczy przez sprzedającego, nie później niż w ciągu 14 dni. 

O sprzedającym
AUTO-ZAMIELA
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

272

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 505****** (pokaż)
  • 505****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota
08:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: autozamiela@gmail.com
telefon: 505646420
telefon: 505646420
Wyświetlenia:40
Numer oferty:6999624256
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj