Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

DJI SPARK DRON BIAŁY (7016189039)

20 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
2 999,00 zł
z 29 sztuk
Kup na raty
kup na raty
11 x 299,88 zł
Dostawa
 • Kurier wieczór
  nowość
  12,24 zł
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury

Opis

Fajna cena, dostępność od ręki, gwarancja na terenie Polski i tania a albo nawet darmowa przesyłka kurierska. Dla ciebie to dziwne, ale dla nas - codzienność!

Wszystkie nasze towarywysyłane z terenu Unii Europejskiej oraz z Polski, co znaczy że już za 1-2 dni robocze po wciśnięciu klawiszu "Kup teraz!" będziesz cieszył się swoim wymarzonym gadżetem! 

Wszystkie nasze produkty są objęte 24 miesięczną gwarancją w europejskem (polskim) serwisie. Więcej szczegółów uzyskasz na stronie o mnie.

Oczywiście oferujemy darmowy zwrot w ciągu 30 dni od momentu dostarczenia towaru.

Zapraszamy do zakupu! 

                                                                 DJI Spark - wykorzystaj chwilę

Szybki start

Dzięki FaceAware Spark startuje z twojej ręki rozpoznając twoją twarz. Dron startuje oraz jest w powietrzu w ciągu kilku sekund od włączenia.

Dziecinie prosta obsługa

Zrób niesamowite zdjęcia lotnicze korzystając tylko z gestów twojej ręki, bez użycia pilota lub urządzeń mobilnych.

Twórz z łatwością

Inteligentny tryb lotu oraz intuicyjne sterowanie pomagają tworzyć filmy, które mogłyby być wyświetlane na ekranach sal kinowych, jeśli tylko użytkownik zastosuje parę trików.

Edytuj i udostępniaj

Aplikacja DJI GO 4 oferuje automatyczne szablony edycji oraz szereg filtrów. Dzięki temu użytkownik może szybko edytować filmy i udostępniać je bezpośrednio na platformy social media. 

Szybkie ujęcia

 • QuickShots Pozwól Spark wykonać profesjonalne zdjęcia.
 • Tryb QuickShots ułatwia nagrywanie niesamowitych materiałów filmowych w różnych wariantach:
 • Rocket - Ascend - z kamerą skierowaną w dół.
 • Dronie – dron porusza się do tyłu i do góry, z aparatem skupionym na obiekcie.
 • Koło – dron krąży nad obiektem.
 • Helix – dron lata w górę, kręcąc się wokół obiektu.
 • TapFly - opis poniżej
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Kurier wieczór
pierwsza sztuka
12,24 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier wieczór pobraniowy
pierwsza sztuka
15,31 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,31 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Warunki gwarancji:

Gwarantujemy sprawne działanie sprzętu zgodnie z warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w instrukcji obsługi.

Gwarancja jest udzielana na okres 24 miesięcy, licząc od daty sprzedaży. 

Ujawnione wady będą usunięte bezpłatnie w okresie gwarancji przez nasz serwis.

Klient (reklamujący) jest zobowiązany do dostarczenia uszkodzonego sprzętu do Autoryzowanego Serwisu na własny koszt. W innym przypadku dokonuje zgłoszenia i dostarcza produkt do punktu sprzedaży, w którym dokonał zakupu. Informacja na temat naprawy jest udzielana drogą elektroniczną. Po otrzymaniu przez serwis sprzętu do naprawy generuje się numer RMA, który służy dla identyfikacji sprzętu

Ewentualne wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione i zgłoszone w okresie gwarancji będą usunięte bezpłatnie w terminie do 21 dni roboczych, lecz w uzasadnionych przypadkach (sprowadzenie części zamiennych z zagranicy) termin ten może ulec przedłużeniu o kolejne 30 dni.

Wady lub uszkodzenia sprzętu powinny być zgłoszone, a wadliwy sprzęt dostarczony do serwisu, niezwłocznie po ujawnieniu się ich.

Gwarancja dla wyświetlaczy LCD, ekranów dotykowych oraz akumulatorów wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. W wyświetlaczach od 2,5” do 10,1” dopuszczalne jest występowanie do 3 błędnych pikseli (białe, czarne, zielone, czerwone, niebieskie).

Gwarancja dla akcesoriów dołączonych do urządzeń (np. ładowarki, piloty, klawiatury, myszki, słuchawki, przewody) wynosi 3 miesiące od daty zakupu.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (reklamacja sprzętu sprawnego lub uszkodzonego mechanicznie) zgłaszający reklamację zostanie obciążony kosztami transportu.

Klientowi przysługuje prawo do wymiany sprzętu na inny, posiadający te same lub zbliżone parametry techniczne w przypadku, gdy serwis uzna, że usunięcie wady nie jest możliwe.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych.

Gwarancja będzie respektowana jedynie w przypadku dołączenia do reklamowanego urządzenia opisu uszkodzenia, wszystkich akcesoriów, które klient otrzymał podczas kupna urządzenia oraz kopii emaila z potwierdzeniem zamówienia.

Gwarancją nie są objęte: uszkodzenia mechaniczne, elektryczne, termiczne i ingerencję cieczy lub celowe uszkodzenia sprzętu i wywołane nimi wady, usterki oraz wady wizualne powstałe wskutek użytkowania, uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego i niezgodnego z instrukcją obsługi użytkowania, usterki niemające wpływu na prawidłową pracę urządzenia, zaniki sygnału spowodowane odległością od nadajnika lub źle wykonaną instalacją antenową oraz uszkodzenia sprzętu, który nie został dostarczony do serwisu w bezpiecznym opakowaniu.

Serwis może nie wykonać naprawy usterek w przypadku uszkodzeń plomby gwarancyjnej i śladów nieautoryzowanej naprawy.

W przypadku gdy usterka nie jest objęta gwarancją, serwis może zaproponować wykonanie usługi odpłatnej.

Każdy reklamowany sprzęt Autoryzowany Serwis sprawdza pod względem poprawności działania.

Autoryzowany Serwis nie odpowiadają za szkody i straty powstałe w wyniku niemożności korzystania z urządzenia będącego w naprawie.

Nieodebranie sprzętu z serwisu w ciągu 3 miesięcy może skutkować naliczeniem kosztów magazynowania urządzenia do czasu odbioru.

Dostarczenie sprzętu w stanie niekompletnym, brak odpowiedniego opakowania jest równoznaczny z niewypełnieniem przez kupującego warunków gwarancji i może stanowić podstawę do odmowy naprawienia sprzętu lub przedłużenia okresu naprawy.

W przypadku odesłania produktu na naprawę serwisową, gdzie nie stwierdzono usterki, konsument będzie obciążony kosztem ekspertyzy (stawka godzinowa 70 zł netto).

W sytuacji, gdy produkt odesłany na serwis jest sprawny, a powodem złego działania urządzenia była rozładowana bateria, serwis obciąży konsumenta kosztem usługi ekspertyzy w kwocie 25 zł netto.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Geek360
Żmigrodzka 41/49 pok.214
60-171 Poznań
Dodatkowe informacje

Jak zgłaszać reklamację?

Gwarantujemy sprawną obsługę reklamacji zgłoszonych przez klientów w okresie 24 miesięcy.

Otrzymałem wadliwy towar - co mogę zrobić? 

W sytuacji, gdy otrzymany przez Ciebie towar posiada wadę i ujawni się ona w ciągu 2 lat od dostarczenia go do Ciebie, masz prawo żądać obniżenia ceny lub odstąpić od umowy – chyba, że sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad lub wadę usunie (ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już wcześniej wymieniany lub naprawiany). 

Wadę powinieneś zgłosić w ciągu 2 roku od ujawnienia się jej. Zgłoszenia reklamacji możesz dokonać poprzez panel klienta na stronie (link dostarczony po dokonaniu zakupu). Po zgłoszeniu otrzymasz adres do wysyłki.

Dołożymy wszelkich starań, aby usunąć usterkę, bądź wymienić produkt w możliwie najkrótszym czasie. Jednak maksymalny termin realizacji zlecenia reklamacyjnego może wynieść 14 dni roboczych, a w przypadku braku dostępności części zamiennych i konieczności ich sprowadzenia z zagranicy może ulec wydłużeniu.

Odsyłając przedmiot w ramach reklamacji, masz obowiązek odpowiednio go zabezpieczyć. 

W sprawe reklamacji proszę o kontakt: 

allegro@wci.com.hk

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

Geek360
Żmigrodzka 41/49 pok.214
60-171 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

Kiedy mogę zrezygnować z zakupu? 

Będąc naszym klientem możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od dokonania zakupu. Aby to zrobić, poinformuj nas emailem na pod adresem allegro@wci.com.hk W tytule maila wpisz ZWROT ALLEGRO, podaj swój nick, oraz załącz wypełniony formularz. 

Będąc naszym klientem możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od dokonania zakupu. Aby to zrobić, poinformuj nas emailem na pod adresem  W tytule maila wpisz ZWROT ALLEGRO, podaj swój nick, oraz załącz wypełniony formularz.  możliwe, prosimy o zwrot w oryginalnym opakowaniu.

Po otrzymaniu emaila z formularzem zamówimy kuriera DHL po odbiór zwracanego produktu. Aby zwrot był możliwy klient powinien być dostępny pod swoim adresem w celu przekazania zwracanego produktu kurierowi DHL.

Po otrzymaniu zwróconego produktu i jego weryfikacji czy nie jest uszkodzony. Dokonamy w ciągu 14 dni zwrotu ceny towaru na wskazany numer rachunku bankowego. 

O sprzedającym
geek360
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

5896

 

24

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

World Chain International Limited
Unit C,6/F,2 Tsing Fat Str,The Aegan,Tuen Mun,New Territories
00-000 Hong Kong
NIP: 0002556633

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Geek360  to młoda, ale szybko się rozwijająca się firma. Staramy się zapewnić klientom jak najbardziej pozytywne emocje podczas zakupów w naszym sklepie i również po zakupie. Wszystkie towary są objęte gwarancją. Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h, od momentu zaksięgowania pieniędzy. To tylko niektóre z zalet zakupu w naszym sklepie! Zapraszamy do zakupów! W razie powstanie pytań czy wątpiwości proszę pisać drogą mailową na allegro@wci.com.hk

Uwaga. Informujemy, że nie jesteśmy rezydentem Rzeczypospolitej Polski. Siedziba główna znajduje się w Hongkongu. Ze względu na to nie ma możliwości wystawienia Faktury VAT. Po dokonaniu zakupu u nas. Każdy klient dostaje dowód sprzedaży drogą elektroniczną wraz z informacjami dotyczącymi gwarancji. Życzymy udanych zakupów !

Pozostałe informacje

W celu podniesienia jakości obsługi klientów zastrzegamy sobie możliwość korzystania z firm trzecich w celu wypełnienia warunków oferty sprzedaży. Dotyczy to  w m.in. obsługi gwarancyjnej, logistyki, dostawy towaru, aktualizacji oprogramowania, obsługi zwrotów.

Wyświetlenia:570
Numer oferty:7016189039
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry