DRABINA Teleskopowa 3,8m Przegubowa Aluminiowa 2x6 (6912098983)

zakończona
349,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Szpetal Górny, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • liczba elementów: 2
 • waga (z opakowaniem): 15 [kg]
 • waga drabiny (kg): 14.5
 • wysokość robocza (m): 5
 • uszkodzony: nie

opis

Drabina rozstawna / dostawna Teleskopowa 

Podstawowe parametry:

Materiał: Aluminium

Ilość stopni: 2 x 6

Funkcje: Wolnostojąca, Dostawna

Ilość modułów: 2

Długość drabiny złożonej: 87 cm

Szerokość drabiny: 48 cm

Wysokość wersji dostawnej: 380 cm

Wysokość wersji rozstawnej: 2 x 190 cm

Szerokość poprzeczki stabilizującej: 69 cm

Waga: 14,3 kg

Certyfikat - Norma: EN - 131

Profesjonalna drabina teleskopowa aluminiowa do różnych zastosowań. Drabina składa się z 2 modułów, które można ustawiać w 2 pozycjach: wersja wolnostojąca rozstawa lub przegubowa dostawna. Wykonana z wysokiej jakości stopów aluminium jest wytrzymała, lekka i odporna na korozję. 

Innowacyjna konstrukcja drabiny pozwala na szybkie rozkładanie drabiny na maksymalną lub pożądaną wysokość. Każdy stopień jest wyposażony w dwa stalowe mechanizmy zatrzaskowe, które automatycznie blokują szczeble w momencie ich rozłożenia. Składając drabinę należy przesunąć blokady do wewnątrz i zwolnić mechanizmy co spowoduje przesuwanie modułów i automatyczne składanie drabiny. Regulacja wysokości następuje co 27 cm. Szerokie 4 cm antypoślizgowe profilowane stopnie zapewniają bezpieczne wchodzenie i schodzenie. 

Wyposażona jest w stopki antypoślizgowe i blokadę bezpieczeństwa. Szeroki stabilizator poprzeczny 69 cm, z dużymi stopkami antypoślizgowymi, zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa zalecane jest ustawianie drabiny pod kątem 75° do ściany.Posiada mocny pas zabezpieczający przed samoczynnym rozłożeniem drabiny w transporcie.Złożona zajmuje bardzo bardzo niewiele miejsca, co ułatwia przechowywanie i transport. Maksymalna nośność drabiny to 150 kg.

Składanie i rozkładanie drabiny powinno odbywać się od dolnych szczebli na żądaną wysokość drabiny. Składając drabinę nie należy wkładać rąk, a szczególnie palców pomiędzy szczeble! Opadające segmenty drabiny są ciężkie i mogą spowodować poważne uszkodzenia ciała.Przy korzystaniu z drabiny nie może być niezablokowanych szczebli pomiędzy rozłożonymi stopniami, spowoduje to niestabilność konstrukcji i może skutkować upadkiem. 

Dane techniczne drabiny

 • materiał: aluminium
 • ilość stopni 2 x 6
 • liczba modułów: 2
 • długość transportowa drabiny: 87 cm
 • szerokość drabiny: 47 cm
 • wysokość drabiny - wersja dostawna: 380 cm
 • wysokość drabiny - wersja rozstawna: 190 cm
 • poprzeczka stabilizująca: 69 cm
 • szerokość szczebla: 40 mm
 • maksymalne obciążenie: 150 kg
 • waga: 14,3 kg
 • spełnia normy: EN-131
 • Drabiny dostępne w wymiarach: 3,8m 4,4m 5,0m

Potwierdzone bezpieczeństwo - zgodność z normą EN-131 

Potrzebujesz pomocy lub fachowej porady skontaktuj się z naszym działem sprzedaży:

Sprzedaż / informacje: +48 666 101 201

FV, wysyłki, reklamacje: +48 666 307 888

allegro@emetalowiec.pl

Forma płatności: przedpłata lub pobranie 

Numer konta bankowego: 23 1020 5170 0000 1402 0119 8878

(w tytule: nr Aukcji + nick Allegro)

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Szpetal Górny, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
16,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Hurtownia narzędzi Metalowiec
Wiślana 69
87-811 Szpetal Górny
woj. kujawsko-pomorskie

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Hurtownia Narzędzi Metalowiec
Wiślana 69
87-811 Szpetal Górny
Dodatkowe informacje

Reklamacje 

1. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Metalowiec są towarami oryginalnymi, niewadliwymi, posiadającymi gwarancję jakości producenta. 

2. W przypadku, gdy dostarczony towar okaże się wadliwy (niezgodny z umową), Klient ma prawo złożyć reklamację wraz ze wskazaniem żądania: - obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy, chyba że Metalowiec niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Jeżeli Klientem jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez Metalowiec usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Metalowiec. - wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady Metalowiec może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. Jeżeli Klientem jest przedsiębiorca, Metalowiec może odmówić wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę towaru. 

3. W przypadkach określonych w ust. 2 Klient ma prawo złożyć reklamację bezpośrednio w Metalowiec. 

4. Pierwszym etapem reklamacji jest kontakt z Metalowiec za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres allegro@emetalowiec.pl, następnie w celu skorzystania ze swoich uprawnień Klient zobowiązany jest do odesłania reklamowanego towaru i opisu przyczyn jego reklamacji wraz z kopią dowodu zakupu i uzupełnioną, ważną, oryginalną Kartą Gwarancyjną. W przypadku odesłania reklamowanego towaru bezpośrednio do centrali firmy, prosimy o przesłanie towaru na następujący adres:Hurtownia Narzędzi Metalowiec, 87-811 Szpetal Górny, ul. Wiślana 69 z dopiskiem: "Reklamacja" 

5. W przypadku, gdy Klient odeśle reklamowany towar, Metalowiec zwróci mu koszt nadania takiej przesyłki na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. 

6. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje są niepełne i wymagają uzupełnienia – przed rozpoznaniem reklamacji Metalowiec zwróci się do Klienta o uzupełnienie braków we wskazanym zakresie. 

7. Wszystkie reklamacje będą rozpatrywane w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta, od dnia otrzymania przez Metalowiec reklamacji. 

8. Gdy składana przez Klienta reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, Metalowiec wykona wskazane przez Klienta żądania zgodnie z przysługującymi mu prawami wymienionymi w niniejszym paragrafie, punkt 2. W razie odstąpienia od umowy Metalowiec zwróci Klientowi pełną należność za zakupiony towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 (czternastu) dni kalendarzowych od dnia pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. 

9. Klient nie jest uprawniony do odstąpienia od umowy, jeśli wada towaru jest nieistotna. 

10. Istnieje również możliwość zaoferowania przez Metalowiec innego towaru w zamian za towar reklamowany, w przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, ale zgoda na jego wysłanie wymaga potwierdzenia przez Klienta w drodze e-mailowej przyjęcia takiej propozycji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Hurtownia Narzędzi Metalowiec
Wiślana 69
87-811 Szpetal Górny

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Gwarancja 

1. Towary sprzedawane przez Metalowiec mogą/są być objęte gwarancją udzieloną przez producenta. Dokument gwarancyjny jest każdorazowo dostarczany w opakowaniu razem z zakupionym towarem (o ile towar ten jest objęty gwarancją producenta). 

2. Metalowiec nie udziela żadnej gwarancji na jakiekolwiek sprzedawane towary. 

3. W przypadku towarów, na które producent udzielił gwarancji, Klient może reklamować produkt posiadający wady: 

a) korzystając z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji - w tym wypadku Klient reklamuje produkt bezpośrednio u gwaranta (podmiotu udzielającego gwarancji), a Metalowiec może być tylko pośrednikiem przekazującym reklamację. Klient według swego wyboru może zgłosić się bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego, na zasadach określonych w dokumencie gwarancyjnym, albo do Metalowiec; 

b) korzystając z uprawnień przysługujących mu od sprzedawcy w związku z niezgodnością produktu z umową – w takim przypadku należy złożyć reklamację stosownie do postanowień § 6 Regulaminu. 


Prawo odstąpienia od umowy 

1. Klient ma możliwość rezygnacji ze złożonego zamówienia, jeżeli nie zostało ono jeszcze zrealizowane (towar nie został wysłany), kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta przy pomocy poczty elektronicznej na adres e-mail allegro@emetalowiec.pl. W przypadku wysłania zamówienia, odstąpienie od umowy następuje na zasadach określonych w ust. 2-5. 

2. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy, bez podania przyczyny, składając oświadczenie woli w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia:- odebrania towaru przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią,- odebrania ostatniego towaru, w przypadku zamówień więcej niż jednego towaru dostarczanych partiami,- zawarcia umowy dla pozostałych umów. 3. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy. Jeżeli Klient wybrał sposób zwrotu (dostarczenia) towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Metalowiec, Metalowiec nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego kosztów, przekraczających koszty zwykłego sposobu dostarczenia. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru związane z dostarczeniem towaru do Metalowiec. Oświadczenia o odstąpieniu od umowy powinno zawierać: określenie adresata (zgodnie z danymi podanymi poniżej) datę zawarcia umowy/odbioru towaru, imię, nazwisko oraz adres Klienta, informację o przedmiocie umowy, datę sporządzenia oraz stwierdzenie, że Klient odstępuje od umowy z Metalowiec, jak również – w przypadku oświadczenia w wersji papierowej - winno być podpisane. Odstępując od umowy kupna Klient może skorzystać z formularza stanowiącego Załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać listownie w wersji papierowej pod wskazany adres: Hurtownia Narzędzi Metalowiec, 87-811 Szpetal Górny, ul. Wiślana 69 z dopiskiem: "Dokumenty" Zwracany towar powinien zostać wysłany na adres:Hurtownia Narzędzi Metalowiec, 87-811 Szpetal Górny, ul. Wiślana 69 z dopiskiem: "Zwrot" 

4. Zwrot środków pieniężnych Klienta nastąpi w terminie 14 dni kalendarzowych przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu, z zastrzeżeniem ust. 6.5. Metalowiec może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania towaru lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania.

O sprzedającym
emetalowiec_pl
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

3401

 

30

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 666****** ********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
08:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Drodzy Klienci. 

Kupując na naszych aukcjach kilka przedmiotów, maja Państwo możliwość wyboru jednej przesyłki dla wszystkich zakupów. Niestety nie wszystkie przedmioty możemy łączyć w jednej przesyłce. Jeśli paczka przekracza dopuszczalny gabaryt lub wagę, albo zagraża bezpieczeństwu przesyłki w transporcie, wtedy kontaktujemy się z Państwem i informujemy o dodatkowych kosztach przesyłki. 

Waga przesyłki nie może przekraczać 30 kg i suma długości pięciu wymiarów paczki musi być mniejsza niż 300 cm. 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem handlowym przed dokonaniem zakupu. 

WAŻNE! Odbierając przesyłkę od kuriera i podpisując list przewozowy deklarujesz, że towar dotarł w nienaruszonym stanie bez uszkodzeń. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera! 

Jeśli stwierdzicie Państwo jakiekolwiek uszkodzenia, kurier zobowiązany jest natychmiast spisać protokół szkody. 

Protokół spisany w późniejszym czasie może skutkować odrzuceniem reklamacji przez firmę kurierską.

Pozostałe informacje


REGULAMIN ZAKUPÓW NA NASZYCH AUKCJACH:

Kupując na naszych aukcjach akceptujesz poniższy regulamin!

Aukcje internetowe konta 'emetalowiec_pl' realizowane poprzez serwis internetowy Allegro.pl, prowadzone są przez: „Hurtownia Narzędzi METALOWIEC” z siedzibą w ul. Wiślana 69, Szpetal Górny; NIP: 888-106-25-99 zwanym dalej 'Metalowiec'

SŁOWNICZEK:

Regulamin – niniejszy regulamin, określający zasady sprzedaży towarów oferowanych na aukcjach internetowych konta emetalowiec_pl w serwisie internetowym Allegro.pl;

Oferta – towary umieszczone na aukcjach internetowych konta emetalowiec_pl;

Klient – każda osoba fizyczna, prawna lub inna jednostka nieposiadająca osobowości prawnej dokonująca zakupów na aukcji internetowej;

Koszyk – element funkcjonalny serwisu Allegro.pl, który umożliwia Klientowi dokonanie zakupów za pośrednictwem strony internetowej;

Konto klienta – konto, które każdy Klient może założyć w serwisie Allegro.pl, dzięki któremu posiada dostęp do własnego panelu Klienta;

Dni robocze – wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;

Czas przygotowania zamówienia – czas, w jakim Metalowiec skompletuje zamówienie i przekaże do wysyłki za pośrednictwem firmy wymienionej w opisie aukcji;

Czas realizacji zamówienia – czas, w jakim Metalowiec dostarczy towar Klientowi;

§ 1. Składanie i realizacja zamówień

1. Klient zamierzający nabyć towar może składać zamówienia w dwóch trybach:

a) poprzez opcję „kup teraz”:

   - klient wybiera produkt oraz ilość i potwierdza zakup poprzez kliknięcie w przycisk „kup teraz”,

   - wskazuje adres dostawy, - wybiera formę dostarczenia zamówienia,

   - wybiera formę zapłaty;

b) poprzez opcję „dodanie do koszyka”:

   - klient wybiera produkty i ich ilość i na karcie każdego produktu potwierdza chęć zakupu poprzez kliknięcie w przycisk „dodaj do koszyka”,

   - wskazuje adres dostawy, - wybiera formę dostarczenia zamówienia,

   - wybiera formę zapłaty,

   - potwierdza zakup towarów poprzez kliknięcie na przycisk „kupuję i płacę”.

2. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia i rozpoczęcie realizacji zamówienia odbywa się według następujących zasad. Każdy klient (posiadający lub nieposiadający konta w serwisie Allegro.pl) dokonujący zakupów z płatnością przy odbiorze – za pobraniem lub przy użyciu płatności on-line otrzymuje wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

3. Do każdego zrealizowanego zamówienia jest wystawiana faktura. Zostanie ona przekazana Klientowi razem z zamówionym towarem pod wskazany przez Klienta adres dostawy. Klient, kupujący więcej niż jeden towar, chcący otrzymać odrębne faktury na poszczególne towary lub na inne dane Kupującego, winien złożyć odrębne zamówienia na towary objęte poszczególnymi fakturami.

4. Metalowiec nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie towarów wynikające z niepodania danych do wysyłki, rodzaju płatności oraz formy wysyłki, błędnie podanych przez Klienta danych lub niepoprawnego adresu dostawy.

§ 2. Ceny towarów

1. Ceny towarów oferowanych do sprzedaży umieszczone są przy danym towarze.

2. Wszystkie podawane na stronie aukcji ceny:

   - wyrażone są w złotych polskich;

   - zawierają podatek VAT;

   - nie zawierają kosztów przesyłki.

3. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena towaru podana na oficjalnej stronie aukcji w chwili składania zamówienia przez Klienta.

4. Klient oprócz ceny za towar zobowiązany jest do uiszczenia kosztów dostawy do miejsca wskazanego przez Klienta.

§ 3. Modyfikacja składanych zamówień

1. Klient ma prawo dokonania zmian w złożonym zamówieniu do momentu przekazania towaru do wysyłki. Po przekazaniu towaru do wysyłki, Klientowi, będącemu konsumentem, przysługuje uprawnienie do odstąpienia od umowy na zasadach określonych w § 8 Regulaminu.

2. Modyfikacji zamówienia można dokonać przez kontakt mailowy: allegro@emetalowiec.pl

3. Wprowadzone przez Klienta zmiany w złożonym zamówieniu dotyczyć mogą: ilości zamówionych towarów, adresu wysyłki, danych do faktury, rezygnacji z części lub całości złożonego zamówienia.

4. W przypadku, gdy Klient rezygnuje z części lub całości wcześniej opłaconego zamówienia, zwrot należności odpowiadające zapłaconej cenie towaru lub towarów, którego rezygnacja dotyczy, zostanie dokonany niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 (czternaście) dni od dnia, w którym Metalowiec otrzymało daną rezygnację. Wpłacona przez Klienta kwota, o której mowa w zdaniu poprzednim, zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wykonana płatność.

§ 4.Formy płatności

1. Zapłaty za zakupione towary Klient może dokonać:

   - osobiście, płacąc gotówką w przypadku, gdy wybraną formą płatności jest „płatność przy odbiorze”

   - płatnością on-line, płacąc przelewem elektronicznym, bankowym.

W tym przypadku realizacja złożonego przez Klienta zamówienia rozpocznie się dopiero po otrzymaniu przez Metalowiec potwierdzenia poprawnego wykonania płatności, złożone zamówienia z wybraną opcją płatności on-line oczekują na wpłatę Klienta przez trzy dni od dnia złożenia zamówienia, po tym czasie nieopłacone zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

§ 5. Czas realizacji zamówienia

1. Na stronie aukcji przy każdym towarze podana jest (w dniach roboczych) dostępność tego towaru. W razie niezrealizowania przez Metalowiec zamówienia w terminie 30 dni, Klient ma prawo wyznaczyć dodatkowy termin na realizację zamówienia, a po jego bezskutecznym upływie odstąpić od umowy.

2. Wysyłka towarów o różnych terminach dostarczenia następuje po skompletowaniu całości zamówienia, czyli po upływie najdłuższego terminu dla zamówionych towarów.

3. Towary objęte zamówieniem dostarczane są do Klienta na wskazany przez niego adres za pośrednictwem firmy kurierskiej, zgodnie z wybranym przez niego sposobem dostawy i płatności.

4. Koszt dostawy jest zależny od sposobu dostawy i formy płatności. Cennik zawierający koszty dostawy jest dostępny przy każdej z aukcji w zakładce: Dostawa i płatność.

Numer oferty:6912098983
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry