Drain Solution -biologiczny udrażniacz kanalizacji (6541354806)

zakończona
189,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Poznań
  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 7.00 [kg]

Drain Solution ma postać trwałego płynu zawierającego „wolne" enzymy i wyselekcjonowane grupy mikroorganizmów skutecznie rozkładające odpady typowo odprowadzane przez kanalizację o przyjemnym cytrusowym zapachu. Jest dostosowany do użytku we wszystkich typach rur odprowadzających przy zlewach, wannach, prysznicach, odpływach z gastronomii. Jest również odpowiedni do konserwacji kanalizacji, separatorów tłuszczu i przydomowych oczyszczalni ścieków. Jest trwały w przechowywaniu do czasu aktywowania przez wymieszanie z wodą.

Bezpiecznie i szybko odblokowuje zatkaną kanalizację. Rozwiązuje problemy zapachowe w kanalizacji kuchennej i ogólnej.

Aktywowane wodą szybko działające „wolne" enzymy rozbijają odpady na mniejsze cząsteczki i „odklejają" blokujące osady. Enzymatyczny rozkład natychmiast poprawia przepustowość przewodów kanalizacyjnych i eliminuje źródło nieprzyjemnych zapachów, jak również umożliwia grupom mikroorganizmów kontynuację procesu rozkładu - rozbijanie cząstek substancji stałych (takich jak tłuszcz, papier, resztki warzyw) na płyny i gazy. Regularnie stosowany jako środek zapobiegawczy, chroni przed gromadzeniem osadów i brzydkim zapachem przewodów kanalizacyjnych.

Produkty biologiczne potrafią rozwiązać problemy z czyszczeniem i konserwacją kanalizacji, których po prostu nie można rozwiązać za pomocą tradycyjnych środków chemicznych.

Dane techniczne i korzyści:

  • Upłynnia tłuszcze i osady organiczne
  • Neutralne pH 6,5-7,5
  • Efektywny we wszystkich typach kanalizacji, włączając szamba i przydomowe oczyszczalnie
  • Redukuje odory
  • Poprawia przepływ

Sposób użycia:

Wstrząsnąć i dobrze wymieszać przed otwarciem. Usunąć nadmiar wody z zatkanego zlewu i wlać 50 ml preparatu bezpośrednio do odpływu. Dodać około szklanki ciepłej (nie gorącej) wody by aktywować płyn. Pozostawić na minimum 20-30 min. (jeśli możliwe: wieczorem na noc). Następnie spłukać gorącą wodą by usunąć resztki. Powtórzyć czynność w razie potrzeby. W celu zapobiegania ponownemu zatkaniu i do konserwacji stosować 50 ml co tydzień. Przed użyciem należy spłukać wszelkie resztki środków wybielających, żrących lub dezynfekujących, które ograniczałyby działanie preparatu.

Faktura VAT

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
dodatkowe informacje