Death Dealer - Hallowed Ground (Judas Priest) HIT! (6542448504)

zakończona
59,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 7,00 zł
  • lokalizacja: starachowice
  • stan: nowy
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: w folii

Death Dealer - Hallowed Ground

Czy tego Pana trzeba w ogóle przedstawiać?! Sean Peck to jeden z najlepszych i najpopularniejszych współczesnych wokalistów z kręgu heavy/power metalowych. Płyty nagrywane z macierzystym Cage, superprojekt o nazwie Death Dealer przyniosły mu uwielbienie fanów na całym świecie i stały się przepustką do objęcia schedy po Kingu Diamondzie w Mercyful Fate (już wkrótce ukarze się album!).

Moda na tzw. superprojekty (czyli bandy skupiające znanych muzyków z różnych zespołów) jest od dawna, ale ostatnimi laty jeszcze przybrała na sile. Spory wpływ ma na to... powoli wykruszające się pokolenie dawnych rockmanów. Nikt przecież wpadłby na pomysł tworzenia zespołów pokroju Last in Line czy Dio Disciples, gdyby Ronnie nadal żył i koncertował. Oczywiście drugi powód jest zdecydowanie bardziej przyjemny i nie ma żadnego związku ze zgonami, a więc chęć wspólnego jammowania. Jeśli już zbierze się grupka wspólnych znajomych, którzy chcą razem pograć, to często kończy się to wydaniem płyty. Zwykle te projekty są odskocznią od macierzystych zespołów i szybko się rozpadają, ale przynajmniej pozostawiają po sobie kawał niezłej muzyki.

W skład Death Dealer wchodzą: Sean Peck (Cage, Mercyful Fate), Ross the Boss, Stu Marshall, Mike Davis (ex-Ozzy Osbourne, ex-Lizzy Borden, Rob Halford), Steve Bolognese. Jedni świetnie znani, inni nieco mniej, ale jedno nie ulega wątpliwości: każdy z nich doskonale wie, na czym polega heavy metal!

"Hallowed Ground" jest materiałem o niebo lepszym od debiutanckiego "War Master". Zespół nadal trzyma się ram heavy/USA power metalu, ale wreszcie zadbał o różnorodność i znacznie większą melodyjność materiału. Chwilami krążek mocno przypomina pamiętny "Darker than Black", a więc szczytowe osiągnięcie Cage'a.

Jeśli utożsamiacie power metal wyłącznie z zespołami pokroju Sabaton, to warto przypomnieć, że ten podgatunek jest zupełnie inaczej odbierany za oceanem. Amerykański power metal to granie agresywne, ciężkie, niezwykle dynamiczne. Jeśli dodamy do tego fenomenalny wokal Seana Pecka, który potrafi zaśpiewać zarówno jak Rob Halford, jak i w stylu Diamonda, a nawet nieobce mu stricte black metalowe dźwięki wydobywane z gardła, otrzymacie porcję wyjątkowo czaderskiej muzyki.

Dla fanów Judas Priest, Mercyful Fate/King Diamond, Cage, Wolf, Accept, pozycja obowiązkowa! Miłośnicy Sabatona niech trzymają się z daleka!

Stan: nowa, w folii. DIGIPACK

Wydanie: SMG Records (SMGR002), 2015 rok.

Tracklista:

1. Gunslinger

2. Break the Silence

3. Plan of Attack

4. Séance

5. Llega el diablo

6. Way of the Gun

7. K.I.L.L.

8. I Am the Revolution

9. Total Devastation

10. The Anthem

11. Corruption of Blood

12. Skull and Crossbones

13. U-666

Próbka możliwości zespołu: https://www.youtube.com/watch?v=LyZmHD3hqAM

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 86 1140 2004 0000 3502 6242 7705
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam serdecznie na moich aukcjach! Od przeszło 20 lat kolekcjonuję muzykę (niegdyś winyle - obecnie CD, a od niedawna SHM-CD). Jako że stale coś kupuję, a miejsca na półkach nie przybywa, co jakiś czas sprzedaję płyty przeze mnie rzadziej słuchane (rzadziej bądź też wcale). Na moich aukcjach sprzedaję również wydawnictwa nowe, zafoliowane, najczęściej dublujące się z płytami, które już posiadam w swoich zbiorach. Istotne informacje: Płyty zazwyczaj kupuję za granicą i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł. Nie sprzedaję wydań pirackich, "oryginałów" zza wschodniej granicy, "greckich wznowień", wydań typu "polska cena" i innych, tym podobnych wynalazków. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie CD, zawsze służę pomocą:- mail: antygod@neostrada.pl- tel. kont. 507664552 (nie odbieram tel. gdy jestem w pracy)

kontakt

pozostałe informacje

Kilka prostych zasad dotyczących moich aukcji: 1. Sprzedaję wyłącznie towar, którego jestem właścicielem i który jest natychmiastowo gotowy do wysyłki.2. Na aukcjach podaję rzetelne opisy towaru i wrzucam 1 bądź 2 zdjęcia (w razie potrzeby większej ilości zdjęć proszę o kontakt mailowy).3. Po skończeniu aukcji czekam na wpłatę kontrahenta (w możliwie szybkim terminie) i w ciągu 24h wysyłam paczkę.4. Komentarz wystawiam jako drugi w przypadku sprzedaży przedmiotu (i jako pierwszy w przypadku zakupu towaru). Liczę na profesjonalne podejście kontrahenta do zakupu towarów na Allegro, a ze swojej strony gwarantuję miłą i rzetelną realizację zamówienia. Adam AKA sarah-witchorne