Drożdże gorzelniane PURE moskwa 21%, bimber x4szt (6999671116)

zakończona
28,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

opis

Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi preferujemy bezpośredni kontakt telefoniczny który przyśpieszy decyzje i wybór najlepszych produktów nasz numer : 785 648 516

Zawsze można do nas napisać poprzez "napisz do nas" Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Zapraszamy do kontaktu.

Możliwe opcje płatności są podane w kosztach dostawy. Ceny tam podane odnoszą się wyłącznie przy zakupie jednej sztuki

Po zakupie wysyłamy maila z danymi do wpłaty oraz podajemy właściwe koszty wysyłki .

W przypadku zakupu jednego przedmiotu numer konta jest zamieszczony w "wiadomości od sprzedającego" , można też płacić poprzez "PayU"

Nie chcesz kupić nie licytuj unikniemy niepotrzebnych nieporozumień. Po dokonaniu zakupów wysyłamy na maila dane do wpłaty wraz z numerem konta oraz prawidłowymi kosztami wysyłki .

Listy zwykłe - wysyłane są na odpowiedzialność kupującego i nie podlegają reklamacji w przypadku niedoręczenia lub uszkodzenia. Najrozsądniej wybrać list polecony - taka forma ma numer nadania i można ją namierzyć gdzie aktualnie się znajduje wpisując jej numer nadania do komputera. Wybierając za pobraniem wysyłamy w ten sam dzień gdy zamówienie zostanie złożone do godziny 11:00

Przesyłki wysyłamy każdego dnia od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 .

Realizacja wysyłek odbywa się za pośrednictwem poczty polskiej, firm kurierskich. koszty wysyłki są zgodne z obowiązującym cennikiem przewoźników

Przy zakupie kilku przedmiotów wysyłka jest jedną paczką.

W przypadku zakupu na kilku naszych aukcjach prosimy no oczekiwanie wiadomości z podanymi kosztami wysyłki lub kontakt w celu ustalenia należności . Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru od pn-pt. .

Jakość i wiedza praktyczna to nasza podstawa istnienia - najlepszym tego dowodem jest forum C2H5OH

tam można sprawdzić naszą solidność, obsługę i oferowane produkty .. ( nick : 98%)

TURBO PURIFERM 21%

MOSKBA STYLE

x4 na = 100litrów

Mamy do zaoferowania Państwu - NOWE drożdże typu "TURBO".MOSKBA - posiadają kilka receptury dzięki temu można wybrać odpowiadającą nam "opcję" -z uwagi na szybkość fermentacji :

- 6kg cukru w 48h otrzymamy 14% alkoholu

- 7kg cukru w 3 dni otrzymamy 17% alkoholu

- 8kg cukru - czas fermentacji 5 dni otrzymamy 19%

- 9kg cukru w 7-10dni otrzymamy 21% alkoholu

AUKCJA DOTYCZY X4 SZTUK OPAKOWAŃ NA ŁĄCZNY NASTAW 100 LITRÓW

Szybkość fermentacji nie ma absolutnie wpływu na jakość finalną produktu - spirytusu - po prostu produkuje się rożne rodzaje "turbo " by dostosować to do własnego wolnego czasu jakim dysponujemy - jeżeli komuś zależy na czasie wybiera turbo 24h ( najszybsze na rynku) , jak ktoś np wyjeżdża na tydzień to polecamy Turbo vodka star, Black bull turbo , Turbo T3, Turbo fruit , - pracują w cyklu tygodniowym i mamy pewność że nic złego podczas naszej nieobecności z nastawem się nie stanie - bo pracując cały czas jest 'odizolowany od środowiska zewnętrznego .Kto ceni sobie najwyższą jakość spirytusu z przeznaczeniem do nalewek spokojnie wybierze turbo 48h pure ...

Przygotowanie nastawu ( nie zacieru co potocznie jest błędnym sformowaniem ) jak w przypadku wszystkich drożdży typu "turbo " - jest bardzo proste i szybkie .......... określoną ilość cukru rozpuszczamy w wodzie , w momencie gdy mamy temperaturę roztworu na poziomie 25-28oC wsypujemy zawartość opakowania i mieszamy około 3-5 minut w celu równomiernego rozprowadzenia drożdży oraz rozpuszczenia witamin i pożywki zawartej z drożdżami w opakowaniu .

Turbo moskwa pure wystarcza na przygotowanie 25 litowego nastawu : 6kg lub 8kg cukru + 22 - 21 l wody = 25 litrów . Robiąc większe nastawu należy analogicznie przeliczyć ilość potrzebnych drożdży , cukru i wody ...

Chcąc uzyskać jak najczystszy destylat nie należy dodawać nic poza wspomnianym "opakowaniem drożdży' - w opakowaniu znajduje się również odpowiednio zbilansowana pożywka , minerały i witaminy w zupełności wystarczające na czas trwania fermentacji - każdy dodatek np owoców, przecieru pomidorowego, grochu może "zniekształcić " czysty smak destylatu.

Wymagane środowisko dla pracy drożdży typu turbo to 20-30oC - optymalnie 25oC , nie stosujemy rurek fermentacyjnych z uwagi na intensywną fermentację , jeżeli nastaw robiony jest w beczce - wystarczy położyć przykrywkę w przypadku balonu wystarczy wcisnąć kawałek gazy

Po zakończeniu fermentacji niewątpliwie ważną rzeczą jest porządne wyklarowanie nastawu z fluktujących drożdży które mogą wprowadzać swój posmak w przypadku przypalenia w kotle .. Aby tego uniknąć i mieć czystą "surówkę " należy zastosować TURBO KLAR 24h po jego zastosowaniu otrzymamy przeźroczysty nastaw który może być przechowywany kilka miesięcy bez uszczerbku na jakości( turbo klar 24 dostępny jest na naszych aukcjach )

Nie wyklarowanie nastawu po fermentacji powoduje iż osad drożdży znajdujący się na dnie pojemnika ulega procesowi -rozkładu Gnijące szczątki martwych drożdży poprzez ich rozkład unosząc się do nastawu zanieczyszczają swoimi aromatami surówkę. Dlatego tak bardzo ważne jest klarowanie nastawu po fermentacji .

Opakowanie zawiera drożdże , minerały , witaminy i pożywkę do drożdży . Do drożdży dołączona jest instrukcja przygotowania w języku polskim

TERMIN WAŻNOŚCI DROŻDŻY 06.2018r !!!

Poniżej podajemy szczegółowy cennik wysyłki . Prosimy o dopasowanie go do Państwa wielkości zamówienia. Informujemy iż list zwykły( zarówno ekonomiczny jak i tez priorytetowy) zgodnie z regulaminem poczty polskiej nie podlega żadnym reklamacjom z uwagi iż nie jest nadawany mu numer nadania. Wobec tego nie bierze nasza firma również odpowiedzialności za niedoręczenie, uszkodzenie i zaginięcie takiej przesyłki. Najlepiej wybierać opcje listu poleconego - nadawany jest tutaj indywidualny numer i taką przesyłkę można śledzić w internecie wpisując numer przesyłki .

Cennik szczegółowy Cena przy ilości ;

Cena przy

ilości :

Cena przy ilości : Cena przy ilości :
1- sztuk 3-6 sztuki 7-17 sztuk 18-50 sztuk
list polecony ekonomiczny 11,00 zł ------- ------- ---------
list polecony priorytet 12,00 zł ------- ------- ---------
przesyłka kurierska 24h 15,00 zł 15,00 zł 15,00 zł GRATIS
przesyłka kurierska pobraniowa 24h 18,00zł 18,00zł 18,00 zł 18,00 zł

Zapraszamy na nasze inne aukcje oraz do kontaktu z nami .Mamy doświadczenie w praktyce nasi pracownicy odbywają stale szkolenia z zakresu procesów fermentacji, wytwarzania win, piw oraz destylatów - mamy nieocenioną wiedzę fachową, nie sprzedajemy by sprzedawać ale tym się też pasjonujemy - to jest nasze hobby.

nasze najlepsze forum C2H5OH - jest do Państwa dyspozycji , zawsze można jeszcze coś poprawić, zmienić by nasze wspólne hobby stało się nie tylko łatwe, przyjemne ale dawało satysfakcję iż to co każdy z nas robi jest jedyne w sowim rodzaju ......

Nabywca składając ofertę kupna, udziela pełnomocnictwa sprzedającemu - firmie "bimber hobby" - do zawarcia umowy o świadczenie usług w jego imieniu z Pocztą Polską w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o podatku VAT. Pełnomocnictwo to służy zminimalizowaniu kosztów przesyłki i w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego. Dokonując zakupu kupujący zapoznał się z powyższymi informacjami .
Do każdego zakupionego przedmiotu dołączany jest dowód zakupu aby kupujący miał świadomość legalnego pochodzenia i miał możliwość reklamacji towaru .

Dodano 2016-04-10 14:20
nowa dostawa - termin ważności 01-2018r .
producent zmienił opakowanie całej serii turbo alcotec :

http://www.bimberhob­by.pl/product.php?id­_product=13

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 11,00 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1 dzień roboczy
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

B.Hobby
Śnieżna 1
55-040 Bielany Wrocławskie
Dodatkowe informacje

Reklamacje w przypadku uszkodzenia towaru lub zniszczenia uwzględniane są WYŁĄCZNIE PO SPISANIU PROTOKOŁU  powinno to nastąpić w tym samym dniu przy odbiorze w obecności kuriera  ewentulanie dopuszczamy do nastenego dnia - zgodnie z regulaminem firmy kurierskiej na co my nie mamy żadnego wpływu a super 'allegro " jest bardo zacofane pod tym zględem  świadomosc jak funkcjonują firmy kurierskie i jakie mają regulaminy - jest to wymóg firmy - daje to podstawę do wszczęcia postępowania reklamacyjnego  w przypadku spisania protokołou z opóżnieniem  nie dajemy żadnej gwarancji pozytywnej - przesyłma wtedy pismo od firmy kurierskiej  -  - zgodnie z regulaminem przewoźnika. pozostałe sprawy w przypadku niezgodności, wady ukrytej itp - obowiązują zgodnie z obecnymi przepisami Siedziba firmy : (sprzedaż wyłącznie wysyłkowa - brak odbiorów ) B.Hobby Zawiszy Czarnego 31 52-241 Wrocław Nip : 8861747590 ODBIORY - ZAKUPY NA MIEJSCU : B.HOBBY UL.ŚNIEŻNA 1 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE PN-PT 9:00 - 15:30 KONTAKT TELEFONICZNY : +48785648516 KONTAKT EMAIL : bimber_hobby@poczta.onet.pl wpis do ewidencji wydany przez ; prezydent miasta Wrocław ,wydział spraw obywatelskich Adres do reklamacji ( możliwe odbiory po ówczesnym potwierdzeniu odbioru ) : B.HOBBY Śnieżna 1 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE KONTAKT TELEFONICZNY : +48785648516 FIRMA PROWADZI SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ ARTYKUŁÓW DO DOMOWEJ PRODUKCJI ALKOHOLU PIWA, WINA ORAZ INNYCH NIE WYMIENIONYCH PRODUKTÓW . koszty wysyłki uzależnione są od całkowitej wagi przesyłki i odnoszą się do cennika poczty polskiej ( w przypadku listów ) oraz usług firm kurierskich. Zapłaty za zakupione przedmioty można dokonywać zgodnie z podanymi opcjami wymienionymi w opisie przedmiotu na allegro . Firma uznaje reklamacje na wady ukryte towaru, na uszkodzenia powstałe podczas transportu - pod warunkiem spisania protokołu uszkodzenia (w przypadku firmy kurierskiej) Protokół jest bezwarunkową podstawą do reklamacji w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia zakupionego towaru koniecznie musi być spisany w ten sam dzień w obecności kuriera – jest to wymóg - wymieniamy towar na nowy po przesłaniu przedmiotu/produktu wraz z dowodem zakupu . W przypadku wybrania opcji list zwykły oraz list zwykły priorytet - firma nie bierze żadnej odpowiedzialności za doręczenie, zagubienie lub uszkodzenie . Po zakupie wymagamy uregulowania zapłaty do 7 dni od zakupu . 1) Opis procedury reklamacji : Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: bimber_hobby@poczta.onet.pl. Przesyłkę należy nadać na adres : B.HOBBY ul.ŚNIEŻNA 1 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 2) Koszt zwrotu, wymiany rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy : W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 3) Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: -o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - przedmioty poddane modyfikacji na życzenie kupującego – jako produkt na indywidualne zamówienie tj – klejenie , wiercenie , wycinanie, spawanie itp. - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - zawartej w drodze aukcji publicznej; - 4) Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Firma B.Hobby zobowiązuje dostarczyć rzeczy przedmioty bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 5) Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w WROCŁAWIU . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

b.hobby
Śnieżna 1
55-040 bielany Wrocławskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

w przydpadku odstąpienia wymagamy prześłnie formularza o odstpaieniu zakupów . 

O sprzedającym
bimber_hobby
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

3339

 

9

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

sprzedaż artykułów do produkcji domowych alkoholi piwa , wina destylatów

Pozostałe informacje

Prosimy o rozważne kupowanie i zwracanie uwagi na wybór formy wysyłki - w szczególności na "LISTY INPOST " Allegro wprowadza w błąd określając czas doręczenia 4dni ( jak się ma szczęście to może dotrze do 4-ech dni) - zdecydowanie problemy inppostu przeciągają doręczenia nawet do 10 dni . Dlatego sugerujemy wybieranie listów wysyłanych poprzez pocztę polską . Nie chcesz kupować - nie licytuj unikniemy nieporozumień , nie odwołujemy aukcji .
email: bimber_hobby@poczta.onet.pl sprawy związane z przesyłkami , reklamacjami i zamówieniami
telefon: 785 648 516 infolinia pn- pt 8:30 - 16:00