Deja-vu 3 Zeszyt ćwiczeń NOWE Ćwiczenia Francuski (6910839951)

zakończona
9,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 4,60 zł
 • List priorytetowy 5,20 zł
 • List polecony ekonomiczny 7,20 zł
Zakupy od 400 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Kościan, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.24 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2008
 • kondycja: bez śladów używania
 • język: francuski
 • zestaw: sama książka
 • ćwiczenia: tak, z kluczem
 • przeznaczenie: do liceum, dla dorosłych

WITAMY NA AUKCJI!

TYTUŁ: Déjà-vu 3. Język francuski dla szkół ponadgimnazjalnych. Zeszyt ćwiczeń.
AUTOR: Grażyna Migdalska, Aleksandra Ratuszniak

PRZEKŁAD: -
WYDAWNICTWO: Szkolne PWN
ROK WYDANIA: 2008
STRON: 96
FORMAT: 280x195mm
OKŁADKA: miękka
ISBN: 978-83-7446-802-2
DODATKI: -
SERIA: Déjà-vu
STAN: bardzo dobry, nowe i nieużywane.

Ćwiczenia z odpowiedziami do nauki języka francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym+.

Se­ria DÉJÀ-VU:
• Przeznaczona jest do nauki języka francuskiego w wymiarze 2 godz. tygodniowo (podstawa programowa C) z możliwością poszerzenia o materiał przygotowujący do matury na pozio¬mie podstawowym (podstawa programowa B), w wymiarze 3 godz. tygodniowo.
• Odpowiada aktualnym wymaganiom MEN zawartym w rozporządzeniach dotyczących pro¬gramów nauczania, podręczników, oceniania i egzaminu maturalnego.
• Odpowiada większości wymagań europejs¬kich poziomów Al, A2 i B1.
• Adresowana jest do polskiego ucznia. Uwzględ¬nia zatem te elementy języka francuskiego, które w sposób szczególny mogą sprawiać mu trudności.
• Zakłada łatwą i przyjemną naukę gramatyki w kontekście, której zagadnienia zostały wyraź¬nie wydzielone do podstawy programowej C i B.
• Zawiera urozmaicone ćwiczenia, w tym dużą liczbę ćwiczeń w parach, które rozwijają kom¬petencję interakcji.
• Systematycznie rozwija cztery podstawowe sprawności językowe: słuchanie, czytanie, mówienie, pisanie, które są regularnie posze¬rzane o kompetencję interakcji, mediacji oraz interkulturową.
• Już od pierwszych lekcji zapoznaje ucznia z no¬wym egzaminem maturalnym poprzez strategie przygotowujące do wykonywania zadań matu¬ralnych.
• Zawiera treści oraz tematy dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów.
• Przygotowuje uczniów do autonomii poprzez indukcję gramatyczną i ćwiczenia konceptu¬alne (polegające na samodzielnym odkrywaniu zasad funkcjonowania języka), liczne strategie uczenia się, realizację projektów, samokontrolę i samoocenę.
• Ma barwną i ciekawą szatę graficzną, która współgra z treścią tekstów i ćwiczeń.
• Dostarcza wiedzy o krajach francuskiego obszaru językowego.
• Wprowadza słownictwo związane z aspektami polskiej kultury.

Trzecia część kursu DÉJÀ-VU przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych kontynu¬ujących naukę języka francuskiego w klasie trze¬ciej w wymiarze dwóch oraz trzech (i więcej) godzin tygodniowo.
Kurs składa się z 3 części, przewidzianych na trzy lata nauki. Każda część obejmuje podręcznik, zeszyt ćwiczeń z rozwiązaniami, poradnik dla nauczyciela oraz płytę CD, na której znajdują się nagrania do podręcznika.

Część trzecia serii DÉJÀ-VU obejmuje:
• Podręcznik: składa się on z ośmiu dużych jednostek (Unités). Każda z nich, z wyjątkiem Unité 8, zbudowana jest z czterech rozkładówek, zawierających stałe rubryki porządkujące materiał nauczania: Découverte, Entraînement, Chez nous et ailleurs, Déjà-vu, Elargissement oraz Bac. Unité 8 jest jednostką dodatkową i składa się tylko ze strony Découverte i Elargissement, które zawierają ciekawe ćwiczenia interkulturowe oraz przydatne informa¬cje dla uczniów chcących podjąć studia za granicą. W podręczniku znajduje się również projekt kulturowy (Projet culturel), dwa rozdziały powtórzeniowe w postaci Bilans, matura prób¬na (BAC BLANC), dodatek interkulturowy (Les variétés du français), poświęcony komunikacji niewerbalnej oraz wariantom języka fran¬cuskiego na świecie, dodatek gramatyczny (La grammaire simple et claire), tablice koniugacyjne, słowniczek zwrotów i synonimów oraz słownik francusko-polski do każdej jed¬nostki.
• Zeszyt ćwiczeń; oprócz ćwiczeń utrwalających i poszerzających materiał podręcznika znaleźć w nim można strony poświęcone strategiom uczenia się, ćwiczenia przygotowujące głównie do pisemnego egzaminu maturalnego, Portfolio językowe ucznia, maturalny słowniczek te¬matyczny, klucz do ćwiczeń, spis ćwiczonych kompetencji na stronach BAC całej serii oraz administracyjne mapki Francji i Europy.
• Płytę CD z nagraniami do tekstów i ćwiczeń z podręcznika oraz dwiema piosenkami.

POLEC­AMY!

ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE AUKCJE!

PRZED ZALICYTOWANIEM KONIECZNIE PRZECZYTAJ „O MNIE”!

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Rajska_Chwila za co najmniej 400 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 31 1050 1520 1000 0090 7898 2601
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List ekonomiczny 4,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List priorytetowy 5,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 21,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
NIE ODWOŁUJEMY ZŁOŻONYCH OFERT. Nr konta znajduje się zawsze na stronie aukcji, reszta danych w "danych sprzedającego", które są widoczne po wygranej aukcji. W tytule wpłaty ZAWSZE podawaj TYLKO swój nick (nazwę w Allegro), NIC WIĘCEJ. Wygrasz więcej niż 1 aukcję – przed wpłatą poczekaj na maila z łącznym kosztem wysyłki. Na wpłatę czekamy 7 dni. Wysyłka następuje w dniu zaksięgowania wpłaty lub najdalej w następnym dniu roboczym. PRZECZYTAJ "O MNIE"
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Rajska Chwila
Os. Jagiellońskie 78/4
64-000 Kościan
NIP: 698-155-26-69
REGON: 301652860

UWAGA! PRZED WPŁATĄ – PRZECZYTAJ KONIECZNIE WIADOMOŚĆ PONIŻEJ! ONA JEST WYŁĄCZNIE DLA CIEBIE!

Witamy 

Numer konta do wpłaty bezpośredniej: 06 1090 1274 0000 0001 3216 9291 (WBK) lub 31 1050 1520 1000 0090 7898 2601 (ING).

Dziękujemy za zakup.

Numer konta znajduje się zawsze na stronie aukcji (w zakładce „Dostawa i płatność”), reszta danych w "Danych firmy" i poniżej:

Monika Nowaczyńska Rajska Chwila

Os. Jagiellońskie 78/4

64-000 Kościan

REGON: 301652860

NIP: 698-155-26-69.

Obie te informacje są również w zakładce "Informacje od sprzedającego".

W tytule wpłaty bezpośredniej ZAWSZE podawaj TYLKO swój nick (nazwę w Allegro), NIE MUSISZ NIC WIĘCEJ. Wygrasz więcej niż 1 aukcję – przed wpłatą poczekaj na maila z łącznym kosztem wysyłki. Na wpłatę czekam 7 dni. Wysyłka następuje zawsze w dni robocze – wpłacisz pieniądze do godziny 12 bezpośrednio na konto lub poprzez PayU – przesyłka wyjdzie również tego dnia, a z przyczyn niezależnych (brak prądu, połączenia internetowego, itp.) najdalej w następnym dniu roboczym.

Pozdrawiamy serdecznie

Rajska_Chwila

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 13:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

UWAGA! W związku z urlopem - od do - informujemy, że ostatnia wysyłka przed urlopem nastąpi . Jeśli pieniądze zostaną wpłacone poprzez PayU lub znajdą się na koncie bankowym do godziny 12 - towar na pewno zostanie wysłany jeszcze ! Pozostałe transakcje będą realizowane od .

Witamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie.

Oto kilka zasad, które jeśli będziemy przestrzegać, to najzwyczajniej w świecie nie stracimy czasu, nerwów i pieniędzy, a wręcz okażemy sobie szacunek.

1. Towar jest zawsze opisany według najlepszej naszej wiedzy na jego temat i opatrzony prawdziwymi zdjęciami. Masz pytania – pisz, postaramy się jak najlepiej uzupełnić informację zawartą na stronie aukcji.

2. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji, na których obowiązuje licytacja, dlatego nie czekaj z zalicytowaniem do końca, ponieważ możesz przegapić okazję.

3. Wpłat proszę dokonywać na konto nr 06 1090 1274 0000 0001 3216 9291 (WBK) lub 31 1050 1520 1000 0090 7898 2601 (ING).

4. W tytule przelewu wystarczy podać swoją własną nazwę użytkownika (nick-pseudonim z Allegro), a gdyby komuś było mało – może być tytuł i numer aukcji. Jeśli chodzi o identyfikację wpłacającego – nazwisko nic nie daje – więc wpisz to, o co prosimy.

5. Proszę wpłacać kwotę za towar wraz z odpowiednimi kosztami wysyłki, które podane są na każdej aukcji. Wpłacisz za mało – towar nie zostanie wysłany, wpłacisz za dużo – Twoja strata.

6. Chcesz tańszą wysyłkę – nie ma sprawy, wybierz list ekonomiczny lub list priorytetowy, ale są to przesyłki nierejestrowane (zwykłe) i musisz sobie zdawać sprawę, że nie bierzemy za nie odpowiedzialności – TO TWOJA DECYZJA I TWOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ! KODEKS CYWILNY Art. 548.§ 1. Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy.§ 2. Jeżeli strony zastrzegły inną chwilę przejścia korzyści i ciężarów, poczytuje się w razie wątpliwości, że niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy przechodzi na kupującego z tą samą chwilą.

7. Kupiłeś kilka przedmiotów – daj znać po zakończeniu zakupów, podam Ci koszt wysyłki, który jest uzależniony od łącznej wagi i gabarytów przedmiotów. Nie zapytasz, bądź nie poczekasz za łącznymi kosztami wysyłki lub wpłacisz za mało – towar nie zostanie wysłany, wpłacisz za dużo – Twoja strata. Darmowa wysyłka od zakupu powyżej 400 zł (nie dotyczy przesyłek pobraniowych).

8. Na przelew czekamy 7 dni kalendarzowych. Jeśli nie dostaniemy żadnej wpłaty lub wiadomości, wysyłamy mail i czekamy następne 7 dni. W przypadku braku odpowiedzi zwracamy się do Allegro ozwrot prowizji i informujemy o zaistniałej sytuacji.

9. Towar jest zawsze wysyłany w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub najpóźniej w następnym dniu roboczym.

10. Jeśli chcesz wysłać towar na inny adres niż podany w Allegro – musimy na ten temat dostać maila ze skrzynki mailowej przypisanej do konta w Allegro.

11. Możemy wysłać towar za granicę (nie wysyłamy poza teren UE gdy ma więcej niż 50 lat i nie wysyłamy za granicę Polski gdy jest szczególnej wartości – są to rzadkie wypadki), ale wcześniej musisz zapytać o koszt wysyłki.

12. Jeśli towar nie dotrze w ciągu 10 dni – poinformuj nas o tym, zawsze mamy dowód nadania (wyjątek stanowi wysyłka opisana w pkt. 7).

13. Po otrzymaniu przesyłki wystaw komentarz, dzięki temu będziemy wiedzieć, że dotarła i uznać transakcję za zakończoną.

14. Jesteśmy zwolennikami dogadywania się, więc jeśli nastąpi jakieś nieporozumienie – pisz, na pewno to rozwiążemy.

15. Dłuższa nieobecność jest zawsze odpowiednio wcześniej podawana.

16. Masz jakiekolwiek pytania – pisz (rajskachwila@gmail.com), lub dzwoń (519135120), na pewno odpowiemy.

Zapraszamy na aukcje!

Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających.