Drewniana bransoleta gruba styl Safari Boho drewno (6999602719)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • płeć: produkt damski
  • rodzaj: rękodzieło
  • materiał: drewno
  • kamień : bez kamienia
  • długość całkowita (cm): 6.7 [см]
  • dostawa z Polski: tak

opis

Witam, mam do sprzedania śliczną drewnianą bransoletę bardzo grubą w kolorze ciemny brąz, jest przepiękna widać słoje drewna.
Widoczna jak na zdjęciach.
Średnica otworu na ręke to 6,7cm
wysokość bransoletki to 6,5cm ( czyli badzo gruba)
Będzie świetnie wyglądać do sukienek w stylu Boho Hippie lub stylu Safari.
Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu:)

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Krosno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Ewa Hajdamowicz Gorczyca
Tkacka 10
38-400 Krosno
Dodatkowe informacje

 

Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od  niej odstąpić zgodnie z obowiązującymi przepisami, w terminie do 10 dni  kalendarzowych od daty zakupu i musi fakt ten poprzeć pisemnym  oświadczeniem.
Oświadczenie należy wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze  zwracanym towarem. O zachowaniu terminu decyduje data stempla  pocztowego.
Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania. Każdy element musi być  kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym  opakowaniu w stanie niezmienionym, bez znamion użytkowania.
Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później  niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy sprzedaży.

W przypadku stwierdzenia przez Państwa wad fizycznych zakupionego  towaru, klient zobowiązany jest poinformować o tym sprzedawcę  niezwłocznie drogą elektroniczną (na adres: ewiQ7@poczta.onet.pl ) nie  później jednak niż w terminie 7 dni od stwierdzenia wady.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Ewa Hajdamowicz Gorczyca
Tkacka 10
38-400 Krosno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Gratulacje zwycięstwa, proszę  skontaktować się ze mną poprzez e-maila.   Proszę o wpłatę + ewentualne  koszty przesyłki na niżej podane konto, w momencie pojawienia się na nim  pieniędzy wysyłam przedmiot po ówczesnym ustaleniu szczegółów z  kupującym.    Proszę również o wpisanie w tytule przelewu swojej nazwy  użytkownika z allegro, ułatwi to znacznie identyfikacje wpłaty. Na  koniec proszę o wystawienie komentarza, tym samym rewanżuje się jako  drugi. 


Ewa Hajdamowicz Gorczyca

ul.Tkacka 10, 38-400 Krosno

nr konta bankowego Alior Bank

98 2490 0005 0000 4004 9071 6136

O sprzedającym
ewiQ7
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

5

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Gratulacje zwycięstwa, proszę skontaktować się ze mną poprzez e-maila.   Proszę o wpłatę + ewentualne koszty przesyłki na niżej podane konto, w momencie pojawienia się na nim pieniędzy wysyłam przedmiot po ówczesnym ustaleniu szczegółów z kupującym.    Proszę również o wpisanie w tytule przelewu swojej nazwy użytkownika z allegro, ułatwi to znacznie identyfikacje wpłaty. Na koniec proszę o wystawienie komentarza, tym samym rewanżuje się jako drugi. 

Ewa Hajdamowicz Gorczyca

ul.Tkacka 10, 38-400 Krosno

nr konta bankowego Alior Bank

98 2490 0005 0000 4004 9071 6136

Pozostałe informacje

email: ewiQ7@poczta.onet.pl
telefon: 697933309