DDR - zestaw znaczków czystych (ZN 188) (6484043828)

zakończona
2,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 6,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
Zakupy powyżej 200 zł
 • lokalizacja: Jawor
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • rodzaj: czysty
 • waga (z opakowaniem): 0.10 [kg]
 • okres: do 1945
Witamy! Przedmiotem licytacji jest przedstawiony na skanie zestaw czystych znaczków DDR. Stan znaczków bardzo dobry. W przypadku wylicytowania większej liczby przedmiotów koszt wysyłki pozostaje taki sam. Zapraszamy do licytacji.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u KORDYT-PL za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 64 1020 3017 0000 2202 0247 4088
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua
użytkownik
cena
L...L
2,00 zł poniedziałek 19 września, 18:33:31

dane sprzedawcy

kontakt

 • 601474434
  Od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 - 20.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W przypadku decyzji o zwrocie zakupionego towaru prosimy o informację drogą mailową. Otrzymacie Państwo od nas mailem formularz zwrotu, który należy dołączyć do zwrotnej przesyłki. Do przesyłki należy również dołączyć dowód zakupu (rachunek, paragon, faktura itp). Zwracany przedmiot należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć aby nie uległ zniszczeniu. Należność za zakupiony przedmiot lub przedmioty zostanie zwrócona w ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki od Państwa. Przedmiot musi być zwrócony w takim stanie w jakim został zakupiony. Nie może być uszkodzony, czyszczony ani nosić śladów jakiejkolwiek innej ingerencji. Bezpośrednie koszty zwrotu ponosi kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych na koszt adresata lub za pobraniem.

reklamacje

Procedura składania reklamacji: Reklamacje należy zgłosić drogą mailową na adres: kordyt65@wp.pl. W wiadomości należy podać: nick kupującego, numer aukcji oraz wyjaśnienie powodu składania reklamacji. Wówczas otrzymają państwo formularz reklamacji, który należy wypełnić i wraz z reklamowanym towarem oraz dowodem zakupu przesłać na adres firmy. Reklamacja jest rozpatrywana w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. O wyniku reklamacji zostaną Państwo poinformowani drogą mailową. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji otrzymają państwo zwrot należności za towar oraz kosztów poniesionych na przesyłkę reklamowanego towaru do firmy. Wypłata środków nastąpi w ciągu 5 dni od daty rozpatrzenia reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych na koszt adresata oraz za pobraniem! Z uwagi, że większość sprzedawanych przez nas przedmiotów to tzw. artykuły kolekcjonerskie o indywidualnych cechach to efektem reklamacji jest zwrot środków finansowych ponieważ z reguły nie ma możliwości wymiany przedmiotów na nowe. Jeżeli taka możliwość istnieje to oczywiście proponujemy taką opcję.

pozostałe informacje

Płatności: Należność za zakupione przedmioty proszę skierować na konto: 64 1020 3017 0000 2202 0247 4088 KORDYT Alina Osowska Ul. Kombatantów 15 59-400 Jawor W tytule wpłaty prosimy podać Nick z allegro oraz numer aukcji. W przypadku wylicytowania kilku aukcji należy podać Nick i liczbę wylicytowanych aukcji. Na wpłatę za wylicytowane przedmiot oczekujemy do 10 dni od dnia zakończenia aukcji. Po upływie tego terminu rozpoczynamy procedurę anulowania transakcji. Jeżeli wpłata została dokonana w terminie nie ma potrzeby potwierdzania jej dokonania. Wysyłka przedmiotów: Wysyłka zakupionych przez Państwa przedmiotów jest realizowana maksymalnie do 3 dni od zaksięgowania należności na koncie. Jeżeli wysyłka z określonych przyczyn się opóźni wówczas zostaniecie Państwo o tym poinformowani drogą mailową. Standardowo, zakupione u nas przedmioty,wysyłamy listem poleconym priorytetowym lub paczką pocztową priorytetową w przypadku przedmiotów o większych gabarytach. Jeżeli życzą sobie Państwo skorzystać z innej formy przesyłki wówczas prosimy poinformować nas o tym fakcie drogą mailową. Jeżeli w opisie aukcji nie zaznaczono inaczej to koszty przesyłek kształtują się następująco: - list polecony priorytetowy – 6 zł - paczka pocztowa priorytetowa – 10 zł Przy zakupie kilku przedmiotów o niewielkich gabarytach koszt przesyłki nie ulega zmianie. Jeżeli wartość zakupionych przedmiotów przekracza 200 zł przesyłka realizowana jest na koszt firmy! Zakupione przedmioty można również odebrać osobiście w siedzibie firmy po uprzednim uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo. Nie wystawiamy faktur VAT ! Nie wysyłamy przedmiotów za granicę ! Dane kontaktowe: KORDYT ul. Kombatantów 15 59-400 Jawor Telefon: 601474434 E-mail: kordyt65@wp.pl Zapraszamy ponownie na nasze aukcje!