DOBRY AMPLITUNER STEREO SONY STR-AV270 KURIER 0ZŁ (6484098219)

zakończona
190,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
Zakupy powyżej 40 zł
 • lokalizacja: JELENIA GÓRA
 • stan: używany

L E G E N D - A U D I O

Perfection and Quality

kontakt email: legendaudio@gmail.co­m
mobile: +48
726-252-196 GG: 3558811

Witam i bardzo dziękuję że odwiedziłeś moją aukcję

dziś na sprzedaż

amplituner stereo MARKI SONY str-av270

NIE POSIADAM DO NIEGO PILOTA

UWAGA OD DZISIAJ PRZESYŁKA KURIERSKA DPD W CENIE !!!!!

pytania? pisz śmiało

WARTO TAKŻE ZOBACZYĆ POZOSTAŁE MOJE AUKCJE

http://www.allegro.p­l/show_user_auctions­.php?uid=10090771

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO SŁUCHANIA MUZYKI NA MOICH SPRZĘTACH :)

Opis

BARDZO FAJNY MODEL.. DZIAŁA BDB. STEREO OK. PAMIĘĆ NA 30 STACJI RADIOWYCH. .

Stan techniczny.

SPRAWNY TECHNICZNIE. DZIAŁA PRAWIDŁOWO. STEREO ŚWIECI. WSZYSTKIE KANAŁY GRAJĄ . POTENCJOMETRY BEZ SZELESZCZENIA I TRZASKÓW. ORYGINALNY W 100%

Stan wizualny

ŚLADY SĄ W POSTACI RYSEK. . . - ODSYŁAM DO ZDJĘĆ - UWAGA GAŁECZKA - NAKŁADKA OD POTENCJOMETRA JEST BĘDZIE ZA TYDZIEŃ.

SZEROKOŚĆ 43CM FORMAT DUŻA WIEŻA SONY !!! IDEALNY DO KOMPLETU


Koszt transportu:

PRZESYŁKA kurierska 0

PRZESYŁKA POBRANIOWA 0

Jeśli jest możliwość to gorąco zapraszam do odbierania osobistego.

ZDJĘCIA REAL FOTO


Moje aukcje Moje komentarze Moja strona "o mnie"

PRZYSTĄPIENIE DO OPCJI KUP-TERAZ OZNACZA ŻE KUPUJĄCY ZAPOZNAL SIĘ Z REGULAMINEM.

1. Każdy przedmiot wystawiony na aukcji firmy legend-audio jest sprawdzony. Zdjęcia wykonywane są w realu. Dokładnie widzisz co kupujesz.

2. Każdy przedmiot sprawny wystawiony na aukcji jest objęty rozruchową gwarancja na okres 1 miesiąca, od daty zakończenia transakcji. Kupujący otrzymuje paragon fiskalny.

3. NIE MA MOŻLIWOŚCI WYCOFYWANIA SIĘ Z TRANSAKCJI. KAŻDA TRANSAKCJA NA ALLEGRO.PL

NIESIE ZA SOBĄ SKUTKI CYWILNO -PRAWNE ZAWARCIA TRANSAKCJI KUPNA. JEŚLI WIĘC MASZ JAKIEŚ PYTANIA PYTAJ PRZED KUPNEM.

JEŚLI NIE CHCESZ KUPIĆ TO NIE LICYTUJ I NIE KLIKAJ W KUP TERAZ DLA ZABAWY !

nr rachunku


proszę wykonywać przelewy tylko na ten nr. rachunku. Konto mBiznes.

30 1140 2004 0000 3902 5175 4540

UWAGA :WSZYSTKIE DANE DO PRZELEWU BĘDA TEZ PODANE W LIŚCIE OD ALLEGRO.PL INFORMUJĄCE ZAKOŃCZENIE AUKCJI.

kontakt

email: legendaudio@gmail.co­m
Telefon: +48
726-252-196

GG: 3558811


UWAGA: WSZYSTKIE ZDJĘCIA NA AUKCJACH LEGEND-AUDIO WYKONYWANE SĄ W RZECZYWISTOŚCI. REAL-FOTO.

ZGODNIE Z PRAWEM EUROPEJSKIM ZABRANIA SIĘ WYKORZYSTYWANIE ZDJĘĆ A TAKŻE OPISÓW FIRMY "LEGEND-AUDIO&q­uot;

NA INNYCH AUKCJACH BEZ ZGODY AUTORA.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u LEGEND-AUDIO za co najmniej 40 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 30 1140 2004 0000 3902 5175 4540
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

LE G E N D - AU D I O. Sprzedaż używanej elektroniki, sprzętu audio hi-fi oraz agd. Wysyłka kurierska wszystkich przedmiotów o wartości wyższej niż 40zł GRATIS !!! Obojętnie czy wybierzesz wpłatę na konto cz też pobranie. Czas oczekiwania na przesyłkę od 1-4 dni roboczych ponieważ zamówień jest bardzo dużo i pracuję też na normalnym etacie . Najczęściej wysyłka w ten sam dzień, w którym jest zakup lub w dniu zaksięgowania płatności na rachunku bankowym. Większość ludzi jest bardzo zadowolona. Na każde sprawne urządzenie daję 30 dni gwarancji rozruchowej. UWAGA PRZEDMIOTY MOŻNA TEŻ ODEBRAĆ OSOBIŚCIE W JELENIEJ GÓRZE PO UMÓWIENIU TERMINU. JEŚLI JEST MOŻLIWOŚĆ TO PREFERUJĘ ODBIORY OSOBISTE.

kontakt

 • legendaudio@gmail.com
  UWAGA PRZEDMIOTY MOŻNA TEŻ ODEBRAĆ OSOBIŚCIE W JELENIEJ GÓRZE PO UMÓWIENIU TERMINU.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Przed przystąpieniem do licytacji trzeba zapoznać się z regulaminem i przeczytać stronę "o mnie" gdzie są ważne informacje. Jeśli się zgadzasz kupujesz, jeśli nie to nie kupujesz na aukcjach. Na każde urządzenie sprawne jest gwarancja rozruchowa 30 dni. Jest to myślę wystarczający czas żeby stwierdzić iż urządzenie jest zgodne z opisem aukcji. Akceptacja regulaminu przez potencjalnego kupującego- licytatora oznacza że zgodził się z moimi zasadami i zgadza się na wyłączenie "prawa rękojmi" Tylko gdy dwie strony transakcji zgodzą się na jej wyłączenie lub włączenie może dojść do transakcji. W przeciwnym wypadku gdy jedna ze stron się nie zgadza nie ma możliwości kupna. Ja nie zgadzam się na rękojmię , gdyż urządzenia są pogwarancyjne używane - bez gwarancji producenta często mają dużo lat. Wyłączam prawo rękojmi na moich aukcjach całkowicie zgodnie z prawem i informuję o tym kupujących - zgodnie z obowiązującym prawem przed licytacją na stronie "o mnie". Jest natomiast możliwość zwrotu urządzenia - sprawnego- w terminie 14-dni od daty transakcji wysyłając listownie (na środku trwałym) deklaracji o chęci zwrotu. Informuję o prawie zwrotu na stronie o mnie.Firma legend-audio nie zwraca kosztów dostawy /transportu kosztów paliwa , benzyny itp. Urządzenie musi być w takim samym stanie jak wysłane do kupującego razem z nienaruszoną plombą gwarancyjną oraz ważne paragonem fiskalnym - Firma zwraca wtedy koszt samego urządzenia wykonując przelew na nr. konta lub jeśli zwrot jest osobisty wypłaty gotówki. Licytant otrzymuje też stosowny komentarz z informacją iż zwrócił towar zgodnie z prawem w terminie 14 dni. Firma nie dolicza jakichkolwiek opłat dodatkowych związanych z realizacją zwrotu towaru. Firma otrzymuje komentarz od kupującego iż do transakcji nie doszło z winy kupującego , który zwrócił urządzenie zgodnie z prawem.

reklamacje

PRZYSTĄPIENIE DO OPCJI KUP-TERAZ OZNACZA ŻE KUPUJĄCY ZAPOZNAŁ SIĘ Z REGULAMINEM. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Każdy przedmiot wystawiony na aukcji firmy legend-audio jest sprawdzony. Wszystko jest zgodne z opisem. Zdjęcia wykonywane są w realu. Dokładnie widzisz co kupujesz. jeśli sprzęt jest uszkodzony lub ma usterkę zaznaczone jest to w opisie. Gwarancja nie obejmuje urządzeń uszkodzonych. 2. PRAWO RĘKOJMI WYŁĄCZONE CAŁKOWICIE NA WSZYSTKIE AUKCJE-LICYTACJE . KUPUJĄCY OTRZYMUJE TĄ INFORMACJĘ PRZED ZAKUPEM, A NIE PO NIM ZGODNIE Z PRAWEM. KUPUJĄCY KUPUJĄC ZGADZA SIĘ. 3. Każdy przedmiot sprawny wystawiony na aukcji jest objęty rozruchową gwarancja na okres 1 miesiąca od daty zakończenia transakcji.Kupujący otrzymuje paragon fiskalny. Jeśli sprzęt ulegnie usterce co będzie miało miejsce bardzo bardzo rzadko, kupujący wysyła go do mnie + paragon. Usterki usuwane są bezpłatnie. 4. NIE MA MOŻLIWOŚCI WYCOFYWANIA SIĘ Z TRANSAKCJI. KAŻDA TRANSAKCJA NA ALLEGRO.PL NIESIE ZA SOBĄ SKUTKI CYWILNO-PRAWNE ZAWARCIA TRANSAKCJI KUPNA. JEŚLI WIĘC MASZ JAKIEŚ PYTANIA PYTAJ PRZED KUPNEM. KUPUJĄC NA MOICH AUKCJACH AKCEPTUJESZ ZAPISY NA STRONIE O MNIE. JEŚLI NIE CHCESZ KUPIĆ TO NIE LICYTUJ I NIE KLIKAJ W KUP TERAZ DLA ZABAWY ! 5. Jest możliwość zwrotu towaru sprawnego zgodnego z opisem w terminie 14 dni od daty transakcji kupna zgodnie z obowiązującym prawem, jednakże zastrzegam możliwość wystawienia komentarza z informacją o tym zdarzeniu. 6. Firma nie bierze odpowiedzialności za transport . Są to firmy nie moje (kurierzy) więc w wypadku uszkodzeń proszę spisać protokoły po-szkodowe i dochodzić swoich praw osobiście. Nie ma możliwości zwrotu urządzenia zniszczonego. Przesyłki będą zabezpieczone prawidłowo i bardzo bezpiecznie z dużą ilością wypełnienia. Wypełnieniem są kulki z gazet i gąbka - duża ilość oraz folia. Jest to tani i ekologiczny sposób. Nie wygląda to estetycznie ale proszę mi wierzyć że się sprawdza. Jeśli ktoś jest pedantem i żąda styropianu , trocin itp. niech nie kupuje. Wysyłam tak od 15lat i wszystko dochodzi w nienaruszonym stanie. Raz na jakiś czas oczywiście coś dojdzie uszkodzone ale są to sytuacje sporadyczne. proszę wykonywać przelewy tylko na ten nr. rachunku. Konto mBiznes. 30 1140 2004 0000 3902 5175 4540 UWAGA :WSZYSTKIE DANE DO PRZELEWU BĘDĄ TEZ PODANE W LIŚCIE OD ALLEGRO.PL INFORMUJĄCEGO ZAKOŃCZENIE AUKCJI. MOŻNA TEŻ WYKONYWAĆ PŁATNOŚCI PRZEZ PAYU.

pozostałe informacje

UWAGA !!! JAKO ŻE NIE PROWADZĘ WYPOŻYCZALNI AUDIO. USZANUJ SWÓJ I CUDZY CZAS DROGI ALLEGROWICZU. PYTAJ ZAWSZE PRZED ZAKUPEM A NIE PO NIM. LUDZI KTÓRZY SIĘ WAHAJĄ ZAPRASZAM NA ODBIÓR OSOBISTY LUB REZYGNACJĘ Z ZAKUPU. JEŚLI W OPISIE CZEGOŚ NIE MA POSZUKAJ INFORMACJI W INTERNECIE. OPISY SĄ SKROMNE BEZ SZCZEGÓŁÓW TECHNICZNYCH.WAGA URZĄDZENIA NAJCZĘŚCIEJ PODAWANA JEST ORIENTACYJNIE Z OPAKOWANIEM+WYPEŁNIENIEM - ODPOWIEDNIO DO KOSZTÓW TRANSPORTU. JEŚLI CHCESZ ZDJĘCIE W WIĘKSZEJ ROZDZIELCZOŚCI NAPISZ... JEŚLI Z JAKIEGOŚ POWODU COŚ CI SIĘ NIE PODOBA NIE KUPUJ ODE MNIE. NIE USTALAJ SWOICH ZASAD JEŚLI NIE JESTEŚ SPRZEDAJĄCYM !!! UWAGA W PRZYPADKU NIEODEBRANIA PRZESYŁKI POBRANIOWEJ CZEKAM 14 DNI NA ZWROT KOSZTÓW DOSTAWY. JEST TO OKOŁO 50ZŁ KTÓRE JA PONOSZĘ . W PRZYPADKU NIEWYWIĄZANIA SIĘ Z PŁATNOŚCI ODDAJĘ SPRAWĘ FIRMIE WINDYKACYJNEJ. MYŚLĘ ŻE TO SPRAWIEDLIWE. WSZYSTKIE ZDJĘCIA NA AUKCJACH LEGEND-AUDIO WYKONYWANE SĄ W RZECZYWISTOŚCI. REAL-FOTO. ZGODNIE Z PRAWEM EUROPEJSKIM ZABRANIA SIĘ WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ A TAKŻE OPISÓW FIRMY "LEGEND-AUDIO"NA INNYCH AUKCJACH BEZ ZGODY AUTORA. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW