Drzwi INCANTO -VOSTER- lubelskie montaż gratis!!! (6912081512)

8 dni do końca
cena kup teraz
559,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 139,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 159,00 zł
  • lokalizacja: Krasnystaw-Chełm, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • szerokość drzwi (cm): 80.0

twojdomkrasnystaw@wp­.pl

Payu, przelew bankowy, gotówka, pobranie

kurier JAS-FBG, odbiór osobisty
Nazwa sprzedawanego przedmiotu

skrzydło ramowe -
INCANTO

producent - VOSTER
kolekcja - INCANTO
szerokość - 60/70/80/90cm
kolor -

właściwości:
- skrzydło okleinowane folią finish, okleiną 3D
- szyba hartowana
- ramiak z płyty MDF
- trzy wkręcane zawiasy czopowe
- zamek na klucz, wkładkę patentową lub wc
Czas oczekiwania: 4 tygodnie
Zapewniamy najniższe ceny w regionie

Zapewniamy fachowy i profesjonalny montaż zakupionych u nas skrzydeł
Usługa montażu gratis dotyczy tylko województwa lubelskiego.
Usługa montażu gratis obejmuje montaż skrzydeł i ościeżnic prostych i regulowanych dostępnych na innych naszych aukcjach w otworach zgodnych z zaleceniami producenta.
Na wystawiony montaż wystawiamy fakturę VAT i dajemy gwarancję.
Kontakt (w godz 9:00 -17:00) NASZE SKLEPY:
82 - 576 19 30 Krasnystaw ul. Lwowska 49
517 236 777 Chełm ul. Okszowska 39
twojdomkrasnystaw@wp­.pl

UWAGA:
Podana cena dotyczy samego skrzydła bez klamki i ościeżnicy.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 139,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 159,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Twój Dom
Lwowska 49
22-300 Krasnystaw
NIP: 564-150-92-08
REGON: 060533860
NAZWA FIRMY ORAZ DANE ORGANU REJESTRUJĄCEGO: Twój Dom Tujaka Piotr ADRES SIEDZIBY FIRMY: ul.Lwowska 49, 22-300 Krasnystaw Firma została zarejestrowana w Urzędzie Gminy Gorzków, ul,Główna 7, 22-315 Gorzków (Nr wpisu 10/09) NIP: 5641509208 REGON: 060533860

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Twój Dom
Lwowska 49
22-300 Krasnystaw
 
PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub-w przypadku usług-zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:twojdomkrasnystaw@wp.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Twój Dom Tujaka Piotr, ul.Lwowska 49, 22-300 Krasnystaw OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) TWÓJ DOM TUJAKA PIOTR UL.LWOWSKA 49 22-300 KRASNYSTAW Ja .............................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .........................................................................................................................................., nr oferty ............................ . Data zawarcia umowy to ......................, data odbioru ...................................................................... Imię i nazwisko: .............................................................. Login Allegro: ................................................................. Adres:............................................................................ Data: ............................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w formie papierowej) KOSZT ZWROTU RZECZY W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY: W przypadku rezygnacji z zakupów konsument ponosi koszty odesłania towaru.

reklamacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ: Kupujący może składać sprzedającemu reklamację dotyczące zawartej umowy pod adresem twojdomkrasnystaw@wp.pl lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać conajmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedz na reklamację wysyłana jest na na podany przez Kupującego adres e-mail lub na adres poczty tradycyjnej. MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww.trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod adresem www.uokik.gov.pl, w zakładce " Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

pozostałe informacje

Firma Twój Dom zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad.