Drukowane NAKLEJKI MAGNETYCZNE wycięte po obrysie (6542344295)

zakończona
169,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowy
KONTAKT
BRANDEKOR Producent szablonów,
naklejek dekoracyjnych oraz opakowań i innych produktów ozdobnych

45-222 Opole,
ul. Oleska 71 A

tel.: +48 77 445 83 43

tel.: +48 697 068 799

tel.: +48 880 881 882

e-mail: biuro@brandekor.pl

DOSTAWA
Aktualny koszt i formy dostawy opisane są w zakładce "Dostawa i płatność" Nie wysyłamy za pobraniem!
PŁATNOŚCI
Wpłaty można dokonać
na trzy sposoby:
- płacę z Allegro (preferowana)
- wpłata na konto
- płatność przy odbiorze osobistym

numer kona(Alior Bank):
02 2490 0005 0000 4500 6804 1477

W tytule wpłaty koniecznie podaj swój NICK z Allegro oraz NUMER AUKCJI i NUMER(TYTUŁ) OFERTY (jeśli wymagany). Dodatkowo, w przypadku podania innego adresu wysyłki przedmiotu niż w danych z Allegro, prosimy o dopisanie w tytule przelewu ZMIANA ADRESU.
FAKTURA
Do każdego zakupionego produktu wystawiamy fakturę VAT.
Dlaczego warto kupować u nas?
- zdjęcia na naszych aukcjach są rzeczywistymi fotografiami produktów
- zamówienia realizujemy w możliwie krótkim czasie
- wszystkie przesyłki należycie zabezpieczamy.
INFORMACJE
Do wylicytowanej kwoty należy dodać koszt wysyłki w zależności od sposobu dostawy.


Odbiór osobisty nie wiąże się z dodatkową opłatą i jest możliwy po uprzednim umówieniu się.

Po otrzymaniu przesyłki, prosimy o wystawienie komentarza.
WITAMY NA AUKCJI BRANDEKOR - PRACOWNI REKLAMY I DEKORACJI
Aukcja dotyczy wykonania doskonałej reklamy jaką jest
naklejka magnetyczna na samochód
w niepowtarzalnym, indywidualnym kształcie
i powierzchni około 0,3 m2, 2 sztuki.
Powierzchnia 0,3 m2 odpowiada wielkości naklejki
np.:60 x 50 cm

Posiadasz samochód prywatny lub firmowy, którego nie chcesz trwale oklejać, a który chciałbyś wykorzystać jako środek reklamy? Dzięki naklejkom magnetycznym można zamieścić dowolny tekst i grafikę na samochodach, czy innych powierzchniach metalowych. W dodatku, w mgnieniu oka można ją zdjąć, schować, a następnego dnia znowu zamieścić w tym samym lub innym miejscu!

Naklejki magnetyczne działają jak magnes na lodówkę, który doskonale trzyma się metalowej karoserii, nawet przy bardzo dużych prędkościach, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i odpowiedniej grubości folii magnetycznej.Naklejk­i takie popularne są wśród taksówkarzy, którzy chcą uniknąć częstego i drogiego czyszczenia swoich samochodów z pozostałości kleju i folii.


Dlaczego właśnie u nas?
 • Grubość oferowanej folii magnetycznej to 0,7 mm, co zapewnia jej odpowiednią przyczepność, nawet przy bardzo dużych prędkościach.
 • Folia magnetyczna wyklejana jest trwałą folią o wysokiej jakości do zastosowania zewnętrznego, zadrukowaną w pełnym kolorze, na nowoczesnej maszynie solwentowej.
 • Całość zabezpieczana jest laminatem błysk, który dodatkowo zapewnia nieścieralność druku oraz odporność na warunki atmosferyczne.
 • Nasze projekty cechuje dbałość o szczegóły i duża atrakcyjność, która przekłada się bezpośrednio na zwiększenie zysków naszych Klientów.
 • Wykonane przez nas naklejki magnetyczne są przeznaczone do długotrwałej ekspozycji na zewnątrz budynków i pojazdów.

Podana cena obejmuje:
 • Prosty projekt graficzny wykonany według wskazówek kupującego, z dostarczonych materiałów i treści.
 • Wykonanie 2 szt. reklamy magnetycznej z folii magnetyczną o grubości 0,7mm w niepowtarzalnym indywidualnym kształcie i przybliżonej powierzchni 0,3 m2 każda, gdzie wydruk odporny jest na warunki atmosferyczne i dodatkowo zabezpieczony laminatem.

UWAGA! Możemy wykonać dowolny wymiar magnesów – ograniczeniem jest dostępna szerokość folii magnetycznej wynosząca 61 cm. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Przebieg transakcji:
 1. Dokonanie zakupu - kliknięcie "Kup teraz".
 2. Przelanie kwoty należności.
 3. Kontakt z nami w celu ustalenia wyglądu magnesu i szczegółów graficznych. W przypadku gdy Klient posiada własny projekt, należy go przesłać drogą mailową lub na FTP, do którego udzielimy dostępu. Projekty można przysyłać w dowolnych formatach graficznych, np. pdf, eps, tif, jpg, cdr, przy czym muszą one być wystarczającej jakości do druku (zalecana 300dpi, przy skali 1:1). Jeśli mają Państwo wątpliwości, prosimy o przesłanie plików przed kliknięciem "Kup teraz", nasi graficy sprawdzą je pod względem zapewnienia odpowiedniej jakości druku.
 4. Wybór i akceptacja dostarczonych przez naszych grafików projektów reklamy magnetycznej.
 5. Wykonanie i wysyłka magnesów.

Uwaga! Przedmiot sprzedawany na tej stronie jest wykonywany na specjalne zamówienie klienta. W związku z tym nie ma możliwości jego zwrotu bez podania przyczyny, zgodnie z informacją zawartą w Pomocy Allegro:
http://allegro.pl/he­lp_item.php?item=355­2#q4

Przykładowe realizacje

naklejka magnetyczna odblaskowa

naklejka magnetyczna matowa

naklejka magnetyczna na srebrnej folii szczotkowanej

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi, przykładowymi realizacjami:
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 02 2490 0005 0000 4500 6804 1477
  • Alior Bank S.A. 02 2490 0005 0000 4500 6804 1477
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Koszt przesyłki zagranicznej ustalany indywidualnie w zależności od rozmiarów finalnych zamówienia i docelowego państwa.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Uwaga! Większość sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług jest wykonywanych na specjalne zamówienie klienta. W związku z tym nie ma możliwości jego zwrotu bez podania przyczyny, zgodnie z informacją zawartą w Pomocy Allegro: http://allegro.pl/help_item.php?item�#q4. W przypadku sprzedaży gotowych produktów (nie wyprodukowanych według specyfikacji konsumenta) zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje 1. Podstawa i zakres odpowiedzialności sprzedawcy względem Kupującego, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. 2. Firma BRANDEKOR zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu towar bez wad. 3. Reklamacja może zostać złożona przez Kupującego w wybrany przez siebie sposób podany poniżej: pisemnie na adres: ul. Oleska 71A, 45-222 Opole w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@brandekor.pl Kupującemu, który składa reklamację sprzedawcy zaleca się podanie w opisie reklamacji: - informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; - żądania sposobu doprowadzenia towaru do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; - zaleca się podanie danych kontaktowych składającego reklamację oraz numer aukcji produktu, którego reklamacja dotyczy Wymogi podane pkt. 2 i 3 mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność złożonych reklamacji z pominięciem zalecanego opisu reklamacji w pkt. 1 4. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

pozostałe informacje

Zgadzam się na wysyłkę za granicę. Koszt przesyłki zagranicznej ustalany indywidualnie w zależności od rozmiarów finalnych zamówienia i docelowego państwa. Wystawiam faktury VAT