DŁUGOWIECZNOŚĆ w KAPSUŁCE Collagen COLVITA Kolagen (6542329286)

zakończona
177,30 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 14,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 16,00 zł
  • lokalizacja: internet
  • czas wysyłki: 24 godziny

COLVITA - 60 kapsułek (COLWAY)

+

GRATIS

WYSYŁKA PRZY WPŁACIE NA KONTO. NA NASZYCH AUKCJACH PŁACISZ TYLKO RAZ ZA WYSYŁKĘ PRZY ZAKUPIE KILKU PRODUKTÓW, A W TYM PRZYPADKU NIC.

COLVITA:

COLVITA to kolagen, suplement diety oraz nutrikosmetyk w kapsułkach.

Kolagen Naturalny - kosmetyk opracowany w laboratorium Inventia Polish Technologies stał się sensacją rynkową, czego dowodzi ponad 700.000 opakowań tego produktu rozprowadzonych w krótkim czasie przez COLWAY S.J. bez żadnej promocji rynkowej i praktycznie niemal bez sprzedaży w placówkach handlowych, którą utrudnia zagrożenie dla kolagenu - czystego białka letnimi temperaturami.

Z równie przychylną opinią konsumentów, spotkały się ponad-standardowe wyroby kosmetyczne serii COLWAY, wytwarzane na bazie Kolagenu Naturalnego Inventia Q 5-26.

COLVITA to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki. Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E (alfa-tokoferolu).

COLVITA jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyekstraktowanie do postaci roztworu wodnego z zachowaniem naturalnej dla organizmów żywych trójspiralnej konformacji białka – czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.

DZIAŁANIE PROFILAKTYCZNE PREPARATU:

Pielęgnuje skórę wewnątrz, czyniąc ją gładką, sprężystą i jedwabistą;

Nawilża głębsze warstwy skóry właściwej;

Stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia tkanek;

Wydatnie poprawia kondycję skóry, włosów, paznokci;

Regeneruje struktury tkanki łącznej właściwej, chrzęstnej, kostnej, struktury kolagenowe gałki ocznej i włosów;

Wskazany dla osób aktywnych, spalających białko w pracy fizycznej, w treningu budującym masę mięśniową;

Wskazany dla rehabilitantów, po urazach mechanicznych narządów ruchu i stawów.

COLVITA stworzona została zgodnie z wytycznymi określonymi przez specjalistów żywienia, immunologów i dermatologów w zakresie:

techniki liofilizacji białek pochodzenia rybiego;

doboru składników aktywnych i ich dawek;

stałej weryfikacji jakości surowców;

respondentnych ankiet na temat skuteczności.

Po dwóch miesiącach systematycznego stosowania obserwuje się pierwsze symptomy działania COLVITY w postaci wzmocnienia włosów i tkanek podtrzymujących skórę, co skutkuje jej zwiększoną jędrnością i nawilżeniem.

Po 4 - 6 miesiącach suplementacji należy spodziewać się efektów, które niemożliwe są do opisania w takim skrócie, gdyż mogłyby być poczytane za reklamę COLVITY - jako leku, którym nie jest.

W opinii dotychczasowych konsumentów i specjalistów COLVITA:

zatrzymuje procesy marszczenia się skóry;

pielęgnuje od wewnątrz skórę właściwą, poprzez zapobieganie ucieczce wody z jej głębokich warstw;

likwiduje istotną część problemów ze skórą "suchą";

poprawia kondycję włosów, paznokci i matrycy kostnej;

oddziałuje na wiele zmian organicznych i wykazuje liczne właściwości rewitalizujące;

wspomaga odchudzanie.

Suplementacja COLVITĄ nie zastąpi zróżnicowanej diety, a nawet osobom regularnie wzbogacającym organizm suplementami nie jest ona zalecana jako jedyny preparat do zażywania. W procesie biotechnologicznym projektowania COLVITY bardzo świadomie zrezygnowano z koncepcji "panaceum" i dodania do składu wielu substancji aktywnych, również wspomagających syntezę kolagenu (np. wit. C). Skoncentrowano się na tym, by COLVITA była kapsułką unikalną, by użytkownikom dać przede wszystkim silnie skoncentrowany i bioaktywny kolagen oraz niezbędną dawkę substancji aktywnych wspomagających jego syntezę.

Kolagen trzeciorzędowy - najlepszy biowektor stymulacji aktywności chondrocytów i fibroblastów nie występuje zbyt często w naszej diecie, a i wtedy pozbawiony jest wielu wartości, wskutek poddawania go obróbce termicznej. Spożywany w kapsułkach COLVITA pobudza odnowę komórkową i wydatnie przyspiesza eksfoliację i regenerację włókien kolagenowych. Zapewnia także skórze, kościom, włosom i paznokciom optymalny stopień odżywienia. COLVITA jest wynikiem wyjątkowego połączenia rewitalizujących składników, pomagających suplementować od wewnątrz najważniejszą tkankę ludzkiego organizmu - tkankę łączną. Nie istnieje na świecie bardziej zaawansowana biotechnologicznie tabletka - przeciwko starzeniu się skóry i deficytowi kolagenu w tkankach.

STOSOWANIE:

2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczach. Używać, jako suplement diety zróżnicowanej. Zaprzestać używania w wypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

NA INNYCH AUKCJACH WIĘKSZA POJEMNOŚĆ.

Dostępny biopreparat dedykowany jest następującym grupom osób:

Wszystkim tym, którzy na skutek złych nawyków żywieniowych, czy też zwykłego „nielubienia” produktów zawierających niezbędne dla zdrowia substancje odżywcze: aminokwasy, wapń, cynk, magnez, jod witaminę E i wiele innych – mają ich niedobór w ustroju, nawarstwiając przez to różne zakłócenia pracy organizmu. Często nawet ich nie rozumiejąc, aż do pojawienia poważnych symptomów trudnych do leczenia schorzeń.

Wszystkim przyjmującym silne lekarstwa, a szczególnie przechodzącym leczenie chemioterapią.

Wszystkim centrom gerontologii. Ponieważ aminokwasy spowalniają proces starzenia organizmu. Dzięki wysokiej aktywności przeciw oksydacyjnej powinny wchodzić w skład wszelkich terapii anti-age. Mówiąc w skrócie: jeżeli do codziennej racji żywnościowej osób w wieku podeszłym włączymy produkty kwaśno-mleczne, z zawartością niezbędnych bakterii, otręby pszenne, pomarańcze, jajka, oleje roślinne i biopreparaty uzupełniające deficyt witamin i niezbędnych minerałów, w szczególności kompleks stymulujący zanikający kolageno-genezę – to możemy liczyć na istotną poprawę ich stanu zdrowia.

Wszystkim, którzy chcą utrzymać swoje mięśnie w dobrej formie. Którym zależy na podwyższonej sprawności fizycznej, wydajności i wytrzymałości.

Tym, którzy chcą schudnąć. Główna idea sprowokowania utraty masy ciała: zwiększyć wytwarzanie energii, gdyż dopiero wtedy jest szansa na utratę tłuszczu. Spalanie tłuszczy to z kolei proces wymagający obecności w organizmie niemal wszystkich substancji odżywczych. Brak niektórych aminokwasów powoduje przerwę w wytwarzaniu energii. Witamina E ułatwia białkową wymianę energetyczną, a niezastąpione kwasy tłuszczowe uczestniczą w rozszczepianiu tłuszczy nasyconych. Ponadto wolne aminokwasy zapobiegają odkładaniu się w macierzy międzykomórkowej wody i sody.

Mężczyznom z dysfunkcjami seksualnymi. Aminokwasy i witamina E poprawiają mikro-cyrkulację krwi w członku.

Dziewczętom w okresie dorastania, gdyż uznają one bardzo często pożywienie bogate w aminokwasy i witaminę E za „wstrętne”.

Rodzicom pragnącym mieć potomstwo. Aminokwasy sprzyjają normalnemu rozwojowi plemników i komórek jajowych, normalnemu przebiegowi ciąży, a szczególnie detoksykacji krwi itd. Witamina E jest naturalnym lekiem na bezpłodność mężczyzn i zapobiega poronieniom kobiet.

Kobietom ciężarnym i karmiącym. Lekarzom i pielęgniarkom kobiecych przychodni, centrów zdrowia matki i dziecka. Spożywanie wolnych aminokwasów w okresie ciąży wydatnie wzmacnia mięśnie biorące udział w porodzie. Witamina E zmniejsza ryzyko powikłań, takich szczególnie, jak stan rzucawkowy (wzrost płynów i ciśnienia krwi w ostatnim trymestrze). Płodowi często brakuje witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, wskutek ich deficytu u matki.

Kobietom w czasie menopauzy. Uzasadnień jest bez liku, ale najistotniejszym – dramatyczne obniżenie się w tym okresie poziomu kolagenu ustrojowego.

Wegetarianom – ich dieta i ograniczony wybór produktów żywnościowych prowadzą do zmian skórnych, pogorszenia stanu włosów i paznokci, a także w ogóle często – kondycji tkanki łącznej. Monotonny zestaw białek roślinnych i niedobory tłuszczów utrudniają rozszczepianie się karotenów i ich przekształcenia w witaminę A.

Kierowcom wszelkich pojazdów, chcących chronić się przed tzw.”kurzą ślepotą” – silnym obniżeniem zdolności widzenia nocą, które miewa fatalne skutki.

Pilotom, stewardessom, marynarzom, nurkom, obsługującym aparaturę RTG i innym osobom przebywającym w strefach elektro- i radioaktywnych, wypadającym z rytmu biologicznego, narażonym na przeciążenia nerwowe, a także wszystkim wymagającym specjalnej ochrony przed wolnymi rodnikami.

Osobom, które przez długi okres dobowy zmuszone są do silnej koncentracji wzroku.

Dzieciom, dorosłym w początku i przebiegu infekcji, celem osłabienia choroby i ochrony przed powikłaniami.

Skłonnym do infekcji dróg oddechowych – w celach profilaktycznych.

Żywiących się głównie białym ryżem i białym pieczywem, a także polinienasyconymi tłuszczami (np. masłem), co powoduje zwiększone zapotrzebowanie na wolne aminokwasy i witaminę E, choćby dla właściwej gospodarki aminokwasowej i ochrony przeciwrodnikowej.

Osobom spędzający, większą część życia w chłodnym (mroźnym) klimacie. Oni także cierpią na „kurzą ślepotę„, mają deficyty aminokwasów i witamin. Biokorekcja zapobiega w ich przypadkach chorobom śluzówki, nabłonka, przewodów moczowych i układ oddechowego. Mieszkańcy stref północnych bardzo potrzebują pochodzących z wartościowych białek wolnych aminokwasów, przyswajalnych bez cholesterolu, którego mają w pożywieniu zazwyczaj za dużo.

Osobom żywiącym się fast-foodami, żyjącymi „na kanapkach”, ciastkach i herbacie. Jest to grupa o ogromnym deficycie aminokwasów, karotenów i witaminy E.

Wszystkim, którzy wybierają się na urlop i planują opalanie, jak również wszystkim, którzy są zmuszeni do ciągłego przebywania na słońcu. Suplementacja kolagenowa jest najlepszą ze znanych nam obecnie profilaktyką czerniaka skóry. Kolagen Naturalny w postaci żelowej jest sposobem na uratowanie opalenizny „za szybkiej”, przy jednoczesnym zniwelowaniu prawdziwych spustoszeń, jakie czyni promieniowanie UV we włóknach kolagenu i elastyny w naszej skórze.

Sportowcom i osobom ciężko pracującym fizycznie.

Mającym problemy z dyskami, chrzęstnymi przekładkami pomiędzy kręgami, także ze stawami, przyswajalnością wapnia w kościach, kolagenozami z grupy gośćcowej.

Oczywiście można bez trudu wynaleźć jeszcze kilkanaście kolejnych grup, bo nie ma przecież na świecie nikogo, kto nie byłby zainteresowany długim i zdrowym jednocześnie życiem.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 24 1020 5356 0000 1302 0151 8729
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT