DOTYK DIGITIZER SAMSUNG GALAXY TREND PLUS GT S7580 (6541698743)

zakończona
28,95 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,90 zł
  • List polecony priorytetowy 7,50 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • lokalizacja: KOTUŃ
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowe
Z nami Twoje zakupy są
bezpieczne i szybkie

OPIS PRZEDMIOTU:
Dotyk / Digitizer / Szybka / Panel Dotykowy do Telefonu Samsung Galaxy Trend Plus
GT - S7580
Dotyk jest nowy i zabezpieczony folią ochronną przed zarysowaniem w transporcie.
Dotyk posiada fabryczną warstwę klejącą.
Kolor - Czarny

GALERIA PRZEDMIOTU:
Zdjecia przedstawiają sprzedawany produkt:
Dotyk jest bez napis DUOS
.


UWAGI KOŃCOWE:
Uwagi Końcowe:
- wysoka jakość wykonania
- gwarancja 6 miesięcy
- Ekspresowa wysyłka - w ciągu 24h

INNE MOJE AUKCJE:
Zapraszamy na nasze aukcje
Pokaż wszystkie aukcje
Kontakt
E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. +48 606828261

O sprzedającym
Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Informacje

Koszty przesyłki
List polecony ekonomiczny 5,90 zł
List polecony priorytetowy 7,50 zł
Pocztex /Kurier 24h/wpłata z góry 15 zł
Pocztex /Kurier 24h/pobranie 20 zł
Paczka Pobranie 48h 18 zł

Konta bankowe
Numer 22 1050 1894 1000 0092 2659 1247
Bank ING Bank Śląski

Regulamin
1. SPRAWDŹ PRZESYŁKĘ W OBECNOŚCI DORĘCZYCIELA
Pamiętaj aby zawsze zawartość przesyłki sprawdzić w obecności Doręczyciela. W przypadku uszkodzonej zawartości - spisz z Dostawcą Protokół Szkody. Na tej podstawie niezwłocznie rozpatrzymy reklamację dotyczącą uszkodzonego w transporcie towaru.
2. SPRAWDŹ PODZESPÓŁ NA SUCHO
Po otrzymaniu podzespołu, pamiętaj aby przed wklejeniem sprawdzić otrzymany podzespół na sucho / bez wklejania.
3. Na każdy towar wystawiamy FV VAT lub paragon. Jeżeli chcesz otrzymać FV - zaznacz to przy potwierdzeniu zamówienia i podaj dane do FV. Pamiętaj aby zatrzymać paragon, będzie on Ci potrzebny do gwarancji.
4. Przy zwykłym przelewie - w tytule wpłaty podaj swój nick z Allegro oraz nr aukcji.
5. Na wpłatę czekamy 8 dni. Po tym czasie, jeżeli wpłata nie została przekazana na konto - występujemy o zwrot prowizji.
6. Komentarze i oceny sprzedaży - jako sprzedający wystawiamy drudzy, natomiast jako kupujący - pierwsi.
7. GWARANCJA 6 MIESIECY : o okresie gwarancji jest napisane w każdej aukcji przedmiotu. Gwarancji podlegają wady wykryte w czasie objętym gwarancją. Gwarancja obejmuje wady produktu powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym towarze. Gwarancji nie podlegają natomiast: uszkodzenia w postaci pęknięcia, złamania, zalania części produktu lub całości, uszkodzenia powstałe z winy osób trzecich oraz związane z nieprawidłowym montażem.
8. ODSTĄPIENIE OD UMOWY 14DNI: Każdy Konsument ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Patrz karta w aukcji "Informacja od Sprzedającego"
Jeżeli całkowita kwota zamówienia nie przekracza 50zł - nie mają zastosowania przepisy ustawy "o prawach konsumenta": [art.3 ust.10]
9. REKLAMACJA: o zasadach reklamowania towaru przeczytasz na karcie w aukcji "Informacja od Sprzedającego"
10. Przeczytaj o swoich prawach na karcie w aukcji "Informacja od Sprzedającego" (obok zakładki: "Oferty" oraz "Koszty dostawy" pod miniaturką w aukcji)

Informacje Prawne
Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe oraz nazwy firm i poglądowe zdjęcia urządzeń (telefonów lub tabletów) zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie materiałów prezentowanych w aukcji bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie podstawy prawnej:
Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 5,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności (w tym koszty wysyłki maksymalnie jak za wysyłkę towaru Pocztą Polską listem poleconym). Pieniądze są zwracane w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy. Zwracane towary muszą być kompletne oraz do przesyłki należy dołączyć paragon zakupu. Towar powinien być zwrócony w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: gosia@specgsm.pl lub dołączając to oświadczenie do przesyłki z przedmiotem. Proszę pamiętać o dołączenia do przesyłki oryginału paragonu. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Comzone Małgorzata Chwedczuk, ul. Reymonta 23c, 08-130 Kotuń. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Nr paragonu [numer paragonu z dolnej jego części] Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Informujemy, że na kwotę do zwrotu, w przypadku odstąpienia od umowy, składa się: cena towaru oraz koszt przesyłki (najniższy - dostępny w danej aukcji). Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru, należy jednak pamiętać, aby towar odesłać przesyłką MONITOROWANĄ (np. listem poleconym). Informujemy, że są przypadki, gdzie towar odesłano zwykłym listem Pocztą Polską - i on nie doszedł do nas.

reklamacje

Reklamowany towar wraz z dowodem zakupu proszę odesłać listem poleconym na adres: Comzone Małgorzata Chwedczuk ul. Reymonta 23c 08-130 Kotuń z dopiskiem \\reklamacja\\ Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem gosia@specgsm.pl, lub w formie pisemnej na adres wskazany powyżej. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania (wymiana, zwrot pieniędzy czy też rekompensata za uszkodzenie) 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie do 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Koszty przesyłki: Rzecz reklamowaną należy odesłać Pocztą Polską listem poleconym, najlepiej w otrzymanym opakowaniu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, koszty wysyłki (jak za list polecony) pokrywa Sprzedający. Proszę NIE WYSYŁAĆ reklamowanych przedmiotów zwykłym listem - są przypadki zaginięcia przedmiotów, bądź za pobraniem lub na koszt odbiorcy. Takie przesyłki nie będą odbierane. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, Sprzedający nie pokrywa kosztów wysyłki i odsyłki przedmiotu. W tym przypadku Kupujący ma 30 dni na wpłatę kwoty na poczet odesłania przedmiotu.

pozostałe informacje

PAMIĘTAJ, ABY KAŻDĄ PRZESYŁKĘ SPRAWDZIĆ W OBECNOŚCI KURIERA. W przypadku uszkodzonej zawartości należy od ręki spisać protokół szkody z doręczycielem. Na tej podstawie będziemy mogli bezzwłocznie rozpatrzyć ewentualną reklamację związaną z uszkodzeniem towaru na Twoją korzyść. W razie problemów z zakupami przez internet - konsument może zwrócić się z prośbą o pomoc do miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów - dane rzeczników oraz instytucji udzielających wsparcia w tym zakresie znajdują się na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów - www.uokik.gov.pl