DOŁADOWANIE VIRGIN MOBILE 30 PLN KOD ZDRAPKA 2MIN (6481713639)

zakończona
28,79 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
Zakupy powyżej 0 zł
  • lokalizacja: Stany Zjednoczone
  • czas wysyłki: natychmiast
  • kwota doładowania: 30 zł
VIRGIN MOBILE 30 PLN
Jak to działa?
  1. Kup doładowanie przez Kup Teraz, wpisz potrzebną liczbę sztuk.
  2. Zapłać wybierając z listy Twój bank w płatnościach PayU.
  3. Sprawdź po chwili pocztę przychodzącą gdzie otrzymasz zakupiony kod.
  4. Doładuj zakupiony kod zgodnie z poniższą instrukcją.
  5. Jeżeli nasz produkt spełnia Twoje oczekiwania to wystaw nam pozytywa!

Kod przedłuża ważność konta zgodnie z Twoją aktualną taryfą.
Sposób doładowania: *100*[otrzymany_kod]­#
Dokonując zakupu akceptujesz nasz regulamin .
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u prepaidy_com_pl za co najmniej 0 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Akceptowane formy płatności: PayU/Przelew bankowy
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

reklamacje

Zastosowanie ma § 15 oraz § 16 poniższego regulaminu.

pozostałe informacje

Regulamin: § 1 Operatorem płatności jest firma PayU S.A. Akceptowane formy płatności to przelew bankowy, gotówką na poczcie, w sklepie lub w banku. § 2 Czas realizacji zamówienia trwa zwykle do dwóch minut od otrzymania potwierdzenia od operatora płatności o dokonanej wpłacie. § 3 Z przyczyn niezależnych od Mobile Codes LLC czas realizacji opłaconego zamówienia może przedłużyć się maksymalnie do 72 godzin roboczych. § 4 W przypadku braku na stanie magazynowym zamówionego towaru Kupujący jest niezwłocznie informowany o tym fakcie. § 5 W sytuacji o której mowa w § 4, Kupujący ma możliwość anulowania zamówienia poprzez przeście na specjalną stronę wygenerowaną przez system z zastrzeżeniem zapisów § 6. Adres strony wysłany jest na e-mail podany w ustawieniach konta Allegro. Kupujący zostanie poinformowany o zatwierdzonej rezygnacji. § 6 W przypadku zrealizowania złożonego zamówienia przed zgłoszoną rezygnacją, czynność opisana w § 5 jest niemożliwa. § 7 Mobile Codes LLC nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w księgowaniu wpłat, przerwy techniczne i awarie banków w tym również PayU, jak również za inne opóźnienia spowodowane przez zjawiska zewnętrzne nie wynikające z winy sprzedającego. § 8 Mobile Codes LLC zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji w przypadku nie otrzymania w ciągu 7 dni należności za złożone zamówienie. § 9 W jednej aukcji dozwolone jest złożenie więcej niż jednego zamówienia. Przed złożeniem kolejnego zamówienia należy opłacić poprzednie. § 10 Maksymalny limit jednostkowy jednego zamówienia obsługiwany przez automat to 20 sztuk. § 11 Maksymalna kwota jednego zamówienia obsługiwana przez automat to 600 złotych. § 12 Dzienny limit kwotowy obsługiwany przez automat to 600 złotych. § 13 W przypadku zamiaru zakupu większej ilości należy złożyć kolejne zamówienie, mając na względzie postanowienia zawarte w § 10, § 11 oraz § 12. § 14 Zgodnie z polską ustawą o Prawach Konsumenta, kupujący dokonując płatności za zakupiony przedmiot wyraża zgodę na wykonanie przez sprzedającego pełnej usługi co skutkuje utraceniem prawa do zwrotu. § 15 W przypadku zgłoszonej reklamacji dotyczącej zakupionego przedmiotu ustosunkujemy się maksymalnie w ciągu 72 godzin roboczych licząc od dnia, w którym otrzymano informacje wraz ze szczegółowym opisem problemu. § 16 Rozpatrzenie prawidłowo zgłoszonej reklamacji może trwać do 14 dni. § 17 Komentarze w serwisie Allegro wystawiamy w drugiej kolejności. § 18 Zakupując produkt w naszych ofertach zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie przez Mobile Codes LLC w celach marketingowych danych osobowych udostępnionych przez serwis Allegro. § 19 Zakup na naszej aukcji oznacza akceptację powyższego regulaminu.