Drabinka gimnastyczna plac zabaw KOMETA 1 + CE TUV (6999896824)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Nazwa produktu: KOMETA-1

Cena: 1300zł

Wymiary gabarytowe zestawu: 83,5cm x 106cm, wys. 227cm

Opakowanie (cm): 116 x 61 x 14 (30kg)

Więcej zdjęć produktu można znaleźć w galerii na dole aukcji - zapraszam do obejrzenia!

OPIS

Zestaw
sprawnościowy KOMETA-1 przeznaczony jest szczególnie dla dzieci, jest idealnym narzędziem do ćwiczeń i zabawy w domu, w przedszkolu a nawet w szkole. Jest wyrobem certyfikowanym, posiada znak CE, jest zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Drabinka gimnastyczna to konstrukcja metalowa. Szczebelki są pokryte specjalnymi nakładkami antypoślizgowymi, które są wyposażone w wypustki masujące dłonie oraz stopy. Ten model jest wielofunkcyjny, bardzo popularny wśród naszych klientów. Rozporowy system montażu jest idealnym rozwiązaniem - żadnych dziur w ścianach! W razie potrzeby można przenieść drabinkę w dowolne miejsce bez żadnego wysiłku.

Zestaw można w każdej chwili rozbudować dodając kolejne elementy modułowe.

WYPOSAŻENIE
• drabina gimnastyczna
• rama z drążkiem stacjonarnym
• obręcze gimnastyczne
• lina gimnastyczna
• huśtawka-trapez

DANE TECHNICZNE

Wiek

dzieci od 3 lat i dorośli

Dopuszczalne obciążenie

100kg

Wykorzystanie

w pomieszczeniu

Mocowanie

rozporowo

Wymiary zestawu

• wysokość drabinki gimnastycznej: 2,35m-2,73m (do 3,25 m z dostawką) – regulowana
• szerokość drabinki: 53cm
• rozpiętość drążka: 8
3,5cm

szer. zestawu: 186cm

Szczebelki

8 szt, metalowe z powłoką anti-slip i wypustkami masującymi

Waga zestawu

30kg

Kolorystyka

niebieski/żółty, zielony/żółty, czerwony/żółty, biały antique/żółty

Opakowanie

Opakowanie 1: 116cm x 61cm x 14cm (30kg)

Gwarancja

3 lata (1 rok gwarancji + 2 lata serwis gwarancyjny)

Certyfikaty

TUV NORD, CE


BEZPIECZEŃSTWO I CERTYFIKATY

Drabinki gimnastyczne ROMANA to produkt
y najwyższej jakości, niezwykle popularn e na całym świecie. Każdy wyrób odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa, posiada certyfikat wydany przez niemiecką organizację certyfikującą TUV NORD oraz certyfikat CE, gwarantujący jako ść i bezpieczeństw o produktu.

Produkt jest dopracowany w każdym calu. Wszystkie elementy drabinki są gładkie i bezpieczne, co jest szczególnie ważne w przypadku naszych najmłodszych użytkowników. Testy fabryczne wykonywane przez producenta wykazały wytrzymałość materiału do 230 kg. Instrukcja użytkowania zawiera dokładn e informacj e o sposobie montażu drabinki gimnastycznej , wskazania do prawidłowego i bezpiecznego użytkowania.

JAKOŚĆ I MATERIAŁY


Drabinki gimnastyczne ROMANA są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Producent gwarantuje
maksymalną wytrzymałość swoich produktów oraz zapewnia bardzo estetyczny wygląd zestawów . Szczebelki drabinki posiadają miękkie nakładki z powłoką anti-slip oraz z wypustkami masującymi , które zapobiegają ślizganiu się r ączek i nóżek podczas ćwiczeń i zabawy i jednocześnie dają efekt masażu. Atrakcyjne kolory drabinek zachęcą każde dziecko do ćwiczeń i zabawy .

MONTAŻ

Montaż drabinki
gimnastycznej ROMANA zajmuje zaledwie kilka minut i jest wyjątkowo prosty, szczególnie jeśli dotyczy systemu rozporowego, który nie wymaga wywiercania żadnych otworów w ścianie. Drabinki gimnastyczne dostarczamy w formie złożonej, a części drabinki wymagają jedynie nałożenia jednej na drugą i gotowe! Do drabinki można dołączyć elementy dodatkowe , np. obręcze gimnastyczne, lin ę , huśtawka, poręcze do ćwiczeń , ławka treningowa . Wersja rozporowa z łatwością dopasowuje się do wysokości pomieszczenia . Podstawową konstrukcję drabinki można bez problemu wydłużyć za pomoc ą dostawki na 1 lub 2 szczebelki i uzyskać konstrukcję do wysokości 3,25m.

DODATKI

Do drabinki można dokupić wiele dodatków. Oprócz standardowego wyposażenia, czyli liny gimnastycznej, obręczy gimnastycznych oraz drabinki linowej proponujemy również siatkę wspinaczkową, różnego rodzaju huśtawki, poręcze gimnastyczne, drążek z możliwością regulacji wysokości, ławkę treningową, ogranicznik pozwalający uniemożliwić młodszym dziecion wchodzenie na drabinkę. Proponujemy również elementy wydłużające konstrukcję drabinki, łączniki, dostawki.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 60,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
60,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
ROMANA-pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0