Dokumentacja ochrona danych + Instrukcja GIODO (6483194945)

zakończona
121,77 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.30 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2016
 • kondycja: bez śladów używania
 • forma: zbiór tekstów

KOMPLETNA DOKUMENTACJE PRZETWARZANIA DANYCH ZA 99 ZŁ!
Z INSTRUKCJĄ REJESTRACJI ZBIORÓW DO GIODO I WSPARCIEM PRAWNIKA!

CENA PROMOCYJNA TYLKO NA ALLEGRO 75% TANIEJ!


I. DOKUMENTACJA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 36 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, każde przedsiębiorstwo lub jednostka organizacyjna przetwarzająca dane osobowe (np. dane pracowników, Klientów, uczniów, interesantów) ma obowiązek opracowania dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych.

 • Dokumentacja RBDO zawiera wszystkie elementy regulujące przetwarzanie danych osobowych zgodne z rozporządzeniem do art. 39a ustawy o ochronie danych - politykę bezpieczeństwa z załącznikami, instrukcje zarządzania systemem informatycznym, wykazy ewidencyjne, oświadczenia dla pracowników, umowy powierzenia (pełna lista poniżej).

 • Wdrożenie dokumentacji jest pierwszym elementem podlegającym weryfikacji podczas kontroli GIODO lub PIP i zabezpiecza administratora danych przed nałożeniem kar grzywien, sięgających do 50 tys. zł dla os. fizycznych oraz do 200 tys. zł dla os. prawnych za uchybienia i niewykonanie decyzji administracyjnych.

 • Dokumentacja RBDO z powodzeniem została wdrożona w kilku tysiącach przedsiębiorstw, szkół, instytucji państwowych i organizacjach. Każdy Klient, który zamówi dokumentację RBDO, może zawsze zwrócić się z pytaniem w zakresie wdrożenia do wykwalifikowanego prawnika.II. OBOWIĄZEK REJESTRACJI ABI LUB ZBIORÓW W GIODO OD 1 STYCZNIA 2015 ROKU

W przypadku przetwarzania danych podlegających zgłoszeniu do GIODO, od 1 stycznia 2015 roku, administrator danych ma obowiązek rejestracji ABI - Administratora Bezpieczeństwa Informacji lub zbiorów do GIODO.

ZBIORY PODLEGAJĄCE ZGŁOSZENIU DO GIODO
(lub zobowiązują podmiot do rejestracji ABI w GIODO)

 • Zbiory danych Klientów

 • Rejestry korespondencji (firm, szkół, jednostek organizacyjnych),

 • Rejestry wysyłkowe towarów oraz rejestry reklamacji,

 • Promocyjne: zbiory danych typu newsletter, konkursy, akcje;

 • Rejestry monitoringu

 • NGO: beneficjenci działań stowarzyszeń/fundacj­i/klubów, zbiory danych darczyńców;

 • Szkolne: rejestry uczniów spoza szkoty, akcji międzyszkolnych, czytelnicy czytelni;

 • Usługowe: zbiory księgi gości, księgi meldunkowe, rezerwacje imienne usług;

Rejestracja zbiorów w GIODO jest korzystniejszą, jednorazową czynnością - m.in. znosi coroczne obowiązki sprawozdawcze ABI względem GIODO.

Instrukcja zawarta w zestawie pozwala na zgłoszenie zbioru do GIODO poprzez wypełnienie odpowiednich formularzy rejestracyjnych - precyzyjny opis w 21 krokach oraz wsparcie prawnika w razie wątpliwości gwarantuje prawidłowe wykonanie obowiązków.


W cenie zamówienia zapewniamy nielimitowane wsparcie prawnika w razie wszelkich wątpliwości związanych z wdrożeniem dokumentacji oraz rejestracją zbiorów w GIODO.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 pod numerem (22) 487 86 79 lub mailem: faq@rbdo.plKARY ZA BRAK DOKUMENTACJI LUB REJESTRACJI GIODO ORAZ WIĘCEJ KONTROLI GIODO i PIP

 • Brak dokumentacji i naruszenie przepisów ustawy może wiązać się z nałożeniem na podmiot grzywien w wysokości do 10.000 zł dla osób fizycznych oraz do 50.000 zł dla osób prawnych w związku z niewykonaniem decyzji administracyjnych lub nawet karą pozbawienia wolności do lat 2 (zgodnie z art. 49 uodo).

 • Dodatkowo w art. 53 ustawy o ochronie danych znajduje się zapis: „Kto będąc do tego obowiązany nie zgłasza do rejestracji zbioru danych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".


UWAGA!
Na mocy porozumienia GIODO z Państwową Inspekcją Pracy, inspektorzy PIP wykonujący blisko 80 tys. kontroli rocznie, będą sprawdzać uchybienia w zakresie ochrony danych i zgłaszać je do GIODO.


W CENIE ZAMÓWIENIA NAJNOWSZE MATERIAŁY ZE SZKOLEŃ Z OCHRONY DANYCH - 2016 R. ORAZ OPRACOWANIE ROZPORZĄDZENIA UE Z 27 KWIETNIA 2016 ROKU!

RBDO realizuje specjalistyczne szkolenia z ochrony danych osobowych na terenie całej Polski.

Zamawiając dokumentację przetwarzania danych w niniejszym pakiecie - otrzymają Państwo najnowsze materiały szkoleniowe w formie "Kompendium wiedzy według najnowszych przepisów".wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 17194010763018465500000000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua