Dein Deutsch 3 klasa 6 Podręcznik NOWE Niemiecki (6910843083)

zakończona
4,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 5,70 zł
 • List priorytetowy 6,50 zł
 • List polecony ekonomiczny 7,90 zł
Zakupy od 400 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Kościan, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.28 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2001
 • kondycja: bez śladów używania
 • język: niemiecki
 • przeznaczenie: do szkoły podstawowej
 • zestaw: sama książka

WITAMY NA AUKCJI!

TYTUŁ: Dein Deutsch 3. Podręcznik.
AUTOR: Barbara Grucza, Anke Kleinschmidt, Birgit Sekulski, Czesława Schatte, Chrstoph Schatte, Sambor Grucza, Karl-Dieter Bünting

PRZEKŁAD: -
WYDAWNICTWO: GRAF-PUNKT
ROK WYDANIA: 2001
STRON: 88
FORMAT: 200x275mm
OKŁADKA: miękka
ISBN: 83-87988-75-8
DODATK­I: -
SERIA: Dein Deutsch
STAN: bardzo dobry, nowy i nieużywany.

Podręcznik do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach 4-6. Część III (klasa 6).

Podręcznik ten przeznaczony jest dla uczniów szóstej klasy nowej, zreformowanej szkoły podsta¬wowej, a więc dla uczniów, którzy rozpoczęli naukę języka niemieckiego w czwartej klasie i kontynuowali ją w piątej. Tak samo jak podręczniki dla poprzednich klas, także ten nie jest podręcznikiem autonomicznym, lecz stanowi jeden z elementów kompletu materiałów, przeznaczonych do nauki w klasie szóstej.
Komplet, którego podstawę stanowi niniejszy podręcznik, zamyka pakiet materiałów Dein Deutsch, opracowanych i opublikowanych z myślą o nauce języka niemieckiego w nowej, zreformowanej szkole podstawowej. Układ pakietu ma umożliwić nauczycielom korzystanie z niego niezależnie od tego, jak została podzielona ogólna liczba godzin przeznaczonych na naukę języka niemieckiego w poszczególnych klasach. Inaczej mówiąc: System pakietów ma na celu lepsze „dopasowanie” podręczników Dein Deutsch do temporalnych realiów szkolnych. Nie jest sprawą najistotniejszą, czy uda się „przerobić” poszczególne podręczniki (komplety) w poszczególnych klasach, ale istotne jest „przerobienie” całego pakietu w ciągu trzech lat trwania nauki w szkole podstawowej. Rozłożenie tempa i intensywności nauki w poszczególnych latach zostawiamy do decyzji nauczyciela. Liczy się wynik końcowy: Finis coronat opus.
Niniejszy podręcznik zawiera 30 lekcji oraz lekturę - teksty, które mogą być wykorzystane do rozwijania sprawności czytania lub słuchania. Opracowanie tylko 30 lekcji w ostatnim komplecie podręczników ułatwi zrealizowanie całego pakietu bez nadmiernego pośpiechu i stworzy ponadto pewną rezerwę czasową na ewentualne dodatkowe powtórzenia zaplanowane już przez samych nauczycieli, uwzględniające konkretne potrzeby klasy.
Książka ćwiczeń zawiera bogaty zestaw ćwiczeń utrwalających przerobiony materiał gramatyczny i leksykalny, w tym także wiele ćwiczeń, które nie tylko uczą ale również bawią. W książce ćwiczeń proponujemy (tak, jak w poprzednim podręczniku) zestaw dodatkowych ćwiczeń powtórzeniowych. Zamieszczony na końcu książki ćwiczeń słowniczek obejmuje słownictwo wprowadzone w tym tomie podręcznika. Wszystkie materiały drukowane uwzględniają zasady nowej ortografii niemieckiej. Nagrania magnetofonowe (w wersji pełnej lub skróconej) prezentują poza głosami mówców dorosłych również głosy niemieckich rówieśników uczniów polskich - częste ich słuchanie i powtarzanie usłyszanych wypowiedzi w ogromnym stopniu przyśpiesza opanowanie języka.
Podręczniki nasze mają za zadanie maksymalnie ułatwić naukę języka niemieckiego oraz znacznie ją usprawnić. Przy ich opracowaniu uwzględniliśmy możliwości polskich szkół, polskich nauczycieli oraz polskich uczniów. Doświadczenia zebrane w minionych latach przez nauczycieli pracujących z naszymi podręcznikami potwierdzają słuszność przyjętych założeń teoretycznych i rozwiązań praktycznych. Praca z nimi przynosi bowiem bardzo dobre wyniki nauczania oraz satysfakcję dydaktyczną zarówno nauczycielom, jak i uczniom.
Podręcznik ten realizuje cele nauczania języków obcych sformułowane w Podstawie Programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej z 15 lutego 1999 r. oraz szczegółowy program nauczania języka niemieckiego dla szkoły podstawowej opracowany przez członków autorskiego zespołu podręczników Dein Deutsch i zatwierdzony przez MEN. Program ten zamieszczony został w poradniku metodycznym dla nauczycieli do podręcznika dla klasy czwartej.

POLECAMY!

ZAPRA­SZAMY NA POZOSTAŁE AUKCJE!

PRZED ZALICYTOWANIEM KONIECZNIE PRZECZYTAJ „INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO”!

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Rajska_Chwila za co najmniej 400 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 31 1050 1520 1000 0090 7898 2601
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 7,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List ekonomiczny 5,70 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List priorytetowy 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 21,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
NIE ODWOŁUJEMY ZŁOŻONYCH OFERT. Nr konta znajduje się zawsze na stronie aukcji, reszta danych w "danych sprzedającego", które są widoczne po wygranej aukcji. W tytule wpłaty ZAWSZE podawaj TYLKO swój nick (nazwę w Allegro), NIC WIĘCEJ. Wygrasz więcej niż 1 aukcję – przed wpłatą poczekaj na maila z łącznym kosztem wysyłki. Na wpłatę czekamy 7 dni. Wysyłka następuje w dniu zaksięgowania wpłaty lub najdalej w następnym dniu roboczym. PRZECZYTAJ "O MNIE"
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Rajska Chwila
Os. Jagiellońskie 78/4
64-000 Kościan
NIP: 698-155-26-69
REGON: 301652860

UWAGA! PRZED WPŁATĄ – PRZECZYTAJ KONIECZNIE WIADOMOŚĆ PONIŻEJ! ONA JEST WYŁĄCZNIE DLA CIEBIE!

Witamy 

Numer konta do wpłaty bezpośredniej: 06 1090 1274 0000 0001 3216 9291 (WBK) lub 31 1050 1520 1000 0090 7898 2601 (ING).

Dziękujemy za zakup. NIE ODWOŁUJEMY ZŁOŻONYCH OFERT.

Numer konta znajduje się zawsze na stronie aukcji (w zakładce „Dostawa i płatność”), reszta danych w "Danych firmy" i poniżej:

Monika Nowaczyńska Rajska Chwila

Os. Jagiellońskie 78/4

64-000 Kościan

REGON: 301652860

NIP: 698-155-26-69.

Obie te informacje są również w zakładce "Informacje od sprzedającego".

W tytule wpłaty bezpośredniej ZAWSZE podawaj TYLKO swój nick (nazwę w Allegro), NIE MUSISZ NIC WIĘCEJ. Wygrasz więcej niż 1 aukcję – przed wpłatą poczekaj na maila z łącznym kosztem wysyłki. Na wpłatę czekam 7 dni. Wysyłka następuje zawsze w dni robocze – wpłacisz pieniądze do godziny 12 bezpośrednio na konto lub poprzez PayU – przesyłka wyjdzie również tego dnia, a z przyczyn niezależnych (brak prądu, połączenia internetowego, itp.) najdalej w następnym dniu roboczym.

Pozdrawiamy serdecznie

Rajska_Chwila

kontakt

 • 519135120
  Proszę dzwonić w godzinach od 8 do 17 od poniedziałku do piątku

pozostałe informacje

UWAGA! W związku z urlopem - od do - informujemy, że ostatnia wysyłka przed urlopem nastąpi . Jeśli pieniądze zostaną wpłacone poprzez PayU lub znajdą się na koncie bankowym do godziny 12 - towar na pewno zostanie wysłany jeszcze ! Pozostałe transakcje będą realizowane od .

Witamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie.

Oto kilka zasad, które jeśli będziemy przestrzegać, to najzwyczajniej w świecie nie stracimy czasu, nerwów i pieniędzy, a wręcz okażemy sobie szacunek.

1. Towar jest zawsze opisany według najlepszej naszej wiedzy na jego temat i opatrzony prawdziwymi zdjęciami. Masz pytania – pisz, postaramy się jak najlepiej uzupełnić informację zawartą na stronie aukcji.

2. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji, na których obowiązuje licytacja, dlatego nie czekaj z zalicytowaniem do końca, ponieważ możesz przegapić okazję.

3. Nie odwołujemy ofert, więc zastanów się, ponieważ, gdy zalicytujesz bądź klikniesz kup teraz – nie masz możliwości wycofania się bez konsekwencji.

4. Wpłat proszę dokonywać na konto nr 06 1090 1274 0000 0001 3216 9291 (WBK) lub 31 1050 1520 1000 0090 7898 2601 (ING).

5. W tytule przelewu wystarczy podać swoją własną nazwę użytkownika (nick-pseudonim z Allegro), a gdyby komuś było mało – może być tytuł i numer aukcji. Jeśli chodzi o identyfikację wpłacającego – nazwisko nic nie daje – więc wpisz to, o co prosimy.

6. Proszę wpłacać kwotę za towar wraz z odpowiednimi kosztami wysyłki, które podane są na każdej aukcji. Wpłacisz za mało – towar nie zostanie wysłany, wpłacisz za dużo – Twoja strata.

7. Chcesz tańszą wysyłkę – nie ma sprawy, wybierz list ekonomiczny lub list priorytetowy, ale są to przesyłki nierejestrowane (zwykłe) i musisz sobie zdawać sprawę, że nie bierzemy za nie odpowiedzialności – TO TWOJA DECYZJA I TWOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ! KODEKS CYWILNY Art. 548.§ 1. Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy.§ 2. Jeżeli strony zastrzegły inną chwilę przejścia korzyści i ciężarów, poczytuje się w razie wątpliwości, że niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy przechodzi na kupującego z tą samą chwilą.

8. Kupiłeś kilka przedmiotów – daj znać po zakończeniu zakupów, podam Ci koszt wysyłki, który jest uzależniony od łącznej wagi i gabarytów przedmiotów. Nie zapytasz, bądź nie poczekasz za łącznymi kosztami wysyłki lub wpłacisz za mało – towar nie zostanie wysłany, wpłacisz za dużo – Twoja strata. Darmowa wysyłka od zakupu powyżej 400 zł (nie dotyczy przesyłek pobraniowych).

9. Na przelew czekamy 7 dni kalendarzowych. Jeśli nie dostaniemy żadnej wpłaty lub wiadomości, wysyłamy mail i czekamy następne 7 dni. W przypadku braku odpowiedzi my odzyskujemy prowizję, Ty zarabiasz negatyw.

10. Towar jest zawsze wysyłany w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub najpóźniej w następnym dniu roboczym.

11. Jeśli chcesz wysłać towar na inny adres niż podany w Allegro – musimy na ten temat dostać maila ze skrzynki mailowej przypisanej do konta w Allegro.

12. Możemy wysłać towar za granicę (nie wysyłamy poza teren UE gdy ma więcej niż 50 lat i nie wysyłamy za granicę Polski gdy jest szczególnej wartości – są to rzadkie wypadki), ale wcześniej musisz zapytać o koszt wysyłki.

13. Jeśli towar nie dotrze w ciągu 10 dni – poinformuj nas o tym, zawsze mamy dowód nadania (wyjątek stanowi wysyłka opisana w pkt. 7).

14. Po otrzymaniu przesyłki wystaw komentarz, dzięki temu będziemy wiedzieć, że dotarła i uznać transakcję za zakończoną.

15. Jesteśmy zwolennikami dogadywania się, więc jeśli nastąpi jakieś nieporozumienie – pisz, na pewno to rozwiążemy.

16. Dłuższa nieobecność jest zawsze odpowiednio wcześniej podawana.

17. Masz jakiekolwiek pytania – pisz (rajskachwila@gmail.com), lub dzwoń (519135120), na pewno odpowiemy.

Zapraszamy na aukcje!

Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających.