Drewniany Domek Ogrodowy dla Dzieci - ELA - HIT!!! (6999590704)

zakończona
1 069,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 195,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 220,00 zł
 • lokalizacja: Nowy Targ, Polska
 • czas wysyłki: do 4 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 248 [kg]
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • długość (cm): 240
 • szerokość (cm): 125
 • wysokość (cm): 173

opis

kominek@poczta.onet.­eu

790 496 690
Pracujemy od 8-17

Wpłaty należy dokonać na konto
21 1020 3466 0000 9002 0026 0901
(Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.),
którego nr otrzymasz w mailu od Allegro

KOSZT PRZESYŁKI :
Przesyłka kurierska 195 zł (1 szt.)
Przesyłka kurierska pobraniowa - 220 zł (1 szt.)

Wysyłka tylko na terenie Polski
Wysłka 1-4 dni roboczych (towar na stanie)

Prosimy w miarę możliwości o sprawdzenie w obecności kuriera, czy przesyłka tj. opakowanie i zawartość opakowania są w stanie nienaruszonym. Jeżeli w trakcie transportu powstanie szkoda lub zostanie zauważony brak, prosimy zwrócić się do kuriera o wypełnienie protokołu szkody. Odpowiedni formularz posiada kurier, który na Państwa prośbę jest zobowiązany wypełnić protokół szkody.

DOMKI DOSTĘPNE OD 24.06.17

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci ELA

Własne miejsce do zabaw jest marzeniem każdego dziecka, dlatego proponujemy Państwu domek drewniany „ELA”. Pozwoli on zmienić trawnik przed domem w plac zabaw rodem bajecznych miejsc z marzeń Państwa pociech. Domek został zaprojektowany i bardzo solidnie zrobiony z myślą o dzieciach. Jest bezpieczny i zgodny z ich potrzebami. Domek można pomalować tak jak nam i naszym dzieciom się to będzie podobało, przez co będzie on niepowtarzalny tak jak nasze pociechy.

Domek posiada konstrukcję modułową i większość elementów jak ściany, dach, drzwi, okna, podłogi, barierki jest zmontowana i przygotowana do malowania.
Oferowane przez nas domki zabezpieczone są wyłącznie certyfikowanymi środkami bezchromowymi w komorach ciśnieniowych. Gwarantuje to bezpieczne, długotrwałe użytkowanie domku na wolnym powietrzu.
Samą frajdę pomalowania domku wg indywidualnych upodobań i fantazji pozostawiamy szczęśliwym nabywcom.

SUPER PRODUKT W REWELACYJNEJ CENIE!!

Wszystkie elementy domku impregnowane są w komorach ciśnieniowych. W związku z tym w przypadku kiedy wysyłka domku następuje krótko po impregnacji, elementy drewniane mogą sprawiać wrażenie mokrych. Podkreślamy jednak, że nie jest to absolutnie wadą produktu, a wprost przeciwnie dowodem na jego solidne zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi. Stan ten jest kwestią czasu, aż domek wyschnie, dlatego prosimy nie przechowywać domku w zamkniętych pomieszczeniach i nie okrywać szczelnie np. folią. Domek może swobodnie stać na zewnątrz.

Na domkach widoczny jest również zielonkawy nalot. Jest to nadmiar impregnatu wypływający na zewnątrz, bardzo łatwo go usunąć za pomocą chociażby szmatki, czy gąbki. Nie jest to jednak konieczne, ponieważ każda farba kryjąca do drewna bez problemu pokryje wszelkie przebarwienia.ODBIÓR OSOBISTY PO PRZEDPŁACIE : IŁAWA !!!

Parametry Techniczne

Materiał Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych
Powierzchnia podstawy po obrysie zewnętrznym (D x S x W) 240 x 192 x 173 cm
Wymiary powierzchni zadaszonej wewnętrznej 129 x 121 cm
Powierzchnia zadaszona wewnętrzna 1,54 m2
Wymiary powierzchni zadaszonej zewnętrznej 111 x 125 cm
Powierzchnia zadaszona zewnętrzna 1,39 m2
Wymiar powierzchni niezadaszonej zewnętrznej nie dotyczy
Powierzchnia niezadaszona zewnętrzna nie dotyczy
Wysokość platformy ponad powierzchnią ziemi nie dotyczy
Grubość listewek 12 mm/12mm
Wyposażenie domku 1 drzwi, 1 stałe okno wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi, czarna papa na dach, zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją.
Wymiar palety z domkiem 151x 122 x 64 cm
Waga palety z kompletnym domkiem 248 kg
Grupa wiekowa Dostosowany dla dzieci w wieku: 18 m-cy – 10 lat
UWAGA!
DOMKI NIE SĄ POMALOWANE. ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ PRZYKŁADOWE, POMALOWANE PRZEZ KLIENTÓW REALIZACJE.

Nie oferujemy malowania domków na życzenie, nie wysyłamy w postaci złożonej oraz nie świadczymy usług montażowych.

Produkty sa oryginalne i dostepne od reki! - sa rzeczywistym towarem w magazynie, wszystkie sa fabrycznie nowe - pochodza bezposrednio od producenta lub polskiego dystrybutora - nie sprzedajemy produktów po testach ani z wystaw.


Faktura lub paragon za towar jest pod listem przewozowym.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 195,00 zł

Lokalizacja: Nowy Targ, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
195,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
220,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

EKO-OPTI HOUSE KRZYSZTOF KOWALSKI
SKŁADOWA 9
34-400 NOWY TARG
Dodatkowe informacje

1. Procedura reklamacyjna W przypadku stwierdzenia wadliwości zakupionego produktu lub wadliwości usługi świadczonej przez Sprzedawcę drogą elektroniczną, Klient może wszcząć postępowanie reklamacyjne i dochodzić roszczeń określonych w powszechnie obowiązujących przepisach, w szczególności w przepisach Kodeksu cywilnego, z uwzględnieniem postanowień niniejszego paragrafu. Reklamacje dotyczące zamówionych produktów lub usług mogą być składane: a) drogą mailową na adres biuro@ekoopti.pl b) drogą pocztową na adres: EKO-OPTI HOUSE Krzysztof Kowalski, ul. Św. Anny 88, 34-400 Nowy Targ Klient w reklamacji powinien wskazać: a) swoje imię i nazwisko, b) dane pozwalające zidentyfikować transakcję (np. numer identyfikujący transakcję, login zarejestrowanego Użytkownika, datę złożenia zamówienia etc.), c) przedmiot reklamacji, jej przyczynę oraz, w zależności od okoliczności, dokumentację zdjęciową, d) dane kontaktowe (adres do korespondencji, adres e-mail) umożliwiające skontaktowanie się z Klientem po rozpatrzeniu reklamacji W przypadku, gdy reklamacja dotyczy okna dachowego lub schodów strychowych, na wskazane przez Klienta miejsce, w którym znajduje się reklamowany towar, przyjeżdża ekipa serwisowa wyznaczona przez Sprzedawcę. Termin i godzina przyjazdu ekipy serwisowej zostaną uprzednio uzgodnione z Klientem. Ekipa serwisowa jest upoważniona do rozpatrzenia reklamacji w imieniu Sprzedawcy. Niniejszym prosi się Klientów o nieprzesyłanie reklamowanych okien dachowych lub schodów strychowych na adres Sprzedawcy przed rozpatrzeniem reklamacji przez ekipę serwisową upoważnioną przez Sprzedawcę. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Termin rozpatrzenia reklamacji zgłoszonej przez Klienta wynosi 14 dni od momentu jej zgłoszenia. Jeżeli Klient będący konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

EKO-OPTI HOUSE KRZYSZTOF KOWALSKI
SKŁADOWA 9
34-400 NOWY TARG

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo odstąpienia od umowy         Jeżeli jesteś konsumentem, przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy  zawartej na odległość bez podania przyczyn na zasadach określonych w  ustawie z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz.  827).         Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali  Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa  odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.         Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.  Zgodnie z Kodeksem cywilnym jako kupujący są Państwo zobowiązani do  odbioru zakupionej rzeczy (odbioru przesyłki). W przypadku odstąpienia  od umowy przed otrzymaniem przesyłki, a po jej nadaniu przez Sprzedawcę,  również będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy  (koszty przesyłki zwrotnej).         Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające  z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Na zasadach  określonych w Kodeksie cywilnym Sprzedawca może potrącić kwotę, o jaką  nastąpiło zmniejszenie wartości rzeczy, o którym mowa w zd. poprzednim, z  płatności zwracanych Państwu po odstąpieniu od umowy.         Mogą Państwo skorzystać z poniższego wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy:         EKO-OPTI HOUSE Krzysztof Kowalski    ul. Składowa 9    34-400 Nowy Targ         Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy .......................    - numer transakcji: ..............................    - login Allegro: ........................................    – Data zawarcia umowy: .............................    – Imię i nazwisko konsumenta: .............................    – Adres konsumenta: .....................................    – Data         3.       Wyłączenia prawa odstąpienia od umowy bez podania przyczyn:         Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:    1)   o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni  usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed  rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez  przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;    2)   w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku  finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które  mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;    3)   w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb;    4)   w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;    5)   w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;    6)   w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po  dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie  połączone z innymi rzeczami;    7)   w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których  cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których  dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość  zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;    8)   w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego  przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli  przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania  konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne  do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;    9)   w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub  wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym  opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;    10)    o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;    11)    zawartej w drodze aukcji publicznej;    12)    o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do  celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii,  usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi  lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi;    13)    o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na  nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za  wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i  po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia  od umowy 

O sprzedającym
kominek-nt
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

2634

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 790496690
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

FIRMA ZNAJDUJĘ SIĘ W NOWYM TARGU

Pozostałe informacje

1. Przesyłki pocztowe należy kierować na adres:

EKO-OPTI HOUSE Krzysztof Kowalski

ul. Składowa 9

34-400 Nowy Targ

2. Przesyłki kurierskie należy kierować na adres:

EKO-OPTI HOUSE Krzysztof Kowalski

ul. Składowa 9

34-400 Nowy Targ