Deska do krojenia dwustronna LIVIO VIALLI DESIGN (6604241681)

1 moneta
2 osoby kupiły 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
32,00 zł
z 4 sztuk
Dostawa
 • Paczkomaty 24/7 9,90 zł
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • lokalizacja: Kołobrzeg, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: biały
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • materiał wykonania: plastik

opis


Deska do krojenia dwustronna LIVIO VIALLI DESIGN


Kod produktu: V3703


W skład oferty wchodzi:

Deska do krojenia dwustronna biała LIVIO VIALLI

Opis produktu


Oryginalna i nowoczesna dwustronna deska do krojenia z linii Livio marki Vialli Design. Deska wykonana jest w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada nachyloną powierzchnię do zbierania wody lub sosu oraz idealnie sprawdzi się do przenoszenia krojonej żywności. Na jednej stronie deska ma ząbkiułatwiające krojenia mięs. Ponadto deska wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki zapobiegające przesuwaniu się deski podczas krojenia.

Produkt perfekcyjnie wpasowuje się w klasyczne i nowoczesne wnętrza, występuje w dwóch wariantach kolorystycznych i jest świetnym dopełnieniem całej serii Livio.

Specyfikacja:

 • Wysokość: 2 cm
 • Szerokość: 24,5 cm
 • Długość: 36,5 cm
 • Materiał: Tworzywo sztuczne
 • Zmywarka: tak

Cechy produktu:


 • Producent: Vialli Design
 • Kolor: Biały
 • Długość [cm]: 36.5
 • Wysokość [cm]: 2
 • Opakowanie: Oryginalne
 • Rodzaj opakowania: Karton
 • Zmywarka: 1
 • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne

INNE MARKI

TRANSPORT

STATUS PRZESYŁKI


(kliknij na logo i wprowadź numer swojej przesyłki)
Przy przesyłkach przekraczających 30kg, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów transportu.
Kupując kilka rzeczy na naszych aukcjach za przesyłkę PŁACISZ TYLKO RAZ! (Dotyczy paczek do 30 kg)

PŁATNOŚCI

DANE DO PRZELEWU


ADACOR
ul. Kasztelańska 43
78-100 Kołobrzeg


97 1090 2590 0000 0001 2292 1792

503 - 841 - 950

KONTAKT

NAPISZ DO NAS!


ZADZWOŃ!

512 - 617 - 271

Otwarte: Pn-Pt 8:00 - 16:00

ODBIÓR OSOBISTY


ul. Kasztelańska 43
78-100 Kołobrzeg


Dostawa i płatność
od 9,90 zł

Lokalizacja: Kołobrzeg, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Adacor
Kasztelańska 43
78-100 Kołobrzeg - Budzistowo
woj. zachodniopomorskie
email: allegro@adacor.pl
tel.: 94 35 21 991

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
 • sobota 10:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Sklep Adacor udziela gwarancji na uszkodzenia będące skutkiem wad produktów.


 1. Produkty oferowane przez sklep Adacor objęte są co do zasady 12-miesięczną gwarancją.
 2. Gwarancja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, co oznacza, że odesłanie produktu po skorzystaniu z prawa gwarancji może nastąpić wyłącznie na adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Gwarancja obejmuje bezpłatne usuwanie usterek wynikających z wad produktu.
 4. Gwarancja obowiązuje tylko i wyłącznie wtedy, kiedy produkty są użytkowane zgodnie z ich rzeznaczeniem oraz zasadami określonymi w instrukcji użytkowania.
 5. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia eksploatacyjne produktu wynikające z naturalnego zużycia części i zespołów podczas normalnej pracy    
 6. Kupujący traci gwarancję w przypadku:
 • nie wykonywania lub nieprawidłowego wykonywania konserwacji lub regulacji produktu 
 • niewłaściwego przechowywania produktu
 • dokonywania samodzielnych modyfikacji i napraw   

Jeśli sprzedawany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta lub importera, jej zakres potwierdza dokument gwarancyjny. W przypadku produktów objętych tą gwarancją, w opisie naszej Oferty umieszczamy informacje o treści i sposobie gwarancji, którą objęty jest sprzedawany produkt. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących reklamacji produktu z tytułu gwarancji, możesz zgłosić reklamację powołując się na nią w treści zgłoszenia reklamacyjnego lub skontaktować się bezpośrednio z gwarantem (co w określonych sytuacjach może przyspieszyć proces reklamacji).  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 94 352 19 91   

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Adacor - Sklep i Hurtownia Naczyń
Kasztelańska 43
78-100 Kołobrzeg-Budzistowo
Dodatkowe informacje

Adacor to wieloletnie doświadczenie na rynku związane z handlem, dystrybucją, wyposażeniem gastronomii i fachowym doradztwem. To tysiące sprawdzonych produktów wielu znanych marek. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.).


Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: allegro@adacor.pl lub korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty, bądź w formie pisemnej kierując reklamację na adres: ADACOR - Reklamacje, ul. Kasztelańska 43, 78-100 Kołobrzeg-Budzistowo.


Poprawnie składana przez Ciebie reklamacja, powinna zawierać co najmniej: - Twoje imię i nazwisko oraz adres (mile widziany numer telefonu), - numer zamówienia i datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania, Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Zadbaj o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do nas nieuszkodzony.


Reklamacje ilościowe – za reklamację ilościową uznaje się niedobór lub nadwyżkę towaru stwierdzoną po dostawie w ciągu 48h. Zamawiający zobowiązany jest do sprawdzenia dostawy bezzwłocznie po jej odbiorze. Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia sprawy jest potwierdzenie Zgłoszenia protokołem szkody, wystawionym przez firmę kurierską. Reklamacje proszę zgłaszać pisemnie lub na adres email: allegro@adacor.pl


UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń
Kasztelańska 43
78-100 Kołobrzeg-Budzistowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Adres do zwrotu: ADACOR Sklep i Hurtownia Naczyń, ul.Kasztelańska 43, 78-100 Kołobrzeg-Budzistowo. Dążąc do zapewnienia Ci jak największej satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, jeśli jesteś kupującym - konsumentem, dajemy Ci możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny i bezpłatnego zwrotu zakupionego u nas produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. 


Chcąc zwrócić zakupiony produkt, najprościej będzie, jeśli złożysz oświadczenie o odstąpieniu od umowy, pisząc do nas na adres e-mail: allegro@adacor.pl lub prześlesz formularz pod adres: ADACOR Sklep i Hurtownia Naczyń, ul.Kasztelańska 43, 78-100 Kołobrzeg-Budzistowo.


Powinieneś odesłać produkt w ciągu 14 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Gdy otrzymamy od Ciebie zakupiony produkt, zwrócimy niezwłocznie (najpóźniej w ciągu 14 dni) wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty odesłania produktu. 


Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt. 


Pamiętaj również, że zgodnie z prawem konsumenckim niektóre produkty nie są objęte prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny (możliwością zwrotu). Dotyczy to między innymi następujących produktów: - produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, np. bielizna, szczoteczki do zębów, depilatory, kremy, podkłady itp.; - nagrania dźwiękowe, wizualne jak również gry i programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do użycia; - produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 


UWAGA! Nie przyjmujemy paczek ze zwrotem wysłanych przesyłką za pobraniem.

O sprzedającym
Adacor
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

6628

 

8

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 94 352 19 91
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Adacor sklep z naczyniami

Adacor to sklep i hurtownia z naczyniami, obecnie w naszym asortymencie posiadamy tysiące produktów. Stajemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sukcesywnie zwiększamy ilość produktów:

 • serwisy obiadowe,
 • sztućce
 • noże kuchenne
 • komplety garnków
 • patelnie
 • szkło stołowe
 • akcesoria kuchenne
 • kubki i filiżanki
 • zaparzacze do kawy

Cały asortyment jest dostępny i fizycznie znajduje się w naszych magazynach. Adacor to wieloletnie doświadczenie na rynku związane z handlem, dystrybucją, wyposażeniem gastronomii i fachowym doradztwem. To tysiące sprawdzonych produktów wielu znanych marek.

Pozostałe informacje

email: allegro@adacor.pl
telefon: +48 94 352 19 91
Numer oferty:6604241681
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii