Deska elewacyjna, SZALÓWKA - PÓŁBAL SKANDYNAWSKA (6911074093)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
  • uszkodzony: nie

opis

Spółka " ALGA" jest importerem wyrobów z drewna północnego. W naszym asortymencie znajdą Państwo: boazeria, podbitka, szalówka, deska podłogowa, różnego rodzaju listewki, kantówka deski tarasowe itp. Oferujemy wyroby z sosny, świerku, modrzewia, osiki, cedru a także gatunki egzotyczne takie jak np.: abachi. W naszym asortymencie znaleźć można drewno zarówno pochodzenia skandynawskiego jak i syberyjskiego. Do Państwa dyspozycji mamy trzy oddziały na terenie Polski.
Od 2009-11-27 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Nasza firma otrzymała również certyfikat Firma Godna Zaufania będący potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług.


Przedmiotem aukcji jest 1mb deski elewacyjnej (szalowej) wykonanej ze świerku skandynawskiego w klasie A/B o grubości 24 mm. Szerokość deski wynosi 146 mm z czego powierzchnia kryjąca to 138 mm.

Jest to deska o profilu pióro-wpust typu półbal co oznacza, iż po złożeniu deski imitują elewacje wykonaną z bala drewnianego. Podgląd profilu prezentują poniższe zdjęcia.

Wszystkie oferowane produkty wykonane są z drewna suchego a ich jakość potwierdzona jest certyfikatem EN 14915.

Cena: 7,58 zł/mb (51,90 m2) brutto (zawiera podatek VAT 23%)
Jako że na koszt produktu finalnego składa się koszt surowca oraz obróbka do fakturowania przyjmuje się wymiar całej deski.


Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Faktura

Nie wystawiam faktury