DRUKARKA HP 2015 DN TONER 53A GWARANCJA 39727 (6931004807)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • wi-fi: nie
 • rodzaj druku: monochromatyczny
 • producent: HP
 • typ portu: USB, rJ45 (Printserwer)

opis

DRUKARKA HP 2015 DN
Drukarka HP 2015 DN
Format A4
Miesięczne obciążenie: do 15000 stron
Szybkość drukowania: do 26 stron / min
Druk dwustronny: TAK
Rozdzielczość druku: 1200x1200 dpi
Technologia druku: monochromatyczna

Drukuj szybko profesjonalne dokumenty czarno-białe dzięki drukarce HP LaserJet P2015dn. Te używane drukarki są idealne do domu i dla małych firm – drukarki tej serii oferują duże możliwości, drukują szybko, koszty utrzymania są bardzo niskie oraz posiadają możliwość automatycznego druku dwustronnego czyli dupleks.

Drukarka sprawna, po testach.
Nowa folia i rolka fusera.


Szybki druk z prędkością do 27 str./min z technologią wykorzystującą grzałkę utrwalającą o natychmiastowym działaniu

Szybko i łatwo drukuj wysokiej jakości dokumenty. Drukarka laserowa HP LaserJet P2015dn drukuję z prędkością do 27 str./min. Dzięki zastosowaniu technologii wykorzystującej grzałkę utrwalającą, która nie wymaga długiego czasu nagrzewania, prace są ukończone zanim większość drukarek zacznie drukować. Dzięki szybkiemu procesorowi zainstalowanemu z tej używanej drukarce i możliwości rozszerzenia pamięci drukarki radzą sobie nawet z najbardziej złożonymi dokumentami i zmniejszają ryzyko tworzenia się tzw. „wąskiego gardła”. Dzięki pojemności podajników do 250 arkuszy konieczność interwencji użytkownika jest ograniczona do minimum.

Drukuj profesjonalnie wyglądające dokumenty z rozdzielczością 1200 dpi

Drukarki HP LaserJet P2015dn pozwalają niezmiennie utrzymywać wysoką jakość Twojej pracy. Drukuj profesjonalne, wysokiej jakości dokumenty z rozdzielczością 1200 dpi. Druk jest zawsze wyraźny, ostry i czysty. Oszczędzaj pieniądze dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu, który podwaja wydajność podajnika i ułatwia zarządzanie dokumentacją.

Wszechstronne możliwości dopasowane do Twoich potrzeb

Drukarka HP LaserJet serii P2015dn oferuje szeroką gamę funkcji, dając Twojej firmie wymaganą wszechstronność. Rozszerz pamięć drukarki do 288 MB, by poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi dokumentami. Drukarka laserowa ma niewielkie rozmiary, bez problemu zmieści się na każdym biurku. Doskonale pasuje do środowiska biurowego – obsługuje szeroką gamę systemów operacyjnych Microsoft Windows (XP, Vista, 7) lub Mac.

Moduł druku dwustronnego

Ważną zaletą drukarki jest wbudowany moduł druku dwustronnego czyli dupleks. Dzięki niemu można drukować na dwóch stronach bez uciążliwego ręcznego obracania papieru. Umożliwia to oszczędność papieru co przekłada się na mniejsze wydatki dla Ciebie.

Możliwość pracy w sieci

Drukarka dzięki wbudowanej karcie sieciowej ma możliwość wygodnego podłączenia do sieci. Dzięki temu naraz może z niej korzystać wiele komputerów. W obecnych czasach, gdy routery są bardzo popularne nie tylko w firmach ale i domach, jest to ważna funkcjonalność.

Na wszystkie nasze produkty wystawiamy pełną fakturę VAT!


Zawartość i cechy zestawu:
 • Drukarka HP 2015 DN
 • Używana, po przeglądzie - SPRAWNA
 • Nowa folia i rolka fusera
 • Przebieg: 39727
 • Pełny toner 53a
 • Kabel USB
 • Kabel zasilający
 • GWARANCJA 30 DNI


Szanowni Państwo,
z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas przedmiotów:
Drogą mailową pod adresem:

sklep@hurtowniamaxi.­pl

Osobiście pod adresem:
ul. Bodycha 37A
przy Al. Jerozolimskich
05-816 Warszawa (Michałowice)
Telefonicznie pod nr tel:
606 550 650
608 212 213
22 205 08 05
22 753 01 48


Od kilku lat prowadzimy również sprzedaż pod nickiem allegro:
intex-wawa
hurtowniamaxi_pl


Zapraszamy na nasze inne aukcje:
Copyright © 2015 Hurtownia MAXI. Wszelkie prawa zastrzeżone.Dostawa i płatność
od 17,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Hurtownia Maxi
Bodycha 37A
05-816 Michałowice
woj. mazowieckie
email: biurowe@hurtowniamaxi.pl
tel.: 608212213

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 14:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Hurtownia Maxi
ul. Bodycha 37a
05-816 Michałowice
Dodatkowe informacje


Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem mailowym: biurowe@hurtowniamaxi.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 
 • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 
 • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 
 1. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 
 2.  Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 
 3. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Hurtownia Maxi
ul. Bodycha 37a
05-816 Michałowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Odstąpienie od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, dostarczając Sprzedającemu towar bez wad. Konsument jest odpowiedzialny wobec Sprzedającego za zmniejszenie wartości produktu w związku z korzystaniem z niego w nieodpowiedni sposób. Sprzedający zgodnie z Art. 34 pkt. 4 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 ma prawo obciążyć Kupującego dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biurowe@hurtowniamaxi.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego powyżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Hurtownia Maxi, ul. Bodycha 37a, 05-816 Warszawa. 

WAŻNE!!! W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedający ponosi koszt odesłania Towaru. Dodatkowo w przypadku odstąpienia od umowy oprócz równowartości ceny towaru Sprzedający zwróci Kupującemu koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej aukcji. Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu (zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014). Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; - zawartej w drodze aukcji publicznej; - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce ''Rozstrzyganie sporów konsumenckich''.

O sprzedającym
biurowe-wawa
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

739

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 608212213
 • 606550650
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ADRES ODBIORÓW OSOBISTYCH I ZWROTÓW: ul. Bodycha 37a, 05-816 Warszawa Dane do przelewu - wpłaty: MAXI Jacek Twarowski ul. Portofino 10/43 02-764 Warszawa Bank Zachodni WBK S.A.: 09 1090 1056 0000 0001 2974 9023

Pozostałe informacje

email: biurowe@hurtowniamaxi.pl
telefon: 608212213
telefon: 606550650