DELOCK 84396 Kabel eSATAp na SATA 22pin 0,5m (6541280922)

zakończona
29,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 12,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
Zakupy powyżej 700 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
Opis oferowanego przedmiotu:
Producent: DELOCK

Model: 84396

Kabel umożliwiający podłączenie dysku zewnętrznego 2,5" SATA HDD za pomocą złącza Power Over eSATA do PC lub Laptopa.
Nie potrzebne jest przy tym żadne dodatkowe zasilanie gdyż zintegrowane USB w złączu Power Over eSATA zapewnia odpowiednie zasilanie (5V).

Specyfikacja:
- Dla dysku ze złączem SATA (22 pin)
- Maksymalny transfer: USB 2.0 do 480 Mbps, eSATA do 3 Gbps,
- Zasilanie o napięciu 5V
- Długość kabla: 0,5m

Towar sprowadzany z rynku niemieckiego - ekspozycyjny, otwierany do sprawdzenia

Opakowanie oryginalne

Wystawiamy fakturę VAT

A mag - CQ3523, D mag - RV6073
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QmIQ4Y3kcm7qDxkgxf06­sM/bMEs55ZGa59AikIKk­XYWAIbik2KK+F5elSyDD­mRk54[/DANE_EU]
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u zakupowysklep za co najmniej 700 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Zapraszamy do odbioru osobistego pod adresem Złotej Jesieni 13A (na przeciwko wejścia ZIKIT) Odbiór osobisty od Poniendziału do Piatku 10:00-14:00 ( po wczęsniejszym umówieniu się drogą mailową) OSOBĄ NIE ZAREJESTROWANYM ORAZ OSOBĄ BEZ 10 POZYTYWNYCH KOMENTARZY NIE REALIZUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM

kontakt

  • 600 111 700
    Poniedziałku do Piątku 10:00 - 14:00 (tylko obsługa złożonych zamówień)

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Zakupowo Serwis i Dział reklamacji i zwrotów
Złotej Jesieni 13A
31-828 Kraków
Polska
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PACZKA MA POSIADAĆ NA ZEWNĄTRZ OPAKOWANIA WYRAŹNY NAPIS DRUKOWANYMI LITERAMI O TREŚCI: (RMA / numeraukcji / twojnick) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupujący ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny na warunkach przewidzianych w stosownej ustawie oraz Regulaminie Allegro. W przypadku zwrotu towaru, koszty wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący, zgodnie z zapisami stosownej ustawy. Zwroty towaru przyjmujemy na adres firmy. Kupujący ma prawo w ciągu 14 dni odstąpić od umowy sprzedaży. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Konto: [numer konta BANKOWEGO] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] W przypadku odstąpienia od Umowy, sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW WYSŁANYCH PRZESYŁKAMI ZA POBRANIEM. Jesteśmy firmą i pieniądze zwracane są z konta firmowego. Brak możliwości odstąpienia od umowy w przypadku: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - zawartej w drodze aukcji publicznej; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PACZKA MA POSIADAĆ NA ZEWNĄTRZ OPAKOWANIA WYRAŹNY NAPIS DRUKOWANYMI LITERAMI O TREŚCI: (RMA / numeraukcji / twojnick) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy w formie pisemnej na adres ZWROTÓW I REKLAMACJI. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. OSOBĄ NIE ZAREJESTROWANYM ORAZ OSOBĄ BEZ 10 POZYTYWNYCH KOMENTARZY NIE REALIZUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM