DR. HOOK & MEDICINE SHOW...- THE COLLECTION (6483261318)

zakończona
14,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: Gdansk
  • stan: używany
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
DR. HOOK & MEDICINE SHOW...- THE COLLECTION

KLASYKA AMERYKAŃSKIEGO ROCKA ...... KLASYKA FOLK ROCKA ... KLASYKA SOFT ROCKA ......WIECZNA FORMACJA .....

Dr. Hook -amerykańska grupa,która powstała w 1968 roku w Union City/New Jersey i działająca do 1985r.
Początkowo używała nazwy Dr Hook & The Medicine Show.
Najsłynniejszy skład:
Ray Sawyer-ur.1.02.1937r Chicksaw/Alabama-voc­,g,hca
Dennis Locorriere-ur.13.06.­1949r-voc,g,bass
Richard Elswit-g,voc
George Cummings-g,voc
William Francis-voc,p,org
Jance Garfat-bass
Jay David-dr,voc

Trzech członków zespołu:Sawyer,Cummi­ngs i Billy Francis występowali wcześniej w grupie „The Chockolate Papers” ,której składu dopełniali Bobby Dimingus-dr,Popeye Phillips-dr i Jimmy „Wolf Cub” Allen-bass.Otwierają swój własny klub „Chez Joey” w Biloxi stanowiąc jego największą atrakcję.Po kilku miesiącach wyjeżdżają do Chicago,a w końcu lądują w New Jersey ,gdzie Sawyer z Cummingsem zakładają Dr Hook and Medicine Show.
W postać tajemniczego doktora Hooka przeistoczył się Sawyer,który stracił oko w wypadku samochodowym i przesłaniał od tamtej pory oko stosowną opaską,co miało być nawiązaniem do postaci kapitana Hooka z książki „Piotruś Pan”.
Popularność zdobyła w pierwszej połowie lat 70-tych satyrycznymi piosenkami Shela Silversteina w stylu country.
Ten ostatni był autorem ich największych hitów z wczesnego okresu „Sylvias mother” i „Cover of the Rolling Stones” sprzedane w wielomilionowych nakładach.
Pierwsze nagrania dla wytwórni CBS w Nowym Jorku,ale wkrótce przenoszą się do San Francisco.


Podobni wykonawcySTN - BDB ... ORYGINALNY DISKY RECORDS 2007 R........ ZESTAWIENIE NA JEDNYM Z ZDJĘC ..........

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witając serdecznie / prosząc o przeczytanie tego co poniżej zawarto : * Nie zamykam aukcji - wystawiam jedynie w formie licytacji i każdy zainteresowany ma równe szanse zakupić licytowany przedmiot * Nie umawiam się na odbiór osobisty ( brak czasu ) * Dane wraz z info związane z zakupem / sprzedażą otrzymujesz każdorazowo mailem bezpośrednio od Allegro * Na przelewie prosiłbym podać swój nick i numer aukcji. * Wysyłka w ciągu - 3 dni od daty zaksięgowania kwoty na moim koncie. * Zdjęcia zamieszczone na aukcji, zawsze są autentyczne i zgodne z wystawionym przedmiotem. * Na wpłatę czekam max - 10 dni . Po tym czasie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Przeczytaj również i to : * wpłata dokonana przelewem bezpośrednio na KONTO MEGO BANKU księgowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. * wpłata dokonana za pośrednictwem PayU księgowana jest do - 3 dni roboczych , w tym przypadku nadanie przesyłki - MOŻE , ale NIE MUSI się opóźnić. Jest to spowodowane możliwością zaksięgowania pieniędzy dopiero po 3 dniach od momentu zapłaty przez PayU . * wpłata dokonana za pośrednictwem Poczty Polskiej - księgowana jest do 7 dni na mym koncie Dokonaj sam wyboru w kwestii zapłaty - mając na uwadze to co napisałem powyżej...... Bez obaw .... jeśli coś Ci wypadnie - proszę skorzystać z maila i powiadomić - to lepsze niż niepewność Sprzedającego i Kupującego ..... należę do wyrozumiałych ... więc proszę o to także drugą stronę :):)