DEPO REFLEKTORY LAMPY PRZÓD ALFA ROMEO BRERA 2 S (6483207967)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
660,00 zł
z 4 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,00 zł
  • Paczka48 13,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 15,00 zł
Zakupy powyżej 800 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: lewe + Prawe
  • producent części: depo
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • marka samochodu: alfa Romeo

DEPO REFLEKTORY LAMPY PRZÓD ALFA ROMEO BRERA 2 SZT

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Komplet lamp przednich firmy DEPO
Zakup dotyczy (ilość): 1 komplet
Numer katalogowy: 667-1116L-LD-EM i 667-1116R-LD-EM
Informacje katalogowe 667-1116L-LD-EM
Strona zabudowy z lewej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Rodzaj lampy H7 / H7
Wyposażenie pojazdu dla poj. z regulacją ustawienia reflektorów (elektryczną)
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z silnikiem elektrycznym
Rodzaj rejestracji Sprawdzony zgodnie z typem E
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
Informacje katalogowe 667-1116R-LD-EM
Strona zabudowy z prawej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Rodzaj lampy H7 / H7
Rodzaj rejestracji Sprawdzony zgodnie z typem E
Wyposażenie pojazdu dla poj. z regulacją ustawienia reflektorów (elektryczną)
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z silnikiem elektrycznym
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

ALFA ROMEO 159 (2005/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 MPI 140KM / 103KW - 1796 ccm 939 A4.000
1.9 JTS 160KM / 118KW - 1859 ccm 939 A6.000
1.9 JTDM 8V 120KM / 88KW - 1910 ccm 939 A1.000
1.9 JTDM 8V 115KM / 85KW - 1910 ccm 939 A7.000,937 A7.000
1.9 JTDM 16V 150KM / 110KW - 1910 ccm 939 A2.000
1.9 JTDM 16V 136KM / 100KW - 1910 ccm 937 A8.000,939 A8.000
2.2 JTS 185KM / 136KW - 2198 ccm 939 A5.000
2.4 JTDM Q4 210KM / 154KW - 2387 ccm 939 A9.000
2.4 JTDM 210KM / 154KW - 2387 ccm 939 A9.000
2.4 JTDM 200KM / 147KW - 2387 ccm 939 A3.000
3.2 JTS Q4 260KM / 191KW - 3195 ccm 939 A.000
ALFA ROMEO BRERA (2006/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.2 JTS 185KM / 136KW - 2198 ccm 939 A5.000
2.4 JTDM 20V 210KM / 154KW - 2387 ccm 939 A9.000
2.4 JTDM 20V 200KM / 147KW - 2387 ccm 939 A3.000
3.2 JTS Q4 260KM / 191KW - 3195 ccm 939 A.000
3.2 JTS 260KM / 191KW - 3195 ccm 939 A.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (2006/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 MPI 140KM / 103KW - 1796 ccm 939 A4.000
1.9 JTS 160KM / 118KW - 1859 ccm 939 A6.000
1.9 JTDM 16V 150KM / 110KW - 1910 ccm 939 A2.000
1.9 JTDM 16V 136KM / 100KW - 1910 ccm 937 A8.000
1.9 JTDM 8V 120KM / 88KW - 1910 ccm 939 A1.000
1.9 JTDM 8V 115KM / 85KW - 1910 ccm 937 A7.000
2.2 JTS 185KM / 136KW - 2198 ccm 939 A5.000
2.4 JTDM 210KM / 154KW - 2387 ccm 939 A9.000
2.4 JTDM 200KM / 147KW - 2387 ccm 939 A3.000
2.4 JTDM Q4 210KM / 154KW - 2387 ccm 939 A9.000
3.2 JTS Q4 260KM / 191KW - 3195 ccm 939 A.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) (2006/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.2 JTS 185KM / 136KW - 2198 ccm 939 A5.000
2.4 JTDM 210KM / 154KW - 2387 ccm 939 A3.000
2.4 JTDM 200KM / 147KW - 2387 ccm 939 A3.000
3.2 JTS Q4 260KM / 191KW - 3195 ccm 939 A.000
3.2 JTS 260KM / 191KW - 3195 ccm 939 A.000

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ALFA ROMEO 60682089
ALFA ROMEO 60682088
BOSCH 0 318 132 213
BOSCH 0 318 132 214
KLOKKERHOLM 01110141
KLOKKERHOLM 1110141
KLOKKERHOLM 01110142
KLOKKERHOLM 1110142
MAGNETI MARELLI 712428301129
MAGNETI MARELLI 712428201129

13 1140 2004 0000 3202 7178 4428

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

667-1116L-LD-EM;667-­1116R-LD-EM. mod2
Kopiowanie elementów aukcji w tym opisów, zdjęć i zastosowania jest zabronione. Zgłaszamy wszelkie naruszenia praw autorskich do Allegro i odpowiednich organów.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u motostacja_pl za co najmniej 800 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 13114020040000320271784428
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Paczka48 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Odbiór osobisty w siedzibie firmy w Krakowie po kontakcie telefonicznym lub wysyłka kurierem. W przypadku wysyłki opcją Paczkomat prosimy o kontakt ze sprzedawcą, należy brać pod uwage ograniczenia rozmiaru i wagi oraz dłuższy czas oczekiwania na realizację.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Proszę zwrócić uwagę na zaznaczony punkt na mapie. W okolicy ulicy Sołtysowskiej występują trzy numery domów "1". Prosimy zwrócić na to szczególną uwagę. Do złożonego zamówienia otrzymasz fakturę zakupu w formie elektronicznej przesłanej na adres e-mail. W przypadku, gdy oczekujesz innej formy - ustal ją z Nami po zakupie. Dbamy o środowisko, a przy okazji możemy realizować sprawniej zamówienia.

kontakt

  • 533910920
    Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00
  • 535910920
    Jeżeli nie możesz się dodzwonić z uwagi na dużą liczbę oczekujących w call center, napisz email!
  • 12 333 73 93
    Infolinia dla połączeń z telefonów stacjonarnych

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Motostacja s.c.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wypełniony protokół zwrotu ułatwi nam identyfikację towaru oraz przyspieszy procedurę zwrotu. http://web.motostacja.pl/pdf/Motostacja_zwrot_towaru.pdf Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą produktu na pasujący - skontaktuj się z Nami. Zaproponujemy właściwy towar - stworzymy dogodne warunki wymiany towaru. Uszkodzona przesyłka? Skontaktuj się z Nami poprzez email sklep@motostacja.pl dokumentując zdjęciami otrzymany produkt. Znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie problemu. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Reklamacje towaru reguluje ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Dla ułatwienia udostępniamy protokół reklamacji, który przyspieszy procedurę: http://web.motostacja.pl/pdf/Motostacja_protokol_reklamacji.pdf 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@motostacja.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Jako konsument możesz skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, możesz złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Podaj przy tym nasz adres poczty elektronicznej

pozostałe informacje

Ta część może nie pasować do Twojego samochodu. Skontaktuj się z Nami jeżeli nie jesteś pewien, wskażemy odpowiednią ofertę na allegro. Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.