DISNEY CZAPKA Z DASZKIEM r. 54 SAMOLOTY SALE (6541239522)

zakończona
4,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • List polecony ekonomiczny 8,80 zł
 • List polecony priorytetowy 9,80 zł
Zakupy powyżej 200 zł
 • lokalizacja: Szczecin
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • bohater: samoloty - Planes
 • płeć: chłopcy
 • marka: Disney
 • rozmiar: 110 [см]
 • wiek dziecka: 4 lata +
 • kolor: czerń, odcienie szarości i srebra
H&M, Disney i inne - SUPER UBRANKA DLA DZIECI, NAJNOWSZE KOLEKCJE

Przedmiotem aukcji jest rewelacyjna czapka z daszkiem

Disney

rozmiar 54 (5-8 lat)

kolor: beżowy, czarny, pomarańczowy

Możliwość regulacji z tyłu czapki.

Materiał: 100% bawełna.

Czapka jest nowa z metką.

Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów koszt jest zawsze jeden.

Możliwa wysyłka Pocztą Polską lub firmą kurierską.

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów dostępne są w zakładce Dostawa i płatności.

Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Możesz zapłacić przelewem bankowym lub przez PayU.

Dane do przelewu otrzymasz w mailu potwierdzającym zakup przedmiotu.

Na przelew czekam 10 dni, po tym czasie występuję do Allegro o zwrot prowizji.

Nie wysyłam za pobraniem.


Telefon:
692-822-844
(pn-pt 8-20, sb 9-18)
Pisz na adres:

ESTA

Ul. Jagiellońska 35a/1

70-382 Szczecin

(brak możliwości odbioru

osobistego towaru)

PON - PT 10:00 18:00

SOBOTA 10:00 14:00
Zapraszam także na inne moje aukcje
Inne aukcje | Strona o mnie | Komentarze | Zadaj pytanie © sellhelp
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Livass za co najmniej 200 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 9,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 8,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • livas1@wp.pl
  Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Odpisujemy max. w ciągu 24 godzin.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
ODSTĄPIENIE OD UMOWY I. Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta: 1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Konsument może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. 2. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy przedmiotu oferowany przez Sprzedającego). 3. Aby odstąpić od umowy zawartej, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: livas1@wp.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] II. Procedura odstąpienia od umowy 1. W ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie elektronicznej (na adres e-mail). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. Po otrzymaniu ww. oświadczenia Sprzedający wyśle potwierdzenie otrzymania ww. oświadczenia. 3. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. 4. Przesyłkę należy nadać na adres Sprzedającego. 5. Zwrot płatności zostanie dokonany niezwłocznie po otrzymaniu zwracanej rzeczy lub dostarczeniu przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. III. Koszt zwrotu rzeczy W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. IV. Zmniejszenie wartości rzeczy Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

I. Adres do reklamacji (adres Sprzedawcy): ul. Jagiellońska 35 a/1 70-382 Szczecin e-amil: livas1@wp.pl II. Opis procedury reklamacji 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem livas1@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

FIRMA: ESTA Paweł Szymoniuk Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Zarejestrowany w CEIDG Adres przedsiębiorstwa (Adres Sprzedawcy): ul. Jagiellońska 35 a/1 70-382 Szczecin NIP/REGON NIP 9462205149 REGON 320646616 I. OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. II. MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR 1. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Szczecinie. 2. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich". III. DODATKOWE INFORMACJE 1. Cechy świadczenia Dokładny opis sprzedawanego przez przedmiotu znajduje się na stronie Aukcji w zakładce Opis. Wszystkie sprzedawane towary są fabrycznie nowe, nieużywane. 2. Możliwe sposoby kontaktu ze Sprzedającym Korespondencję można kierować na adres: E-mail: livas1@wp.pl lub na adres pocztowy: adres Sprzedającego 3. Koszty zakupu, wraz z kosztami transportu i innymi oraz sposobem ich obliczania 3.1. Do ceny zakupionych towarów należy doliczyć koszt przesyłki zgodnie z cennikiem zawartym w zakładce aukcji Dostawa i Płatność lub poniżej. Koszty dostawy: - list polecony ekonomiczny – 8,8 zł - list polecony priorytetowy – 9,8 zł - paczkomat Inpost -7,99 zł - przesyłka kurierska – 16,50 zł 3.2. Dla zakupów od kwoty 200 zł otrzymujesz wysyłkę gratis. 4. Sposób i termin zapłaty za zakupy Płatność z góry w ciągu 7 dni od zakupu za pośrednictwem Payu lub zwykłym przelewem bankowym na konto firmy: 73 1940 1076 3068 0388 0000 0000.