DEFIBRYLATOR SAMARITAN PAD 500 P (6541901860)

zakończona
5 950,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • lokalizacja: Dzierżoniów
 • czas wysyłki: do 10 dni
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
Defibrylator Samaritan PAD 500 P
Opis produktu

Defibrylator Samaritan PAD 500P

za pomocą trzech prostych symboli i poleceń przeprowadza nawet niedoświadczonych użytkowników krok po kroku przez cały proces postępowania ratowniczego. Stworzony z myślą o powszechnym dostępie do defibrylacji, pozwala na przeprowadzenie całego procesu jeszcze przed przyjazdem karetki pogotowia.

Jego innowacyjną cechą jest doradca RKO. Defibrylator ten jak każdy posiada system poleceń głosowych, który informuje krok po kroku, jak należy postępować z poszkodowanym. Jego unikalną cechą jest jednak system wspomagania RKO.

Czym jest doradca RKO?
Doradcą RKO nazywamy oprogramowanie, które pozwala na analizę siły uciśnięć klatki piersiowej pacjenta. Nazwa to skrót oznaczający działania medyczne - RKO to resuscytacja krążeniowo oddechowa, która jest nieodzownym elementem udzielania pierwszej pomocy. Oprogramowanie nazywamy doradcą, ponieważ przez cały proces RKO - urządzenie wydaje
polecenia głosowe - skierowane wprost do osoby ratującej życie, zwracając się do niej bezpośrednio i "mówiąc" jak ma wykonywać resuscytację.
Polecenia, które się pojawiają to:
"uciskaj mocniej"
"uciskaj słabiej"
"uciskaj wolniej"
"uciskaj szybciej".
Jeśli RKO wykonywane jest prawidłowo defibrylator potwierdzi to komunikatem "dobre uciski'. Poza komunikatami głosowymi przy ikonie graficznej pojawia się również skala, której kolejne diody zapalają się na zielono przy dobrej sile ucisku. W przypadku zbyt mocnych - skala zaczyna wchodzić w czerwony kolor, więc można na bieżąco zmieniać ich moc.
System ten jest unikalny z kilku powodów. Po pierwsze - nie wymaga dodatkowych urządzeń. Pomiar odbywa się tylko za pośrednictwem dwóch przyklejonych elektrod. Ratujący nie musi więc przykładać do klatki piersiowej Pacjenta dodatkowego urządzenia, jak jest w przypadku innych modeli AED z doradcą.
Co więcej, zwykle w przypadku innych urządzeń siła nacisku jakie urządzenie uznaje za prawidłową to ucisk na głębokość taką samą dla każdego Pacjenta. Warto jednak pamiętać, że klatka piersiowa większego mężczyzny a 13 letniej dziewczynki wymagają tak na prawdę zupełnie innej siły nacisku i 6 cm w przypadku pierwszego pacjenta może okazać się niewystarczające - w przypadku drugiego - zbyt silne. Dlatego w przypadku Samaritana 500P - wykonywane jest badanie które dobiera moc ucisków do danej osoby, zwiększając maksymalnie nie tylko jej bezpieczeństwo, ale i skuteczność prowadzonej resuscytacji.

Samaritan PAD 500P do zasilania wykorzystuje Pad- Pak ™, która zawiera baterie i elektrody umieszczone w jednej kasecie, co oznacza tylko jedną datę ważności do monitorowania i tylko jeden element do wymiany.

Samaritan 500P jest odpowiedni do stosowania u dorosłych i dzieci do 8 roku życia. Dla dzieci młodszych niż 8 lat lub o masie ciała mniejszej niż 25 kg dostępna jest również kaseta Pediatric PAD, która sprawia, ze całe urządzenie działa w trybie pediatrycznym.

Co wyróżnia nasze AED?

 • Lekkość, poręczność. PAD 500P Waży nieco ponad 1 kg, co sprawia że jest średnio o 56% mniejszy od innych przenośnych defibrylatorów.
 • Czytelność. Obsługa w języku polskim a także tylko kilka symboli, czynią Samaritan PAD prostym w obsłudze nawet dla bardzo niedoświadczonego użytkownika.
 • Odporność na pył i wilgoć. Ocena IP56 sprawia, że defibrylatory Samaritan PAD to urządzenia które cechuje najwyższa ochrona przed pyłem, wilgocią i zanieczyszczeniami.
 • Trwałość. Defibrylatory Samaritan PAD są odporne na wstrząsy, wibracje, co sprawia że są urządzeniami niezawodnymi. Właśnie z tego powodu udzielamy na nie aż 10 lat gwarancji.
 • Zaawansowana technologia. Samaritan PAD 500P wykorzystuje opatentowaną technologię elektrod , zaawansowane i stabilne oprogramowanie i specjalny dwufazowy impuls defibrylacyjny SCOPE®Biphasic - niskoenergetyczna defibrylacja z automatycznie dobraną optymalną dla pacjenta amplitudą, długością impulsu oraz energią wyładowania dla osiągnięcia jak największej skuteczności. Oznacza to, że tylko w przypadku naszych defibrylatorów poszkodowany otrzymuje nie typową dawkę energii - ale dawkę dobraną odpowiednio dla niego, co jest kolejnym elementem zwiększenia skuteczności defibrylacji.
 • Bezpieczeństwo Pacjenta. Defibrylator ocenia EKG pacjenta, jakość sygnału, prawidłowość podłączenia elektrod oraz impedancję ciała. Na podstawie tych pomiarów następuje ocena o konieczności wykonania defibrylacji.
 • Metronom ucisków klatki piersiowej. Aby resuscytacja była jeszcze prostsza, urządzenie generuje dźwięk wyznaczający właściwe tempo ucisków klatki piersiowej.
 • Łatwość obsługi. Mrugająca kontrolka stanu defibrylatora informuje, że Samaritan PAD jest gotowy do użycia. DO jego uruchomienia wystarczy przycisnąć zielony przycisk. Nie trzeba go otwierać, wyjmować z torcy, czy szukać bądź podłączać jakichkolwiek elementów. Urządzenie po włączeniu jest gotowe do natychmiastowego działania.
 • Niskie koszty eksploatacji. Pad- Pak oferuje znaczne oszczędności w stosunku do innych defibrylatorów , które wymagają odrębnych jednostek akumulatorowych i elektrod. Dodatkowo - jeśli nasz sprzęt zostanie użyty w celu ratowania życia - komplet nowych baterii i elektrod przekazujemy użytkownikowi całkowicie bezpłatnie.
Zestaw AED jaki oferujemy zawiera:
- Defibrylator AED
- Zintegrowaną baterię z elektrodami w jednej kasecie PAD-PAK z ponad 4 letnią gwarancją przydatności.
- Torbę transportową z wygodnym uchwytem - z kieszenią na AED, oraz drugą tylną kieszenią na zestaw ratunkowy.
- instrukcję obsługi w języku polskim oraz dokumenty.
- Zestaw ratunkowy zawierający nożyce ratownicze, maskę CPR, golarkę, gazę, środki dezynfekcyjne, folia życię i rękawiczki.
- 10 letnia gwarancję na defibrylator AED
Wysyłka i odbiór
Komentarze
Reklamacje
Płatności
Przedmiot i cechy aukcji
Kontakt
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 11 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 607105449
  poniedziałek - niedziela 7.00 - 20:00
 • 608814962
  poniedziałek -sobota 7.00 - 20:00
 • biuro-safety@wp.pl
  Dział reklamacji : Reklamacje wyjaśniamy błyskawicznie. Jesteśmy w ciagłym kontakcie.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient będący osobą fizyczną, nie nabywającą towaru w celach związanych z działalnością gospodarczą, ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 10 dni od dnia wydania towaru. Zwracany towar powinien być kompletny i nie może nosić śladów używania, aby odesłać towar należy skontaktować się z biurem. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta na jaki mają zostać przelane pieniądze. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych.

reklamacje

Odbierając przesyłkę kupujący ma obowiązek sprawdzić w obecności kuriera czy paczka nie posiada zewnętrznych uszkodzeń i zniekształceń, a także zwrócić uwagę czy taśmy pozostały nie naruszone. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub też naruszenia taśmy kupujący powinien odmówić przyjęcia przesyłki oraz spisać protokół szkody, a następnie skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą. Jednocześnie firma PHU SAFETY ze swej strony dokłada wszelkich starań, żeby towar został dostarczony do klienta bezpiecznie i nieuszkodzony.