domena bogacz.pl (6910665368)

zakończona
64 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

opis

Na sprzedaż domena bogacz.pl

Nazywam się Marcin Bogacz i sprzedawaną domenę kupiłem, bezpośrednio w NASK - z oczywistych powodów - w 2001 roku. Używam jej do poczty elektronicznej i hostingu mojej firmowej strony www.bogacz.pl . Jak widać, strona ma bardzo podstawowy charakter i nie miała nigdy większej oglądalności.

Obecnie zamykam dotychczasową działalność gospodarczą i potrzebuję środki na mój aktualny projekt. Kilka słów na ten temat, ponieważ nabywca domeny stanie się pierwszym i największym jego sponsorem.

Otóż, po kilku latach przygotowań podjąłem się prawie całkowitego odcięcia od funkcjonującego systemu - wyprowadzam się z takiego państwa, pozostając w Polsce :) Jak to chcę zrobić? Kupiłem kilkadziesiąt arów na wsi, postawię na nich domek w technologii straw bale, połączony z odpowiednio skonstruowaną i wyposażoną szklarnią. Plus własne źródło wody na działce, piec, panele słoneczne i wiatrak - pozwolą uzyskać całkowitą niezależność energetyczną, a po jednym, dwóch sezonach także żywnościową. Dla państwa pozostanie zapłacić kilkanaście złotych podatku od nieruchomości rocznie...

Zakup działki i budowa zamkną się w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych - tak, za tak niewielkie pieniądze można się uniezależnić od państwa i zabezpieczyć na wypadek przeróżnych katastrof. Gotowy, funkcjonujący projekt chcę udostępnić, tak by wszyscy chętni mogli z niego skorzystać. Zasadniczo planuję skorzystanie z crowdfundingu (finansowanie przez zainteresowane osoby przez ogłoszenie projektu i sprzedaż "cegiełek"), niemniej na początek, by całość miała sens w tej formule, muszę pozamykać własne zobowiązania finansowe i rozpocząć budowę. W tym celu sprzedaję najcenniejsze, co jeszcze zostało mi na sprzedaż: domenę bogacz.pl.

Tyle w skrócie, zapewne większość zainteresowanych domeną nie obchodzi, na co zostaną przeznaczone pieniądze z jej sprzedaży, niemniej uważałem za stosowne podzielić się tą informacją.

W razie ewentualnych propozycji typu - kupię, ale taniej. Nie jestem zainteresowany, sprzedaję domenę tylko dlatego by zrealizować ów pomysł, mniejsze pieniądze mnie nie interesują, wolę ją zachować, niż sprzedać tanio. Poza tym, jeśli ktoś chce mieć taką domenę, jak bogacz.pl - to powinno być go na nią stać.

Po zakupie i płatności dokonam cesji domeny na nowego właściciela.

Więcej przedmiotów to oszczędność na koszcie przesyłki, może coś dobierzesz?

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury