Dereń 'SIBIRICA' ładne czerwone pędy zimą P9 40 cm (6908418454)

Od 09-08-2017 do 20-08-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
4,00 zł
z 200 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Borysławice Kośc.
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • kolor kwiatów: białe
 • wysokość sadzonki (cm): 40
 • rodzaj rośliny: derenie
 • waga (z opakowaniem): 0.6 [kg]
 • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku 0,5-1l

Dereń biały 'Sibirica' - Cornus alba 'Sibirica'

Duży krzew o niezwykle efektownych czerwonych pędach zimą i białych kwiatostanach latem. Dorasta do około 3 metrów wysokości, lubi przycinanie. Ładnie wygląda w żywopłotach jak i pojedynczo w ogrodzie. Nie ma szczególnych wymagań co do stanowiska ani podłoża. Odporny na mróz i choroby. Polecam gorąco.

Powyżej zdjęcie liści derenia jesienią.

Powyżej przykładowe zdjęcie sadzonek w doniczkach po opadnięciu liści.

Powyżej przykładowe zdjęcia sadzonek z lipca.

Sadzonki są w doniczkach P9 (około 0,6 litra pojemności) i są w nich dobrze ukorzenione w torfie, co w dużym stopniu sprzyja wzrostowi w pierwszym roku. Rośliny nie chorują po posadzeniu, ponieważ nie były rwane ani kopane, nie są z gołym korzeniem i nie mają uszkodzonego systemu korzeniowego.

Wysokość sadzonek to około 40 cm.

Rośliny z różnych aukcji łączymy w jedną paczkę (do 30 kg 1 paczka).

Ze względu na ciężar sadzonek ilość roślin w paczce jest ograniczona.

Koszty przesyłki derenia:

- jedna paczka do 50 sztuk 18 zł lub przesyłka kurierska pobraniowa 23 zł,

- zakup jednorazowy powyżej 300 zł darmowa dostawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

biuro@boryslawice.co­m lub tel. 608849911.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA WSZYSTKIE NASZE AUKCJE >>kliknij tutaj<<

Nr konta dla przelewu tradycyjnego: PKO BP 94 1020 2762 0000 1202 0050 1445

Przeprowadzając wpłatę proszę podać w tytule swój nick z allegro.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u boryslawice za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 94 1020 2762 0000 1202 0050 1445
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Koszt przesyłki:
jedna paczka do 30 kg 18 zł lub przesyłka kurierska pobraniowa 23 zł.
Rośliny z różnych aukcji łączymy w jedną paczkę.

dane sprzedawcy

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
Borysławice Kościelne 25
62-640 Grzegorzew
NIP: 666-189-26-42
REGON: 300711648

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
Borysławice Kościelne 25
62-640 Grzegorzew
 
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy) oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego". Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

reklamacje

1. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@boryslawice.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 2. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@boryslawice.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Marek Andrzejewski, Borysławice Kościelne 25, 62 640 Grzegorzew. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 3. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Delegaturze Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Koninie.

pozostałe informacje

Zasady współpracy: 1. Przeprowadzając wpłatę bezpośrednio na konto proszę o podanie w tytule przelewu swojego nicku z allegro. 2. Jeżeli przesyłka ma być wysłana na inny adres niż z allegro proszę zaznaczyć to podczas zakupu. 3. Rośliny przed wysyłką są dobrze oznaczone i nie mogą się pomieszać. W zamówieniach grupowych tej samej rośliny lub w zamówieniach gdzie rośliny bardzo różnią się między sobą nie stosujemy etykiet z nazwą na każdą sztukę. Priorytetem jednak jest, aby na każdej odmianie była przynajmniej jedna etykieta. 4. Sadzonki na czas transportu są dobrze zabezpieczone i odpowiednio usztywnione, co eliminuje ewentualne uszkodzenia. 5. Zamówienia są realizowane w ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty lub wybrania opcji pobraniowej, nie licząc dni wolnych od pracy. 6. Przed wysyłką wysyłamy do kupujących informację o dokładnym terminie wysyłki i dniu dostawy. 7. Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Czas dostawy przez firmę kurierską w 99% w następnym dniu od wysłania. 8. W miesiącach zimowych podczas zakupu kupujący może umówić się na dostawę w terminie wiosennym. 9. W sezonie wiosennym czas realizacji zamówień może się wydłużyć ze względu na zwiększoną liczbę wysyłanych paczek. 10. W ciągu 14 dni można zwrócić towar bez podania przyczyny, koszty odesłania towaru ponosi kupujący. 11. Po otrzymaniu przesyłki proszę o wystawienie komentarza, jest to dla nas informacja, że sadzonki zostały bezpiecznie dostarczone. Jeżeli jednak w paczce brakuje rośliny, została uszkodzona, nieoznaczona lub zamieniona, to wtedy proszę nas o tym poinformować telefonicznie lub e-mailem. 12. Wszystkie produkowane w naszej szkółce rośliny sprzedajemy ukorzenione w pojemnikach w substracie torfowym. Ukorzenienie w pojemnikach gwarantuje stuprocentowe przyjęcie się sadzonek po posadzeniu do gruntu, ale oczywiście nie należy zapomnieć o dobrym podlaniu roślin po posadzeniu. 13. Ukorzenione rośliny w pojemnikach można wysadzać do gruntu przez cały rok (z wyjątkiem gdy ziemia jest zamarznięta). 14. Sadzonki (i podłoże w którym rosną) były przebadane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa, i posiadają wymagane paszporty zdrowotności. 15. W zamówieniach różne rośliny łączymy w jedną paczkę, ilość sadzonek w paczce jest ograniczona w zależności od wagi (do 30 kg jedna paczka) jak i w zależności od wielkości rośliny (od 2 do 50 sztuk w jednej paczce). 16. Sprzedający oświadcza, że jest rolnikiem ryczałtowym zwolnionym od podatku od towarów i usług na podstawie art.43 ust. 1 pkt 3 ustawy o podatku od towarów i usług. Przez co nie wystawiamy faktur VAT (Czynni płatnicy Vat wystawiają nam fakturę Vat RR doliczajac 7% podatku Vat ). Na życzenie wysyłamy rachunek uproszczony - rachunek szkółki. SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW