Denon MC6000MK2 kontroler (6912163309)

zakończona
2 399,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Biuro obsługi Klienta

(+48) 506 191 825


2399 zł

MC6000MK2 | DENON DJ | 4-deckowy kontroler MIDI


Najważniejsze cechy:


 • 4-kanałowy/8-wejścio­wy mikser z systemem Matrix czasu rzeczywistego
 • System wszechstronnych wejść/wyjść pozwalający w łatwy sposób podłączyć inne źródła dźwięku
 • Oszałamiający, 24-bitowy przetwornik audio o wysokiej rozdzielczości
 • Funkcja Dual-Deck z możliwością miksowania z 4 źródeł
 • Natywne wsparcie dla aplikacji Serato DJ (w pełnej wersji), Virtual DJ oraz Mixvibes Cross.
 • Mapowanie Denon DJ dla aplikacji Native Instruments Traktor
 • Dotykowa, 105mm tarcza JOG o wysokiej rozdzielczości
 • Jednolite, 10mm potencjometry Pitch o rozdzielczości 14-bitowej
 • Zaawansowany i intuicyjny układ sterowania dla wszystkich funkcji
 • 8 przypisywanych przycisków zapewniających płynne i wszechstronne sterowanie efektami
 • Oprogramowanie Serato DJ Intro w zestawie
 • Dwa symetryczne wejścia mikrofonowe z niezależnym FX i EQ
 • Zgodny z MIDI, zapewniona kompatybilność z wieloma aplikacjami DJskimi
 • Rzeczywiste wejścia liniowe 1/2 dostępne w trybie PC z możliwością odtwarzania/nagrywan­ia
 • Wysokiej jakości stalowa obudowa oraz profesjonalne komponenty

Opis produktu

Denon DJ MC6000MK2 to urządzenie nowej generacji – flagowy, profesjonalny kontroler MIDI z cyfrowym mikserem. Wąska obudowa typu table-top i solidna, stalowa konstrukcja tego modelu zaprojektowana została by służyć zarówno współczesnym DJom klubowym, jak i tym mobilnym. Ten innowacyjny produkt łączy w sobie 4-kanałowy/8-wejścio­wy, działający w czasie rzeczywistym system Matrix z 24-bitowym, wyróżniającym się w swojej klasie, cyfrowym i analogowym interfejsem audio. To drugie wcielenie niezawodnego kontrolera MC6000 gotowe jest do współpracy z dołączonym w zestawie oprogramowaniem Serato DJ Intro (z możliwością bezpłatnej aktualizacji do pełnej wersji Serato DJ) i jest w pełni zgodny z MIDI, dzięki czemu współpracuje z oprogramowaniem innych firm z dostarczonym lub stworzonym mapowaniem.

Więcej zdjęć produktu

InformacjeTowar dostarczamy kurierem DPD

- przedpłata: 13,00 zł,
- pobranie 17,00 zł • Przelew na konto bankowe
 • Płatność PayU
 • Płatność za pobraniem


Biuro Obsługi Klienta
+48 506 191 825

F.H.U. VMP Piotr Grochowski
ul. Beskidzka 30B, I piętro
30-611 Kraków

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 27 1140 2004 0000 3102 4340 2801
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 13,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 17,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

 • 506191825
  firma czynna od poniedziałki do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, ponieważ zawarłeś umowę na odległość, to możesz od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Oświadczenie możesz wysłać na adres e-mail 1000Hz@1000Hz.pl lub drogą pocztową, osobno lub razem z towarem na adres sklepu: Piotr Grochowski Firma Handlowo Usługowa VMP, ul. Beskidzka 30 I p, 30-611 Kraków. Odsyłając towar prosimy o zabezpieczenie towaru w trakcie pakowania w taki sposób, by nie uległ on uszkodzeniu w transporcie. Zwrot płatności następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni licząc od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji odnośnie prawa do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy, ponoszą Państwo tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru

reklamacje

Reklamacje towaru 1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Konsumenta z tytułu prawa do rękojmi za wadę fizyczną i prawną określony jest ustawą z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny. 2. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć towar bez wad. Odpowiedzialność, w tym zakresie regulują przepisy określone w art. 556 oraz 556- 556 Kodeksu cywilnego. Jeżeli sprzedany towar ma wadę, Klient może: - złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni wadliwy towar na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już wymieniony lub naprawiany przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wady. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość towaru z wadą pozostaje do wartości towaru bez wady. Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna, - żądać wymiany towaru na wolną od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową wadliwego towaru w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. 3. Reklamację z tytułu rękojmi można złożyć w następujący sposób: - pisemnie na adres: Piotr Grochowski Firma Handlowo Usługowa VMP, ul. Beskidzka 30, I piętro, 30 – 611 Kraków, - w formie elektronicznej na adres: 1000Hz@1000Hz.pl - telefonicznie pod numerem: 506191825. 4. W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy o podanie następujących informacji: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, dane dotyczące reklamowanego towaru (nazwa towaru, data zakupu), opis dostrzeżonej wady w towarze, żądanie z tytułu przysługujących praw z rękojmi wynikających z Kodeksu cywilnego, preferowany sposób poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji. 5. Sprzedawca ustosunkuje się do złożonej reklamacji w terminie czternastu dni od dnia jej otrzymania. Jeżeli kupujący będący Konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione. 6. Towar w stosunku, do którego ujawniła się wada należy dostarczyć na adres: Piotr Grochowski Firma Handlowo Usługowa VMP, ul. Beskidzka 30, I piętro, 30 – 611 Kraków.