Die deutsche Rechtschreibung PWN słownik _kurier.0 (6541144252)

zakończona
75,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • lokalizacja: Lublin
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • okładka: twarda
 • rok wydania (xxxx): 2009
 • język: niemiecki
 • zestaw: sama książka
1. Wpłata na konto bankowe
(przelew przedpłata)
Bank Millennium
88116022020000000038­985751

2. Wpłata do kasy
(przy odbiorze osobistym)

Wysyłka w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym

Paczka wysyłana jest

za pośrednictwem Poczty Polskiej

20-123 Lublin

ul. Lubartowska 75 A
tel. 601 703 790,

607 860 185

20-123 Lublin

ul. Lubartowska 75 A
e-mail: biuro3@ambulans.com.­pl

Wszystkie artykuły będące przedmiotem sprzedaży na naszych aukcjach są nowe i pochodzą bezpośrednio od wydawnictwa lub producenta/importera­.

Wyjątek stanowią książki antykwaryczne.

Informacja o ich stanie umieszczona jest w opisie aukcji.

Die deutsche Rechtschreibung PWN-Wahrig

Słownik ortograficzny języka niemieckiego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Wydanie: 1
Rok: 2009
Oprawa: twarda
Format: 14,0 x 19,5 cm
Stron: 1214
ISBN:
978-83-01-15976-4
OPIS KSIĄŻKI:

KSIĄŻKA NOWA POWYSTAWOWA - NIE UŻYWANA - JEDYNIE MINIMALNE ZAGIĘCIA ROGÓW OKŁADKI

Słownik został opracowany dla wszystkich, którzy posługują się językiem niemieckim i potrzebują informacji oraz porad dotyczących pisowni. Oparty na obejmującym ponad 800 milionów poświadczeń korpusie WAHRIG Textkorpusdigital słownik jest wiarygodny, aktualny i praktyczny.

Słownik zawiera:
•125 000 haseł,
•ponad 500 000 informacji dotyczących dzielenia wyrazów, gramatyki, znaczenia, użycia, wymowy oraz etymologii,
•liczne nowe hasła, m.in. często używane nazwy własne,
•przystępny zarys najważniejszych nowych zasad pisowni,
•nowy oficjalny tekst reformy ortografii, obowiązującej od 1.08.2006 roku,
•ponad 700 ramek informacyjnych, wyjaśniających istotne zmiany w pisowni i jednoznacznie rozstrzygających wszelkie wątpliwości.

Wygodn­y i poręczny format oraz hasła wyróżnione kolorem ułatwiają szybkie dotarcie do poszukiwanej informacji.

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE AUKCJE:


!!! NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM !!!

FINALIZACJA TRANSAKCJI
1. Nie wycofujemy ofert! Nie jesteś zdecydowany to nie licytuj!

2. Użytkownicy, którzy posiadają nieaktywowane konto lub mają mniej niż 3 pozytywne komentarze, proszeni są o e-mailowe potwierdzenie zakupu po jego dokonaniu.
3. Zastrzegamy sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem.
4. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy.
5. Wiadomości należy podpisywać nickiem z allegro
6. Udzielamy odpowiedzi na każdy e-mail. W przypadku braku odpowiedzi do 48 godzin prosimy o ponowny kontakt, gdyż najprawdopodobniej oznacza to, że wiadomość do nas nie dotarła.

PŁATNOŚĆ ZA PRZEDMIOT
1. Nie wysyłamy przedmiotów za pobraniem!
2. W tytule przelewu należy podać nick Allegro i nr aukcji!
3. Do wartości zakupionych przedmiotów należy doliczyć koszt wysyłki w wysokości podanej w aukcji.
4. W przypadku zakupu dwóch lub więcej licytowanych przedmiotów lub zakupów na kilku naszych aukcjach koszt przesyłki zależy od aukcji.
5. Na wpłatę oczekujemy 7 dni, po czym wysyłamy e-mailem wezwanie do dokonania wpłaty. Jeśli w ciągu kolejnych 5 dni nie odnotujemy wpłaty lub nie otrzymamy informacji, kiedy wpłata zostanie dokonana, wystawiamy negatywny komentarz i zwracamy się do Allegro o zwrot prowizji.
6. Istnieje możliwość płatności gotówkowej przy odbiorze osobistym (bez ponoszenia kosztów wysyłki).

WYSYŁKA PRZEDMIOTU
1. Jako dowód zakupu do każdej paczki dołączana jest faktura VAT.
2. Wszystkie przedmioty są pakowane z najwyższą starannością i właściwie zabezpieczone przed uszkodzeniem.
3. Zakupione przedmioty wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.
4. Wysyłka przedmiotów dokonywana jest w dni robocze, maksymalnie do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie.
5. Zawsze informujemy e-mailem Kupującego o wysyłce przedmiotu.
6. Z chwilą nadania przesyłki odpowiedzialność za czas/termin dostawy ponosi Poczta Polska.


7. Jeśli przesyłka nie dotrze do adresata, wówczas na jego prośbę wysyłamy e-mailem skan dowodu nadania, który umożliwi odnalezienie paczki w jego Urzędzie Pocztowym.
8. Reklamację możemy złożyć na Poczcie Polskiej najwcześniej po 14 dniach od daty nadania przesyłki. Procedura rozpatrywania reklamacji może trwać nawet do 30 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu następuje zwrot pieniędzy na konto Kupującego lub ponowna wysyłka przedmiotu (na nasz koszt).
9. Przesyłkę należy dokładnie sprawdzić przy odbiorze w obecności pracownika poczty.

REKLAMACJE I ZWROTY
1. Jeśli okaże się, że przesyłka jest zniszczona, wtedy Kupujący reklamuje paczkę we własnym zakresie w odpowiednim dla siebie Urzędzie Pocztowym.
2. Zgodnie z obowiązującym prawem (ustawa z 30 maja 2014 roku "o ochronie praw konsumentów") kupujący może zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki.
3. Nie obieramy żadnych paczek, których zwrot nie został z nami wcześniej uzgodniony (drogą mailową).
4. W przypadku zwrotu, koszt odesłania do nas nie podlega zwrotowi.

Szczegóły odnośnie zasad Reklamacji i Zwrotów znajdują się w zakładce "INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO"

KOMENTARZE
1. Jako Sprzedający wystawiamy komentarz po otrzymaniu komentarza od Kupującego.
2. Wystawiony komentarz stanowi dla nas informację o dostarczeniu przesyłki i stopniu satysfakcji z otrzymanego przedmiotu.
3. Jeśli przedmiot w jakiś sposób odbiega od oczekiwań, przed wystawieniem komentarza, prosimy o kontakt i opisanie powstałego w trakcie realizacji zamówienia problemu. Wszelkie problematyczne sytuacje jesteśmy w stanie rozwiązać. Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu.

zawsze szybko, miło, kompleksowo

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Millennium S.A. 88 1160 2202 0000 0000 3898 5751
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma AMBULANS - literatura i sprzęt medyczny powstała w 1992 roku. Obecnie do Państwa dyspozycji jest sześć naszych placówek. Naszym celem jest dostarczanie Klientom firmy AMBULANS szerokiego asortymentu towarów najwyższej jakości oraz zagwarantowanie miłej i profesjonalnej obsługi. Bliska współpraca Księgarni medycznej z istniejącymi na polskim rynku wydawnictwami gwarantuje pełną i aktualną ofertę książek. Proponujemy kilka tysięcy tytułów z różnych dziedzin medycyny, weterynarii i dziedzin pokrewnych. Realizujemy również zamówienia na wszystkie inne książki dostępne na polskim rynku, również obcojęzyczne. Prowadzimy także antykwariat książek medycznych (wydanych po 1970 roku), w którym znajduje się wiele poszukiwanych tytułów niedostępnych już w księgarniach. Książki skupujemy za gotówkę.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Szczegóły odnośnie zwrotów ustalane są bezpośrednio z obsługą naszych sklepów pod nr tel. 607 860 185 Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro3@ambulans.com.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać (po uprzednim uzgodnieniu) na adres: AMBULANS – literatura i sprzęt medyczny 20-123 Lublin, ul. Lubartowska 75A Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): adres sprzedającego Ja imię, nazwisko kupującego niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: nazwy kupionych przedmiotów, numery oferty w Allegro numery. Data zawarcia umowy to data, data odbioru przedmiotów data . Imię i nazwisko: imię i nazwisko kupującego Login Allegro:[login kupującego Adres: adres kupującego Nr Tel.: nr telefonu komórkowego Data: data odstąpienia od umowy Podpis: tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący pokrywa koszt odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; zawartej w drodze aukcji publicznej Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Ja, AMBULANS- literatura i sprzęt medyczny, zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Kodeks dobrych praktyk: Nie dotyczy Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

reklamacje

Zmiany odnośnie reklamacji i zwrotów obowiązujące od 25 grudnia 2014 roku Firma: AMBULANS – literatura i sprzęt medyczny, NIP: 712-101-80-08 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Urząd Miasta Lublin Numer w rejestrze: 15356 Adres przedsiębiorstwa: 20-123 Lublin, ul. Lubartowska 75A Adres do reklamacji: 20-123 Lublin, ul. Lubartowska 75A Opis procedury reklamacji: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro3@ambulans.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nr Tel. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro3@ambulans.com.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać (po uprzednim uzgodnieniu) na adres: AMBULANS – literatura i sprzęt medyczny 20-123 Lublin, ul. Lubartowska 75A Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): adres sprzedającego Ja imię, nazwisko kupującego niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: nazwy kupionych przedmiotów, numery oferty w Allegro numery. Data zawarcia umowy to data, data odbioru przedmiotów data . Imię i nazwisko: imię i nazwisko kupującego Login Allegro:[login kupującego Adres: adres kupującego Nr Tel.: nr telefonu komórkowego Data: data odstąpienia od umowy Podpis: tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; zawartej w drodze aukcji publicznej Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Ja, AMBULANS- literatura i sprzęt medyczny, zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Kodeks dobrych praktyk: Nie dotyczy Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.