Domek drewniany narzędziowy/drewutnia 5x3 m RONI (6542085778)

zakończona
  • stan: nowy

Przedmiotem oferty jest domek drewniany narzędziowy/ogrodowy "RONI" o wymiarach 5x3 m.

Wymiary całej konstrukcji: szerokość 5m, głębokość 3m, wysokość 2,6 m.

Montaż domku w 1 dzień!

Konstrukcja domku z drewna suchego o wilgotności 12%, świerk syberyjski, sosna skandynawska. Deska elewacyjna o grubości 19 mm łączona metodą pióro wpust, słupki konstrukcyjne, krokwie i legary z krawędziaka czterostronnie struganego o wymiarach 4,5x9,5 cm. Podłoga 24 mm, deska na pióro- wpust. Drzwi drewniane 80 cm (prawe lub lewe) na zamek i klamkę, okno nieotwieralne (szybka montowana na gwoździki) 60x60 cm z okiennicą. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania okna uchylnego o wymiarach 80x60 cm (płatne dodatkowo 200 zł) bądź podwójnych drzwi (płatnych dodatkowo 300 zł) na zasuwkę (160 cm- 80 cm każde skrzydło). Dach z płyty MFP 18 mm, kryty gontem bitumicznym w wybranym kolorze . Dostępne kolory gontu: czerwony, brązowy, zielony, czarny,szary: Technonicol 3,5 mm.

Drewutnia o wymiarach 3x1 m zdolna pomieścić ponad 5,5 m3 drewna, może być po prawej lub lewej stronie.


Cena zawiera montaż domku oraz jednokrotne malowanie zewnętrzne impregnatem do drewna Drewnochron- każdy kolor z palety barw producenta.

Cena zawiera dojazd i montaż na terenie prawie całej Polski!!!

Powyżej 250 km od Torunia cena jest uzgadniana indywidualnie.

Przed kliknięciem Kup Teraz proszę o telefon w celu uzgodnienia terminu realizacji

Firma G.O. Rozynek to rodzinna spółka z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizacją firmy są konstrukcje drewniane ze szczególnym uwzględnieniem małokubatorowej architektury ogrodowej. Osobiście nadzorujemy każdy etap realizacji – od uzgodnienia preferencji klienta w fazie projektowej, poprzez wykonanie elementów konstrukcyjnych w naszej stolarni, aż po montaż.

Budując naszą firmę stawiamy przede wszystkim na uczciwość – zarówno w stosunku do naszych klientów, jak i pracowników. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasze konstrukcje wykonywać z materiałów wysokiej jakości oraz przykładać szczególną uwagę do samego procesu realizacji – aby osiągnąć ten drugi cel wszystkie osoby pracujące w G.O. Rozynek zatrudnione są na umowę o pracę. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wyższym poziomie. Wystawiamy fakturę Vat.

Zapraszamy do naszej galerii i zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.drewno-go.pl

Zapraszam również do zapoznania się z pozostałymi moimi aukcjami.

Wojciech Rozynek 507-087-619; e-mail: wojciechrozynek@wp.p­l

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma G.O. Rozynek to rodzinna spółka działająca na rynku z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizacją firmy są konstrukcje drewniane ze szczególnym uwzględnieniem małokubatorowej architektury ogrodowej. Osobiście nadzorujemy każdy etap realizacji – od uzgodnienia preferencji klienta w fazie projektowej, poprzez wykonanie elementów konstrukcyjnych w naszej stolarni, aż po montaż. Budując naszą firmę stawiamy przede wszystkim na uczciwość – zarówno w stosunku do naszych klientów, jak i pracowników. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasze konstrukcje wykonywać z materiałów wysokiej jakości oraz przykładać szczególną uwagę do samego procesu realizacji. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wyższym poziomie. Wystawiamy fakturę VAT. Realizujemy również indywidualne projekty i zamówienia poza sezonem. Zapraszamy do naszej galerii i zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.drewno-go.pl. Zapraszam do kontaktu!