DEEE - LITE / INFINITY WITHIN (6483259342)

zakończona
18,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: Tri City
  • stan: używany
  • liczba płyt w wydaniu: jedna

DEEE - LITE / INFINITY WITHIN

ORYGINALNE WYDANIE SYGNOWANE BY TRIPLE ELEKTRA RECORDS 1991 R.

STAN IDEALNY

Deee-Lite to dość niezwykłe amerykańskie trio, które powstało w 1986 roku w Nowym Jorku i zasłynęło trwającą 3 min. 52 sek. kompozycją "Groove Is In The Heart", która była wielkim przebojem 1990 roku.
Wokalistka Lady Miss Kier oraz towarzyszący jej DJ Dimitry (z pochodzenia Ukrainiec) i DJ Towa Tei (w jego żyłach płynie japońska krew) zafascynowani byli muzyką taneczną głównie lat 70., ale swej muzyce starali się nadać brzmienie odpowiednie dla ostatniej dekady XX wieku. Z różnym zresztą skutkiem, ale nigdy nie udało im się powtórzyć sukcesu "Groove Is In The Heart". Zespół wydał cztery albumy, w tym ostatni w roku 1996, kiedy to grupa zakończyła działalność.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witając serdecznie / prosząc o przeczytanie tego co poniżej zawarto : * Nie zamykam aukcji - wystawiam jedynie w formie licytacji i każdy zainteresowany ma równe szanse zakupić licytowany przedmiot * Nie umawiam się na odbiór osobisty ( brak czasu ) * Dane wraz z info związane z zakupem / sprzedażą otrzymujesz każdorazowo mailem bezpośrednio od Allegro * Na przelewie prosiłbym podać swój nick i numer aukcji. * Wysyłka w ciągu - 3 dni od daty zaksięgowania kwoty na moim koncie. * Zdjęcia zamieszczone na aukcji, zawsze są autentyczne i zgodne z wystawionym przedmiotem. * Na wpłatę czekam max - 10 dni . Po tym czasie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Przeczytaj również i to : * wpłata dokonana przelewem bezpośrednio na KONTO MEGO BANKU księgowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. * wpłata dokonana za pośrednictwem PayU księgowana jest do - 3 dni roboczych , w tym przypadku nadanie przesyłki - MOŻE , ale NIE MUSI się opóźnić. Jest to spowodowane możliwością zaksięgowania pieniędzy dopiero po 3 dniach od momentu zapłaty przez PayU . * wpłata dokonana za pośrednictwem Poczty Polskiej - księgowana jest do 7 dni na mym koncie Dokonaj sam wyboru w kwestii zapłaty - mając na uwadze to co napisałem powyżej...... Bez obaw .... jeśli coś Ci wypadnie - proszę skorzystać z maila i powiadomić - to lepsze niż niepewność Sprzedającego i Kupującego ..... należę do wyrozumiałych ... więc proszę o to także drugą stronę :):)