Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

DENK MIT UNIWERSALNY ANTYBAKTERYJNY ŚRODEK DO CZYS (7163173851)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
7,99 zł
z 196 sztuk
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 14,90 zł
Zakupy od 299 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Wadowice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

                                               WITAM MAM DO ZAOFEROWANIA SUPER NIEMIECKI PŁYN ANTYBAKTERYJNY UNIWERSALNY 1,5L

                                                                                                                  OPAKOWANIE=7,99 ZŁ       

                                                                                                                                                 

                                                       NIEMIECKA CHEMIA GOSPODARCZA   CENA PRODUCENTA    DLA KAŻDEGO KLIENTA

                                                                                     MEGA HIT !!!  SUPER OFERTA !!!  NIE PRZEGAP OKAZJI !!!

                                            NIEMIECKA PRECYZJA ZA ROZSĄDNĄ CENĘ    ZADBAJ O PIĘKNY DOM W KAŻDYM POMIESZCZENIU                                                                  

DENK MIT PŁYN UNIWERS.ANTYBAKTER.1,5L Środek o właściwościach antybakteryjnych : dzięki specjalnej formule czyści zabrudzenia, tłuszcze, resztki mydła Nadaje równocześnie połysk. Do stosowania wszystkich zmywalnych powierzchni. Lekkie zabrudzenia : 2 zakrętki na 6 l wody. Silne zabrudzenia 2 zakrętki na 1 l wody. Dezynfekcja : nierozcieńczony środek nanieść bezpośrednio na powierzchnią, pozostawić na ok 5 min, a następnie zetrzeć na sucho. Pojemność: 1,5l

Dostawa i płatność
od 14,90 zł

Lokalizacja: Wadowice, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u kaja1981m za co najmniej 299.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
18
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:    Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Katowicach Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FANTAZJA 3
OŚ.POD.SKARPĄ OBOK BLOKU 24
34-100 WADOWICE
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kaja1981@interia.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FANTAZJA3
OŚ.POD.SKARPĄ OBOK BLOKU 24
34-100 WADOWICE

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kaja1981@interia.pl W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Przesyłkę należy nadać na adres  Fantazja 3 Oś.pod.skarpą obok bloku 24 34-100 wadowice. Brak odstąpienia  od umowy :

 Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami, 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli, 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji, jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy, 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę, 11) zawartej w drodze aukcji publicznej, 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi, 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 

O sprzedającym
kaja1981m
98,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

1953

 

31

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 537****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: kaja1981@interia.pl
telefon: 537855539
Wyświetlenia:30
Numer oferty:7163173851
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry