Dekoria Obrus prostokątny kremowy 130x160 (6029788754)

67,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 18,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,99 zł
  • lokalizacja: Żarów, Polska
  • czas wysyłki: do 4 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Opis

Obrus prostokątny, 130x160 cm, kremowy, kolekcja Loneta

Obrus prostokątny

Informacje podstawowe

Produkt nowy.

Kod produktu: 425-133-04
Kolekcja: Loneta
Tkanina: kremowy 75% bawełna, 25% poliester
Prasować maks. temp. 150ºC Nie wybielać Czyścić nadchloranem, petrolem, czystym alkoholem R 111 & R 113 Pranie delikatne - maks. temp. prania 30ºC

Opis

Obrus prostokątny to doskonała dekoracja stołu, umili czas przy porannej kawie, nada podniosły ton ważnej uroczystości, przykryje zadrapany blat ukrywając jego mankamenty – charakter i styl obrusu zależy od tkaniny z jakiej zostanie uszyty.

Obrus prostokątny, posiada podwinięcie na 2cm, rogi zaszyte do skosu.
Dostęny jest w różnych wymiarach (na różnych aukcjach) . Możliwe jest także zamówienie na inny wymiar - napisz do nas.

Wymiary produktów wykonanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości. Margines błędu w wymiarach jest wynikiem właściwości materiału.


Z tych samych tkanin możemy uszyć także inne produkty - np.: bieżniki, obrusy, siedziska, zasłony, rolety rzymskie.
Jeżeli nie znajdziesz interesującego cię produktu na naszych aukcjach NAPISZ DO NAS.

Dostawa i płatność
od 18,99 zł

Lokalizacja: Żarów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
5-6 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
5-6 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
4 dni robocze

Punkty odbioru

Centrum Świdnica
Szarych Szeregów 22
58-100 Świdnica
woj. dolnośląskie
email: sma-dekoria@dekoria.pl
tel.: 746499751

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 19:00
  • sobota 10:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
2 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

2 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Franc-Textil sp. zoo
Przemysłowa 10
58-130 Żarów
Dodatkowe informacje

  

W przypadku stwierdzenia niezgodności Towaru z Umową, Zamawiający powinien zgłosić reklamację Sprzedawcy.

W celu umożliwienia Sprzedawcy ustosunkowania się do zastrzeżeń Zamawiającego, reklamacja powinna:

a. zostać złożona w formie pisemnej i przesłana pocztą na adres Sprzedawcy lub elektronicznej, na adres e-mail Sprzedawcy

b. określać przyczynę złożenia reklamacji oraz wskazywać zakres żądania Zamawiającego;

c. zawierać dołączony dowód zakupu (np. potwierdzenie przelewu, paragon, rachunek, fakturę lub jakikolwiek inny dowód zakupu) oraz gwarancję jeśli taka została udzielona - co nie jest jednak warunkiem jej rozpatrzenia;

d. wskazywać sposób udzielenia odpowiedzi na reklamację - odpowiedź pisemna lub za pośrednictwem e-mail;

e. zostać podpisana oraz zawierać aktualne dane Zamawiającego, w tym numer konta bankowego, na który nastąpić miałby ewentualny zwrot Ceny lub różnicy pozostałej po jej obniżeniu.

Sprzedawca rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania. W terminie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, Sprzedawca ustosunkowuje się do reklamacji Zamawiającego kierując odpowiedź pisemną lub e-mail na adres podany przez Zamawiającego w reklamacji.Nieustosunkowanie się Sprzedawcy do prawidłowo złożonej reklamacji w powyższym terminie jest równoznaczne z jej uwzględnieniem.  

Jeżeli jest to możliwe, reklamowany Towar powinien być dostarczony w oryginalnym opakowaniu.

W razie uwzględnienia przez Sprzedawcę reklamacji dotyczącej niezgodności Towaru z Umową, Sprzedawca według wyboru Zamawiającego- Konsumenta, nieodpłatnie wymieni Towar na wolny od wad albo wadę usunie. . W przypadku, gdy naprawa lub dostarczenie nowego niewadliwego Towaru nie jest możliwe, Sprzedawca zwróci Zamawiającemu – Konsumentowi uiszczoną przez niego cenę. Zamawiający nie może odstąpić od Umowy jeżeli wada jest nieistotna.

Sprzedawca odpowiada za niezgodność Towaru z Umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Zamawiającemu.

W przypadku Zamawiającego, niebędącego Konsumentem, traci on uprawnienia z tytułu niezgodności Towaru z Umową, jeżeli nie sprawdził Towaru w czasie i sposób przyjęty przy rzeczach tego rodzaju i nie zawiadomił Sprzedawcy o wadzie niezwłocznie, tj. nie później niż w ciągu 3 dni od odebrania Towaru, a w przypadku gdy wada wyszła na jaw dopiero później - jeżeli nie zawiadomił Sprzedawcy niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Franc-Textil sp. zoo
Przemysłowa 10
58-130 Żarów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w jego posiadanie.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj. Franc-Textil Sp. z o.o. z siedzibą w Żarowie, adres: ul. Przemysłowa 10, 58-130 Żarów, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, dostarczonego wraz z zamówieniem.Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku, za pomocą poczty elektronicznej e-mail. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej Proszę odesłać lub przekazać nam zwracany Towar na adres: Franc-Textil Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 10, 58-130 Żarów, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo Towar przed upływem terminu 14 dni.Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Prawo zwrotu dotyczy tylko konsumentów , nie dotyczy to zakupów dokonywanych na fakturę

O sprzedającym
Dekoria
99,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

515

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Franc-Textil Sp. z o.o.
Przemysłowa 10
58-130 Żarów
REGON: 891503337
NIP: 8842486272

Kontakt

  • 74 ******* (pokaż)
poniedziałek - piątek
07:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. 

Biuro Obsługi Klienta czynne od pon-pt w godz 8-16 

Telefony: 74 851 87 51 

                 74 649 97 29 

                 602 780 200


Konto bankowe  

ING Bank Śląski S.A. 56 1050 1575 1000 0090 3105 6667

O marce

Dekoria - polska marka, która tworzy europejskie wnętrza.   

Dekoria to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek w branży dekoracji wnętrz. Ścisła współpraca ze znanymi producentami tkanin, światowymi projektantami i dostawcami artykułów dekoracyjnych gwarantuje, że bogata oferta produktów jest zgodna z najlepszymi trendami w aranżacji wnętrz. To również jeden z największych sklepów internetowych oferujący ponad 50 tysięcy oryginalnych i niepowtarzalnych produktów do dekoracji wnętrz, gotowych oraz szytych na miarę. 

Od 12-u lat działa z sukcesem na rynku polskim oraz posiada 15 e-sklepów zagranicznych. Współpracuje także z architektami, projektantami, sklepami i hotelami.

Dekorię wyróżnia:  

- wysoka jakość obsługi, co skutkuje tysiącami zadowolonych Klientów oryginalność oraz wysoka jakość tkanin i produktów,  

- szycie produktów na wymiar Klienta,     

- ogromny wybór tkanin i produktów, kompleksowość oferty pozwalająca udekorować niemal cały dom czy mieszkanie, w różnych stylach, kolorach i wymiarach,     atrakcyjne ceny, 

- szybkość realizacji zamówień - pomimo szycia produktów na wymiar czas realizacji wynosi max. 4-5 dni roboczych. 

Wyświetlenia:8
Numer oferty:6029788754
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Na czasie