domena bogacz.pl (6735183829)

zakończona
67 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Lublin

Na sprzedaż domena bogacz.pl

Nazywam się Marcin Bogacz i sprzedawaną domenę kupiłem, bezpośrednio w NASK - z oczywistych powodów - w 2001 roku. Używam jej do poczty elektronicznej i hostingu mojej firmowej strony www.bogacz.pl . Jak widać, strona ma bardzo podstawowy charakter i nie miała nigdy większej oglądalności.

Obecnie zamykam dotychczasową działalność gospodarczą i potrzebuję środki na mój aktualny projekt. Kilka słów na ten temat, ponieważ nabywca domeny stanie się pierwszym i największym jego sponsorem.

Otóż, po kilku latach przygotowań podjąłem się prawie całkowitego odcięcia od funkcjonującego systemu - wyprowadzam się z takiego państwa, pozostając w Polsce :) Jak to chcę zrobić? Kupiłem kilkadziesiąt arów na wsi, postawię na nich domek w technologii straw bale, połączony z odpowiednio skonstruowaną i wyposażoną szklarnią. Plus własne źródło wody na działce, piec, panele słoneczne i wiatrak - pozwolą uzyskać całkowitą niezależność energetyczną, a po jednym, dwóch sezonach także żywnościową. Dla państwa pozostanie zapłacić kilkanaście złotych podatku od nieruchomości rocznie...

Zakup działki i budowa zamkną się w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych - tak, za tak niewielkie pieniądze można się uniezależnić od państwa i zabezpieczyć na wypadek przeróżnych katastrof. Gotowy, funkcjonujący projekt chcę udostępnić, tak by wszyscy chętni mogli z niego skorzystać. Zasadniczo planuję skorzystanie z crowdfundingu (finansowanie przez zainteresowane osoby przez ogłoszenie projektu i sprzedaż "cegiełek"), niemniej na początek, by całość miała sens w tej formule, muszę pozamykać własne zobowiązania finansowe i rozpocząć budowę. W tym celu sprzedaję najcenniejsze, co jeszcze zostało mi na sprzedaż: domenę bogacz.pl.

Tyle w skrócie, zapewne większość zainteresowanych domeną nie obchodzi, na co zostaną przeznaczone pieniądze z jej sprzedaży, niemniej uważałem za stosowne podzielić się tą informacją.

W razie ewentualnych propozycji typu - kupię, ale taniej. Nie jestem zainteresowany, sprzedaję domenę tylko dlatego by zrealizować ów pomysł, mniejsze pieniądze mnie nie interesują, wolę ją zachować, niż sprzedać tanio. Poza tym, jeśli ktoś chce mieć taką domenę, jak bogacz.pl - to powinno być go na nią stać.

Po zakupie i płatności dokonam cesji domeny na nowego właściciela.

Więcej przedmiotów to oszczędność na koszcie przesyłki, może coś dobierzesz?

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 29 1140 2004 0000 3102 1329 0182
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Na aukcjach wystawiam głównie płyty z muzyką. Nowe pochodzą ze zlikwidowanego warszawskiego sklepu muzycznego, używane - z mojej prywatnej kolekcji, którą stopniowo wyprzedaję. Stan płyt: Nowa - płyta nowa przeważnie jest zafoliowana przez producenta, ale nie jest to reguła, w każdym razie nowa to nowa, nieużywana. Zaznaczam że płyt w wytwórniach nie pakują roboty tylko ludzie i jakieś drobne ślady kontaktu z człowiekiem trafiają się czasem nawet na poligrafii i płytach zafoliowanych, prosto z "fabryki". Idealny - płyta nie jest już w folii, ale mogła być wyjęta z pudełka najwyżej parę razy; nie nosi śladów użytkowania; bywa że są to płyty nowe i nieużywane, tylko niezafoliowane. Bardzo dobry - płyta która nosi drobne ślady używania na cd czy okładkach, ale drobne, czyli nie ustępuje specjalnie ideałowi. Jeśli są jakieś wyraźniejsze ślady, ryski itp. - piszę o tym, przeważnie dopisując minusa przed bdb. Dobry - płyta nosi wyraźnie ślady używania, np. na krążku są ryski, okładki mogą być pofalowane, pomięte, czy po prostu widać, że wielokrotnie wyjmowane; cd na pewno gra bez żadnych błędów i przeskakiwania, czyli wszystkie odstępstwa od stanu idealnego mają tylko charakter wizualny, nie wpływają na granie; w przypadku płyty w stanie dobrym umieszczam dodatkową informację, jakiego typu są ślady używania. Generalnie płyt porysowanych nie sprzedaję, gdyż posiadam urządzenie do regeneracji cd i dvd, zatem jeśli płyta wymaga wyczyszczenia z rys - robię to. Standardowe plastikowe pudełka na cd nie są ocenianie, choć staram się uwzględniać w opisach ich wady, jeśli takie występują. Płyty pakowane są bezpiecznie. Kieruję się tym, aby były dobrze zabezpieczone podczas transportu - czego nie zapewniają zwykłe koperty bąbelkowe. Niemniej zgodnie z prawem nie odpowiadam za uszkodzenia przesyłek spowodowane przez pocztę (art. 544, 548 KC). Koszt dodatkowego zabezpieczenia przekroczyłby cenę pudełek na cd. Na życzenie, za dodatkową opłatą, możliwe jest wysłanie z opcją "ostrożnie" (na tzw. warunkach szczególnych), choć jakiekolwiek uszkodzenia pudełek trafiają się po zapakowaniu w sposób który stosuję naprawdę sporadycznie.