Dell E6410 E6400 E6420 Gniazdo Slot kart SIM (6999880504)

zakończona
4,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List priorytetowy 4,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • List polecony priorytetowy 7,00 zł
  • lokalizacja: Sosnowiec, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT

opis

tel. 511-060-060

Tel:

511-060-060

E-mail:

laptronix.allegro@gma­il.com

Towar wysyłam zwykle w 24h po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie bankowym lub PayU. Na życzenie kupującego wystawiam rachunek zwykły w tym przypadku towar i rachunek wysyłam po zaksięgowaniu pieniążków na koncie Bankowym.

Polecam przesyłkę rejestrowaną, przesyłki listem zwykłym są nie rejestrowane bez żadnego potwierdzenia. Przy tej formie wysyłki Poczta Polska nie przyjmuje żadnych reklamacji listów zwykłych.

Wybierz wysyłkę listem poleconym! W tym wypadku zawsze dysponujemy potwierdzeniem, że przesyłka została wysłana i w razie jej zaginięcia bezzwłocznie wysyłam do Państwa drugą na nasz koszt, w pełni gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa pieniędzy.

PŁATNOŚCI:

mBank 78 1140 2004 0000 3602 3198 9491

PayU

INNE INFORMACJE:

NA ŻYCZENIE WYSTAWIAM RACHUNEK ZWYKŁY

NIE WYSTAWIAM FAKTUR VAT

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:
Gniazdo Slot karty SIM oryginał do Dell E6410 E6400 i inne. Stan dokładnie jak na zdjęciach używane 100% sprawne. Real foto. Gwarancja 10 dni.
Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
www.wujek-janek.com - Darmowe szablony Allegro.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 4,00 zł

Lokalizacja: Sosnowiec, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
List priorytetowy
pierwsza sztuka
4,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Mirosław Dziura
Lenartowicza 9a/2
41-219 Sosnowiec
Dodatkowe informacje

Jak zgłaszać reklamację?


Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie. Na rozpatrzenie reklamacji  mamy 14 dni roboczych. 


Reklamowany towar należy odesłać na adres firmy wraz z dowodem zakupu (paragon),  opisem przyczyny reklamacji oraz roszczeniami gwarancyjnymi ze strony  Kupującego. Prosimy również o wcześniejszy kontakt mailowy przed odesłaniem produktu.  Towar odsyłany powinien zawierać wszystkie elementy, akcesoria oraz dodatkowe gratisy widoczne na aukcji jakie otrzymał kupujący od sprzedającego.


UWAGA: Nie przyjmujemy zwrotów lub reklamacji przesyłanych za pobraniem.  Prosimy więc liczyć się z tym, że taka przesyłka nie zostanie odebrana i  żadnym razie nie pokryjemy kosztów związanych z jej wysłaniem. 


Przesyłki zwrotne należy właściwie zabezpieczyć przed ich uszkodzeniem.  Nieodpowiednie zabezpieczenie towarów, ich zniszczenie lub zgniecenie na  skutek niewłaściwego zapakowania może być podstawą do wykluczenia prawa  zwrotu lub pomniejszenia kwoty zwrotu o  wartość wyrządzonej szkody.  


W razie reklamacji, proszę wypełnić poniższy formularz i odesłać wraz z towarem i paragonem na adres:

 Mirosław Dziura Teofila Lenartowicza 9a/2 41-219 Sosnowiec 

FORMULARZ REKLAMACYJNY TOWARU NUMER AUKCJI: .............................. NICK ALLEGRO.............................. DATA ZAMÓWIENIA: ....................................... NUMER FAKTURY/PARAGONU: ....................................................................................................  IMIĘ I NAZWISKO:.................................................................................................................. ADRES: ................................................................................................................................... ................................................................................................................................................. TELEFON: .................................................... EMAIL: ............................................................. NAZWA TOWARU...................................................................................................... ILOŚĆ ...................................................................................................................... CENA BRUTTO PRZYCZYNA REKLAMACJI..................................................................................... Proszę wymianę towaru..................................................................... Proszę o zwrot gotówki na rachunek bankowy: nazwa Banku: .......................................................................................................... Numer rachunku Uwagi Klienta: ....................................................................................................................................... (czytelny podpis Klienta)


Reklamacja z tytułu rękojmi obejmuje niezgodność towaru z umową, czyli zatajone wady ukryte w sprzęcie. Rękojmia nie dotyczy uszkodzeń i niesprawności wynikających z naturalnego zużycia sprzętu, lub/i niewłaściwego użytkowania np. zalania. Sprzedający zastrzega sobie możliwość nie uznania usterki po okresie gwarancji zawartej w opisie aukcji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mirosław Dziura
Lenartowicza 9a/2
41-219 Sosnowiec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zasady zwrotu produktu

 Towar należy odesłać na powyższy adres wraz ze wszystkimi akcesoriami,  oryginałem dowodu zakupu (paragon fiskalny) oraz oświadczeniem o  odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.  

 Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

  

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma  14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien  nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez  Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem  środków do czasu otrzymania przedmiotu.


 Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. 

 

 W przypadku zwrotu towaru koszt przesyłki pokrywa kupujący. W jego  obowiązku jest także zabezpieczenie towaru na czas transportu aby nie  uległ uszkodzeniu. Zwrot pieniędzy pokrywa koszt zakupionego przedmiotu,  oraz najtańszej możliwej przesyłki z danej aukcji.

  

 Uwaga. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.  (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) prawo zwrotu nie przysługuje firmom.

O sprzedającym
laptronix
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

703

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0