DELL 7010 SFF Core i5-3570 4x3,4GHz 4GB 128SSD W7 (6483087034)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1 199,00 zł
z 7 sztuk

pamięć RAM (MB):

pojemność dysku (GB):

Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
 • lokalizacja: Słońsk
 • czas wysyłki: natychmiast
 • taktowanie procesora (MHz) (maksymalne): 3400
 • system operacyjny: windows 7
 • stan: używany
 • procesor: klasy Core i5
 • producent: Dell
 • liczba rdzeni procesora: cztery
 • pamięć RAM (MB): 4096
 • pojemność dysku (GB): 128.00
 • obudowa: inna
 • monitor: brak
 • napędy: nagrywarka DVDDELL OPTIPLEX 7010 SFF
DOŁĄCZAMY KABEL ZASILAJĄCY!


ZDJĘCIA POGLĄDOWE

Model DELL OPTIPLEX 7010
Procesor Intel® Core™ i5 -3570
Liczba rdzeni 4
Liczba wątków 4
Bazowa częstotliwość procesora 3.4 GHz
Taktowanie 3,4GHz
Pojemność dysku 120GB SSD
Pamięć RAM 4 GB
Karta graficzna Intel HD Graphics 2500
Złącza

PORTY ZEWNĘTRZNE:
6X USB 2.0,

4X USB 3.0,

LAN RJ45,

4X AUDIO,

2X DISPLAYPORT,

VGA D-SUB,

2X PS/2,

RS-232 COM

Napęd DVD-RW
System operacyjny WINDOWS 7 PROFESSIONAL
system zainstalowany, komputer gotowy do pracy. Legalność systemu potwierdza licencja COA na obudowie komputera
Gwarancja 12 miesięcy
Stan Używany, w 100% sprawny
FV Tak, 23%
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Idea Bank S.A. 10 1950 0001 2006 0250 1411 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
adres do zwrotu: ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby firmy ACTIVCOM, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: ac6@activcom.pl Klient ma prawo zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Za Klienta uważa się osobę nieprowadzącą działalności gospodarczej, dlatego jeśli produkt/usługa została nabyta (w związku z prowadzeniem własnej działalności, nie przysługuje prawo opisane powyżej. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Do przesyłki należy dołączyć odpowiednio wypełniony formularz zwrotu oraz oryginał dokumentu zakupu (paragon) oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Zawracany towar należy odesłać na adres: ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk tel 690 145 560 Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

reklamacje

Reklamowany towar należy dostarczyć wraz z opisem usterki do siedziby Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego: ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk tel. 503 961 166 - Na rozpatrzenie reklamacji Sprzedający ma 14 dni roboczych od momentu otrzymania towaru wysłanego przez Klienta. - Odbiór reklamowanego sprzętu następuje wyłącznie w miejscu i formie w jakiej towar ten został dostarczony do Sprzedającego. - Reklamowany sprzęt należy odebrać w terminie 30 dni od otrzymania powiadomienia Ważne - Sprzęt musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do serwisu. - Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu). - Klient w przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej (jeżeli produkt posiada takową) oraz szczegółowego opisu usterki oraz informacji o okolicznościach jej występowania. - Reklamacje nie będą uznawane bez dostarczenia w przesyłce wyżej wymienionych dokumentów - W przypadku reklamacji przesyłki ( uszkodzenie podczas transportu) należy do przesyłki dołączyć ORYGINAŁ PROTOKOŁU SZKODY spisanego przez kuriera. Przed zakupem należy zapoznać się z klasyfikacją sprzętu, np. laptopy: -Klasa 1 - brak wad mechanicznych, laptopy mogą posiadać nieznaczne ślady na matrycach -Klasa 2 - mechaniczne uszkodzenia obudowy, wady matryc ( ryski, plamki), luźne zawiasy w niektórych modelach -Klasa 3 - znaczne wady matrycy ( plamy, linie pixeli) i obudowy lub braki w obudowach

pozostałe informacje

W przypadku chęci odbioru osobistego, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym punkcie. Odbiór osobisty odbywa się pod adresem: ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk tel 503 961 166 Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.