DENON AVR-1803 GWARANCJA PARAGON (6950747183)

zakończona
320,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Deszczno, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
DENO

DENON AVR-1803

AMPLITUNER 100% SPRAWNY
ŁADNY STAN WIZUALNY
BRAK PILOTA
14 DNI GWARANCJI ORAZ PARAGON FISKALNY

SPECYFIKACJA

Tuning range: FM, MW

Power output: 80 watts per channel into 8Ω (stereo)

Surround output: 80W (front), 80W (center), 80W (rear)

Frequency response: 10Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.08%

Input sensitivity: 2.5mV (MM), 200mV (line)

Signal to noise ratio: 74dB (MM), 100dB (line)

Speaker load impedance: 6Ω to 16Ω

Digital inputs: coaxial, optical

Video Connections: component, composite, SVHS

Dimensions: 434 x 171 x 417mm

Weight: 11.7kg


Regulamin znajduje się na stronie "informacje od sprzedajacego".
Wzięcie udziału w naszej aukcji oznacza akceptację regulaminu.

INFORMACJE O AUDIOSTER

Sprzedajemy głośniki, kolumny, wzmacniacze, nagłośnienia przenośne, magnetofony, systemy kina domowe odtwarzacze cd, hi-fi. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu naszej działalności i cierpliwie słuchamy potrzeb naszych Klientów. W końcu to dzięki Wam zawdzięczamy swoją obecność na rynku Hi-Fi i mamy czystą przyjemność pracować dla Was.

POZOSTAŁE NASZE AUKCJE

Zobacz także...
W razie pytań lub wątpliwości! Skontaktuj się z nami.

Preferowana forma to email.

audioster_hifi@o2.­pl

lub poprzez formularz
"Pytanie do Sprzedającego"
Akceptujemy następujące formy płatności:

Lub poprzez tradycyjny przelew na konto bankowe:

W tytule przelewu prosimy o podanie swojego nicku z Allegro.

W razie pytań / problemów prosimy o kontakt.
Daną opcje wysyłamy
za pośrednictwem GSL
Koszty wysyłek podane w polu
"Koszty dostawy"
na każdej aukcji!

Szczegółowe informacje
znajdują się w zakładce
"Informacje od Sprzedającego"

W razie pytań / problemów prosimy o kontakt.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Krzysztof Raczkowski Koszęcin 6 66-446 Deszczno Konto bankowe Bank Pekao SA 12 1240 6494 1111 0010 6949 1235 W 2016 roku założyłem firmę KR aby swoją z pasją i doświadczeniem pomagać Państwu w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań w związku z tematyką szeroko pojętego sprzętu AUDIO. Oferuję towar wysokiej jakości , z wyselekcjonowanych źródeł. Czas wysyłki wynosi do 5 dni roboczych. Podany czas dostawy dotyczy większości przedmiotów. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wysyłki towaru może się przeciągnąć. PEŁNOMOCNICTWO Kupując na mojej aukcji, udzielasz mi jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie w Twoim imieniu umowy o świadczenie usług z firmą kurierską w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru.

kontakt

  • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

W przypadku gdy wysyłka w aukcji jest określona jako darmowa, a kupujący zdecyduje się na zwrot sprzętu wartość sprzętu zostanie pomniejszona o 22zł w przypadku przesyłek krajowych. Pilot, wszelkiego rodzaju kable, instrukcje, dowody zakupu to towar deficytowy w sprzętach audio. Więc jeśli nie ma w/w przedmiotów na zdjęciach i w opisie to ich po prostu nie ma.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Krzysztof Raczkowski
Koszęcin 6
66-446 Deszczno
PL
Dodatkowe informacje

INFORMUJĘ , ŻE NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW BEZ PARAGONU FISKALNEGO. Ustawowo udzielamy 14 dni na zwrot sprzętu od daty jego otrzymania. W ramach zwrotu koszty przesyłek pokrywa nabywca. Zgodnie z ustawą nie przyjmujemy zwrotów przedmiotów sprzedanych drogą licytacji. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracam Państwu otrzymane od Państwa płatności, za wyłączeniem kosztów doręczenia i zwrotu przedmiotu. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Wstrzymuje się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy i sprawdzenia jej stanu. Zwrot należności następuje wciągu 7 dni od daty otrzymania przeze mnie reklamowanego/zwracanego towaru. Proszę odesłać lub przekazać mi rzecz niezwłocznie od daty poinformowania mnie o reklamacji bądź też zwracaniu sprzętu. Jeśli przedmiot został uszkodzony w transporcie, podlega reklamacji, a nie zwrotowi. Zgodnie z art. 395 Kodeksu cywilnego (w skrócie: K.c.): Zastrzegam, że obu stronom przysługuje oznaczonego terminu, tj 14 dni prawo odstąpienia od umowy. Prawo to wykonywa się przez oświadczenie złożone drugiej stronie. W razie wykonania prawa odstąpienia umowa uważana jest za nie zawartą. To, co strony już świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Na przedmioty sprzedane jako uszkodzone nie udzielamy gwarancji rozruchowej. Nie podlegają one również zwrotowi. Ponad to informujemy, że po ingerencji mechanicznej, technicznej, rozkręcaniu sprzętu, itp. sprzęt traci gwarancję i nie podlega możliwości zwrotu.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Krzysztof Raczkowski
Koszęcin 6
66-446 Deszczno
PL
Dodatkowe informacje

INFORMUJĘ , ŻE NIE UWZGLĘDNIAM REKLAMACJI BEZ PARAGONU FISKALNEGO., A W PRZYPADKU SZKODY WYNIKAJĄCEJ Z USZKODZENIA W TRANSPORCIE BEZ PROTOKOŁU SZKODY WYPEŁNIONEGO W DNIU ODEBRANIA PRZESYŁKI. Na przedmioty w pełni sprawne technicznie udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej. Na przedmioty sprzedawane jako uszkodzone, niekompletne, nietestowane nie udzielam gwarancji rozruchowej. Ponad to informujemy, że po ingerencji mechanicznej, technicznej, rozkręcaniu sprzętu, itp. sprzęt traci gwarancję i nie podlega możliwości reklamacji. Wstrzymuje się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy i sprawdzenia jej stanu. Zwrot należności następuje w ciągu 7 dni od daty otrzymania przeze mnie reklamowanego/zwracanego towaru. W przypadku uszkodzeń w transporcie podstawą uznania reklamacji jest protokół szkody spisany przy kurierze. Jeśli takowego nie sporządzono reklamacja nie zostaje uznana. Reklamacji- odesłania towaru - dokonuje się w oryginalnie zapakowanym kartonie (karton, w którym Państwo otrzymali zakupiony przedmiot), dobrze zabezpieczonym po załączeniu paragonu fiskalnego. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest istotnym elementem oceny stanu towaru oraz zasadności ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzeń wynikających z niewłaściwego transportu. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego zewnętrznych uszkodzeń przesyłki bądź jej zawartości, Klient powinien sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Protokół szkody jest podstawą roszczeń reklamacyjnych.