Dopłata do szuflady: "PROWADNICE1"! (7162969642)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 10 [kg]
  • bohater: brak
  • szerokość (cm): 63
  • długość (cm): 160
  • płeć: chłopcy, dziewczynki

opis

"Piękno wydobyte z drewna"

Stolarstwo Tomasz Wróbel

Wólka Tanewska, ul. Wołoszyny 21c

37-410 Ulanów

Biuro czynne od pon. - pt. w godz. 7.30 - 15.30


tel. 15 8763 362


tel.kom. 667 100 052


502 306 827


e-mail: allegro@stolarstwo-w­robel.pl

Informacje o produkcie:

Przedmiotem aukcji jest zmiana szuflady standardowej na szufladę na prowadnicach . Aukcja ta dotyczy modeli: Kami PLUS, Kami B, BILI, BILI S, Timi S. Wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego, jedynie dno szuflad stanowi płyta HDF.

Można je zamówić w dowolnym (jednym) kolorze lub zestawieniu kolorystycznym z palety barw przedstawionej poniżej.

Meble wykonane z drewna są trwałe, przyjemne w dotyku oraz cechuje ich mocna konstrukcja i stabilność, dzięki czemu ich użytkowanie jest wygodne i bezproblemowe.

Drewno jest naturalnym surowcem, którego niepodważalną zaletą jest jego 100% ekologiczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo dla człowieka. Odporność tego naturalnego surowca na działanie wielu czynników zewnętrznych pozwoli długoterminowo cieszyć się użytkowaniem wykonanych z niego wyrobów natomiast staranne wygładzanie powierzchni i wywoływanie naturalnej gry kolorów tworzy wyjątkową estetykę.

Elementy wykonane z drewna są droższe od płytowych trudno jednak porównywać te produkty

- "Drewno to synonim wysokiej jakości, wytrzymałości i trwałości wyrobu".

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Ulanów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
8-9 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
7 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
8-9 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
7 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Stolarstwo Tomasz Wróbel
Wólka Tanewska, ul. Wołoszyny 21c
37-410 Ulanów
Dodatkowe informacje

Klientowi przysługuje prawo złożenia reklamacji zarówno odnośnie wykonania umowy sprzedaży jak i wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną .Zgłoszenie reklamacyjne powinno, aczkolwiek nie jest to wymóg rozpatrzenia reklamacji, zostać złożone na wypełnionym czytelnie formularzu zawierającym: Imię i nazwisko, login z allegro opis niezgodności towaru z umową, datę zakupu, protokół szkody, Reklamacje można składać mailowo pod adresem e-mail: biuro@sklep-wrobel.pl Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru Wyświetlana paleta kolorystyczna zależna od indywidualnej kalibracji monitora komputerowego/ekranu Klienta, powodująca nieznaczne różnice kolorystyczne nie stanowi podstawy reklamacji.Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty przesyłki reklamowanego towaru podlegają zwrotowi, w przypadku uznania reklamacji. Reklamację Klient może złożyć na formularzu, dostępnym u sprzedającego.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Stolarstwo Tomasz Wróbel
Wólka Tanewska, ul. Wołoszyny 21c
37-410 Ulanów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient będący Konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu. Chcąc odstąpić od umowy Klient powinien w oznaczonym terminie wysłać oświadczenie listem poleconym na adres: Stolarstwo Tomasz Wróbel Wólka Tanewska, ul. Wołoszyny 21c 37-410 Ulanów lub e-mailem za potwierdzeniem odbioru na adres: allegro@stolarstwo-wrobel.pl W przypadku skorzystania przez Konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, Konsument jest obowiązany odesłać towar niezwłocznie tj. w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni na podany adres w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument powinien zwrócić towar w takim składzie ilościowym i jakościowym, z zastrzeżeniem zdania pierwszego, jaki otrzymał od Sprzedającego. W szczególności powinien dołączyć wszelkie otrzymane wraz z towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania, itp. dokumenty (nie dotyczy dowodu zakupu) , a także oryginalne opakowanie również wtedy, gdy zostało usunięte w ramach wykonywania zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną. Zwrot zapłaconej przez Klienta kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazane przez Klienta w konto bankowe . Klient odsyła towar na własny koszt. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Klient przed odesłaniem towaru powinien skontaktować się ze Sprzedawcą, celem poinformowania o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży Klient może złożyć na formularzu, dostępnym na życzenie Klienta

O sprzedającym
stolarstwo-tw
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1401

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 667 *** *** (pokaż)
  • 502 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
07:30 - 15:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 Stolarstwo Tomasz Wróbel 

Wólka Tanewska, ul. Wołoszyny 21c 37-410 Ulanów 

NIP: 865-134-61-17 

REGON: 830316634 

Pozostałe informacje

Po wygranej aukcji otrzymują Państwo automatycznie maila od Allegro, a w nim wszystkie dane potrzebne do wpłaty.

Wypełnij formularz opcji dostawy

- (link w wiadomości po zakupie i w emailu). Podaj w nim szczegóły płatności i dostawy, a także jeśli są różne kolory - zaznacz który

- wysyłka na inny adres niż allegro - też zaznacz to w tym formularzu

Wpłaty prosimy dokonywać na nasz rachunek bankowy lub za pośrednictwem bezpłatnej usługi płacę z allegro, gdzie pieniądze trafią do nas w ciągu kilku minut co pozwoli wysłać przesyłkę nawet tego samego dnia

– w tytule przelewu prosimy o wpisanie Nick z allegro + numer aukcji. Na wpłaty czekamy 7 dni – po tym okresie przypominamy o transakcji, po 14 dniach przystępujemy do procedury zwrotu prowizji od Allegro

Warunkiem wysłania towaru do Klienta jest podanie wszystkich niezbędnych danych. Jeśli Klient wybiera płatność przelewem, data księgowania przelewu jest dniem, w którym zamówienie zostaje przekazane do realizacji, w przypadku zaksięgowania się przelewu po godzinie 12:00, towar zlecany jest do realizacji następnego dnia roboczego (np. Jeśli przelew zaksięguje się w piątek o godz. 12:30, zamówienie zostaje zlecone do realizacji w poniedziałek).

Zamówienie na towary o różnych terminach realizacji wysyłane jest standardowo po skompletowaniu całości zamówienia, tzn. po upływie najdłuższego z podanych terminów.

Na życzenie wystawiamy faktury VAT

Numer oferty:7162969642
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry