Drewutnia pasy NOWOŚĆ ! ! Producent DREW-REM (7209700585)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Opis

Przedmiotem aukcji jest solidna drewutnia wykonana z suchego drewna sosnowego.
Jest wspaniałą ozdobą ogrodu- przeznaczona do przechowywania drewna kominkowego.
Mocna stabilna konstrukcja
Drewutnia jest w gotowych elementach dzięki czemu jest łatwa do złożenia. Możliwość wyboru koloru.

Wymiary:


Wysokość: 208cm (w najwyższym punkcie)

Wysokość: 177 cm (w najniższym punkcie)

Szerokość:173 cm
Głębokość: 70 cm

Termin realizacji 10 dni

Kontakt: w godzinach od pon. do piątku od 8-18, sobota 8-12

telefon 605 578 694 lub email lukasz.kuznik@o2.pl

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE.

- Budy o różnych wymiarach

- Meble ogrodowe

- Stoły

- Ławki

- Pergole

- Drewutnie

- Donice

- Place zabaw

-Huśtawki

- I wiele innych ciekawych rzeczy.

! ! ! ZAPRASZAMY ! ! !

NR KONTA BANKOWEGO

08 1050 1168 1000 0090 9330 2736

Nasze inne realizacje:

https://www.facebook­.com/drewremkuznik/t­imeline

! ! ! ZAPRASZAMY ! ! !

Dostawa i płatność
od 65,00 zł

Lokalizacja: Kamienica Polska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
65,00 zł
kolejna sztuka
40,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FUP DREW-NAT
Zawisna 28a
42-260 Zawisna
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje 

  1. 1. Wszelkie reklamacje związane z  Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie  pisemnej na adres Sprzedawcy : drewrem28@o2.pl
  2.   W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego  problemu oraz zdjęcia.  
  3.  Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia  żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji Towaru  lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez  Klienta. 


 

Reklamacją nie są objęte:

•    Uszkodzenia wynikłe ze zdarzeń losowych lub innych okoliczności niezależnych od producenta
•    Uszkodzenia wynikłe przy przeróbkach wykonanych we własnym zakresie przez klienta
•    uszkodzenia powstałe w wyniku niezgodnych z zalecanymi przez producenta zasadami użytkowania, konserwacji i przechowywania,
•    wady i uszkodzenia (z którymi klient zapoznał się przy odbiorze produktu) z powodu których obniżono cenę,
•     zamierzone przez producenta w pierwowzorze różnice w profilach,  odcieniach kolorów wynikające z zaprojektowanych cech plastycznych i  estetycznych wyrobu oraz cech charakterystycznych dla surowców, z  których wykonano mebel,
•    uszkodzenia powstałe w wyniku naturalnego zużycia,
•    produkty, które zawierają infromację w opisie ,iż jest to towar wyprzedażowy
•     zmiany tonacji wybarwienia powłoki lakierniczej, związanej z  narażeniem jej na długotrwałe działanie promieni słonecznych, dymu  tytoniowego lub podobnych.

Drewno jest naturalnym materiałem, który  doskonale sprawdza sie w ogrodzie. Wyroby Drewnianej architektury  ogrodowej posiadają naturalny i niepowtarzalny urok, jest przyjazna dla  środowiska i przy odpowiedniej konserwacji przetrwa wiele lat. W ciągu  lat eksploatacji architektura w ogrodzie jest narażona na niekorzystne  warunki atmosferyczne i ulega zmianą. 

1.    Pęknięcia, wycieki żywicy

Meble i architektura ogrodowa narażona jest na ciężkie warunki atmosferyczne zmiany temperatury, na słońcu temperatura drewna (przy ciemnych kolorach) może sięga nawet 70 stopni Celsjusza w dzień w nocy dużo mniej. Taka szybka zmiana temperatur powoduje nagłe kurczenie się i rozkurczanie się drewna co jest powodem powstawania pęknięć. Dlatego  warunki atmosferyczne, na które narażone jest drewno ogrodowe może czasem doprowadzić do powstawania pęknięć  i wycieków żywicy. Nie wpływa to niekorzystnie na trwałość i stabilność drewna, a należy do naturalnych cech drewna. Wycieki żywicy można łatwo usunąć chemicznie za pomocą terpentyny lub zebrać za pomocą ostrego narzędzia (np. noża, szpachli metalowej itp.). Rysy i wycieki żywicy mogą również wystąpić w przypadku drewna impregnowanego ciśnieniowo. Dlatego nie możemy porównywać mebli przeznaczonych do mieszkania które są użytkowane w stałej temperaturze i bez bezpośredniego narażenia na promienie słoneczne.

2.    Sęki

Drewno ma niejednorodną strukturę i nawet w naszej architekturze ogrodowej trudno jest znaleźć dwa takie same elementy. Dotyczy to również częstości występowania, rozkładu i wielkości sęków. Sęki nie obniżają jakości czy wytrzymałości drewna, lecz tworzą jego piękny charakterystyczny wygląd.

3.    Szorstkość powierzchni

Pomimo nowoczesnych technik produkcji i starannego doboru surowca, sporadycznie mogą wystąpić fragmenty szorstkich powierzchni na meblach. Materiał jest szlifowany przed malowaniem jest gładki ale naturalne drewno w kontakcie ze środkami zabezpieczajacymi,  które głęboko penetrują jego powierzchnię może doprowadzić do efektu uniesienia się struktury i wystąpienia szorstkich miejsc zwłaszcza w pobliżu sęków i frezowanych krawędzi.

4.    Zabarwienie - Różnice odcieni

Jako naturalny surowiec drewna nie ma jednolitego koloru, ale jest żywą mieszanką różnych niuansów i odcieni, co podkreśla indywidualność Państwa architektury ogrodowej. Różna może być również siła zabarwienia pigmentami, na którą mają także wpływ warunki klimatyczne.

5.   Wahania wymiarów

W zależności od poziomu wilgotności powietrza, drewno oddaje lub pobiera wilgotność z powietrza. Wynikająca z tego zmiana objętości drewna jest jego naturalną cechą, której nie można uniknąć – drewno pęcznieje lub kurczy się. W zależności od warunków klimatycznych różnice w wymiarach poszczególnych elementów mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów pierwotnych. Różnice w wymiarach od wymiarów pierwotnych mogą wahać się +/- 10%.

6. Krzywizny drewna

Drewno jest naturalnym materiałem higroskopijnym, z uwagi na ten fakt w drewnie mogą wystąpić nieznaczne wahania wymiarowe po długości drewna. Poprzez zmienne warunki atmosferyczne mogą nastąpić zmiany kształtu w pierwotnym kształcie desek i belek. Z uwagi na naturalny materiał i jej odmienną budowę, strukturę każdej deski, belki nie sposób przewidzieć i wyeliminować tej  cechy w procesie produkcji.


Przechowywanie w okresie jesienno – zimowym mebli ogrodowych.

Po zakończeniu sezonu należy wybrać odpowiednie miejsce do przechowywania mebli ogrodowych zimą. Należy unikać przechowywać w miejscu zbyt ciepłym, ponieważ mogą za bardzo przeschnąć. Idealnym miejscem będzie garaż lub zadaszenie, zapewniające ochronę przed deszczem, lecz jednocześnie przepływ powietrza. Mebli drewnianych nie należy nigdy przykrywać folią plastikową lub podobnym materiałem, gdyż może to spowodować rozwój pleśni lub grzybów.

Wycieki żywiczne w drewnie iglastym są w zupełności normalne.

Drewno ogrodowe, galanteria ogrodowa taka jak altany, panele ogrodowe, deski i kantówki wykonane są najczęściej z krajowego drewna iglastego, świerku bądź sosny. Główną powodem jest oczywiście dostępność drewna świerkowego i sosnowego oraz jego przystępna cena. Drewno iglaste jest dosyć odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w impregnacji oraz obróbce mechanicznej. Zakupując drewno do ogrodu musimy się jednak liczyć, że mogą powstać wycieki żywiczne.

Jak usunąć żywicę

Żywica może być wstępnie usunięta mechanicznie, np. nożem. Następnie pozostałości żywicy usuwamy przy użyciu nieagresywnych rozpuszczalników (terpentyna, isopropanol, benzyna, amoniak lub rozpuszczalnik nitro). Po usunięciu żywicy drewno powinno się umyć ciepłą wodą, po wyschnięciu przeszlifować i ponownie zaimpregnować.

Bardzo istotną rzeczą jest niemalowanie drewna iglastego lakierami, gdyż wypływająca z drewna żywica może uszkodzić powłokę lakierniczą, powodując jej łuszczenie się. Drewno ogrodowe najlepiej jest malować impregnatami zawierającymi barwniki, nietworzącymi wyraźnej powłoki. W przypadku kiedy już wycieki żywiczne powstaną, usuwamy je i jeżeli jest taka potrzeba zamalowujemy miejsce po wycieku żywicy. Natomiast łuszczący się lakier niechętnie przyjmuje następną powłokę. Może zajść potrzeba całkowitego usunięcia lakieru i ponownego pomalowania drewna. Jest to praca żmudna i zbędna.

ŻYCZYMY BEZPROBLEMOWEGO UŻYTKOWANIA NASZYCH PRODUKTÓW!

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F. U. P. DREW-REM KUŹNIK
Zawisna 28A
42-260 Kamienica Polska

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
DREW-REM
98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

88

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,5

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Łukasz Kuźnik
FUP "DREW-NAT ŁUKASZ KUŹNIK
Zawisna 28 A
42-260 Kamienica Polska
REGON: 243687365
NIP: 573-262-67-53

Kontakt

  • 605****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
06:00 - 18:00
sobota
08:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: drewrem28@o2.pl
telefon: 605578694
Wyświetlenia:2
Numer oferty:7209700585
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie