Dean - T-connector - KOMPLET - Gniazdo + Wtyk (6542152009)

zakończona
4,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 6,50 zł
 • Pocztex Kurier48 9,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
Zakupy powyżej 500 zł
 • lokalizacja: Wrocław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Dean - GNIAZDO + WTYK

Produkt nowy. Na życzenie FAKTURA VAT.

(standardowo wystawiamy paragon fiskalny)

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u vip1977 za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłka za POBRANIEM dla osób posiadających min. 10 pozytywnych komentarzy i bez negatywów za nieodebranie przesyłki.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 607239786
  telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00
 • biuro@sportgun.pl
  odbiór osobisty towaru możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Odstąpienie od Umowy sprzedaży 1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. 3. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: https://www.rzetelnyregulamin.pl/pl/formularz-odstapienia-od-umowy,sklep-ddf7ae1c843343057d14fb711530aab8. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej. 4. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. 5. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. 6. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Klienta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 7. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 8. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu. 9. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 10. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Klienta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu. 11. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 12. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

reklamacje

Dokładamy starań, aby produkty wysłane do Państwa były sprawdzone i wolne od wad. Repliki i akcesoria przechodzą przegląd zerowy przed sprzedażą. W razie potrzeby dokonujemy niezbędnych regulacji i smarowania (jeżeli jest wymagane). W przypadku awarii sprzętu, który uległ uszkodzeniu podczas normalnej eksploatacji, zapewniamy bezpłatną przesyłkę do naszego serwisu w ramach reklamacji. Przesyłka na nasz koszt wymaga wcześniejszego uzgodnienia (e-mail: biuro@sportgun.pl) Po uzgodnieniu otrzymują Państwo instrukcję jak nadać bezpłatnie paczkę. Wysyłka przesyłek reklamacyjnych w inny sposób odbywa się wyłącznie na koszt nadawcy.

pozostałe informacje

Regulamin sklepu internetowego pod nazwą użytkownika: vip1977 znajduje się na stronie: http://sportgun.pl/Regulamin_Sprzedaży_na_allegro.pl_vip1977.pdf Telefon kontaktowy: 607239786 (w dni robocze w godz. 10-17) NIE ODPOWIADAMY NA SMS-y - nie prowadzimy korespondencji w tej formie. Dla naszych Klientów udostępniamy możliwość odbioru osobistego towaru na magazynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 - 17.00 (ul. Nowodworska 17B) Możliwe formy płatności przy odbiorze osobistym: gotówką lub kartą płatniczą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT. Koszty przesyłki zawarte są w dokumencie sprzedaży. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (Pocztex Kurier 48) oraz firmy kurierskiej DHL (Przesyłka kurierska). Warunki transportu i doręczenia określają regulaminy poszczególnych przewoźników, dostępne na ich stronach internetowych (www.poczta-polska.pl oraz www.gls-group.eu) Zamówienia złożone i opłacone do godz. 11.00 realizowane są tego samego dnia (dotyczy dni roboczych). Wysyłki odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku. Koszt przesyłki podany na poszczególnych aukcjach zawiera opłatę przewoźnika (w tym 23% VAT-u). Czas dostarczenia towaru firmą kurierską to 24-48 godz. (w dni robocze). W przypadku przesyłki kurierskiej DHL istnieje możliwość sprawdzenia zawartości paczki pod względem uszkodzeń mechanicznych lub ewentualnych braków w przesyłce. Wszelkie reklamacje uszkodzeń mechanicznych i braków w towarze będą uwzględniane po dostarczeniu protokołu szkody/braku z firmy kurierskiej. Wszelkie usługi dodatkowe (np. dostarczenie do godz. 9, dostawa w sobotę itp.) są dodatkowo płatne (wg cennika przewoźnika) i wymagają wcześniejszego uzgodnienia oraz sprawdzenia czy są możliwe do zrealizowania dla danego kodu pocztowego.