Deszczownia bębnowa przewoźna 110-450 (6541238947)

zakończona
  • waga (z opakowaniem): 4000.00 [kg]

Kurier:
Koszt przesyłki 25 zł‚
Przesyłka pobraniowa 36 zł‚

Odbiór osobisty:
Łukomet
Całowanie 91a
05-480 Karczew
Łukomet
Całowanie 91a
05-480 Karczew
Czynne - pn-pt: 8.00-16.00
Telefony:
22 7806355 wew. 100 - recepcja, obsługa klienta
22 7807687 wew. 103 - marketing
22 7800086 wew. 107 - fax
1. Po zakupie, prosimy o wypełnienie formularza dostawy.
2. Na podane konto należy wpłacić wylicytowanš kwotę + koszt wysyłki.
3. Dokonujšc wpłaty na konto koniecznie podaj swój nick z allegro - przyspieszy to wysyłkę.
4. Zmiana adresu wysyłki możliwa jest tylko poprzez wypełnienie formularza dostawy.
5. Wystawiamy paragon lub fakturę vat.
6. Po wylicytowaniu towaru czekamy 7 dni na wpłatę, po tym czasie nie gwarantujemy dostępnoœci wylicytowanego towaru. Po 10 dniach od chwili zakupu zwracamy się do Allegro o unieważnienie aukcji i zwrot prowizji.
7. Komentarz zawsze wystawiamy jako drudzy.
8. Zwrot towaru jest możliwy w cišgu 14 dni od otrzymania towaru (zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta). W tym przypadku prosimy o wypełnienie formularza (na życzenie wyœlemy go mailem) i dołšczenie go do przesyłki. Sprzęt nie powinien nosić żadnych œladów użytkowania (powinien mieć folie, akcesoria, ksišżeczki, itp.). Informujemy, że odpowiadajš Państwo za zmniejszenie wartoœci rzeczy wynikajšce z korzystania z niej w inny sposób, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Będš musieli Państwo ponieœć koszty przesyłki rzeczy.
9. Sprzedawany towar może się nieznacznie różnić od zdjęć umieszczonych na aukcji.
10. Bioršc udział w naszej aukcji akceptujesz warunki naszego regulaminu.

W razie wštpliwoœci zapraszamy
na stronę "O MNIE"
Deszczownia szpulowa IRTEC 110G/ES2 450
Przeznaczenie
Deszczownie bębnowe IRTEC 110G/450 są przeznaczone do nawodnień upraw rolniczych, ogrodniczych, szkółek leśnych, terenów zielonych itp.


Budowa i zasada działania
Na jednoosiowym dwukołowym ocynkowanym podwoziu osadzona jest obrotowo wieża ze szpulą i wężem PE średnicy zewnętrznej 110 mm i długości 450 m. Napęd szpuli pochodzi z nowoczesnej turbiny wodnej pełnego przepływu z wewnętrzną oboczką. Przenoszony jest poprzez czterobiegowy reduktor z hamulcem i wejściem na WOM, bezpośrednio na wieniec zębaty szpuli. Wyposażenie standardowe deszczowni stanowią: śrubowy układacz węża, mechaniczny układ stabilizacji prędkości zwijania, tachometr, elastyczny wąż przyłączeniowy. Podnoszenie wózka zraszacza i mocowanie podpór z hydraulicznej pompy ręcznej, podnoszenie dyszla mechaniczne, pięciokołowy wózek zraszacza o regulowanym rozstawie kół, sektorowy zraszacz SIME Ranger z 3 wymiennymi dyszami. Mechanizm automatycznego stopu szpuli po zakończeniu pracy oraz zabezpieczenie przed nieprawidłowym nawijaniem węża PE. Deszczownia wyposażona w osłony bezpieczeństwa zgodne z wymogami Polskimi i UE. Podwozie, wieża i wózek zraszacza ocynkowane ogniowo, szpula i akcesoria pokryte podkładem epoksydowym i pomalowane farbą poliuretanową o wysokiej trwałości.
Parametry eksploatacyjne
Wymiary bez wózka: 419 x 249 x 359 cm
Masa bez wody z wózkiem: 3400 kg
Zalecana na powierzchnię do 45 ha
PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE INTRENTOWEJ
www.lukomet.pl
© PanelReklamowy

GALERIA ZDJĘĆ
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

  • 22 7806355
    - obsługa klienta od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru (zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta). W tym przypadku prosimy o wypełnienie formularza (na życzenie wyślemy go mailem) i dołączenie go do przesyłki. Sprzęt nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania (powinien mieć folie, akcesoria, książeczki, itp.). Informujemy, że odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w inny sposób, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Będą musieli Państwo ponieść koszty przesyłki rzeczy.

reklamacje

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem lukomet@lukomet.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.