Dla początkujących: "Vintage" stra (6999609072)

do wyczerpania przedmiotów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Witam. Mam do sprzedania gitarę marki Vintage typ stratocaster. Gitara zakupiona pół roku temu w serwisie OLX. Była zakupiona w celach przetestowania. Wcześniejszy właściciel dużo z nią zrobił (przemalowanie korpusu  na biel, szlifowanie progów (obecnie sprawia to wielką wygodę podczas gry), zablokował mostek, wymieniony osprzęt.

Konkretnie nie wiem nic o osprzęcie gdyż nie pytałem sprzedawcy ale uważam że dla osób  uczących się gry gitara może sprawić wiele radości przez niski profil strun i bardzo wygodny gryf. W razie pytań proszę o kontakt.

Gitara posiada liczne pęknięcia i rysy lakieru który został bezpośrednio przez poprzedniego właściciela pomalowany na biel ( Nie przeszkadza podczas gry)

Gryf jest nietknięty.

Stan Gitary oceniam na db +

Gratis dorzucam pokrowiec.

Pozdrawiam i zachęcam do kupna.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 04.12.2017 – 17.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
Blackazrael
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.