D.REICH FELDPOSTMARKEN Mi 2 A** /44 (6950735710)

zakończona
2,45 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List priorytetowy 3,00 zł
 • List polecony priorytetowy 6,00 zł
 • lokalizacja: BOLESŁAWIEC, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rodzaj: czysty
 • klej: z klejem
 • podlepka: bez podlepki

Stan jak na skanie.

Pełna guma, bez podlepki.

Polecam :)

Zapraszam na moje pozostałe aukcje.

Kliknij poniżej:

Strona "o mnie" Moje aukcje

PaneleAllegro.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 04114020040000310210079738
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List priorytetowy 3,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
W tytule przelewu proszę podawać tylko swój NICK z Allegro, to ułatwi szybką wysyłkę.

dane sprzedawcy

Witam Wszystkich..... 

Mam na imię Jurek i mieszkam w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Na Allegro wystawiam dublety widokówek i znaczków pocztowych, czasami części  komputerowe i to co mi zbędne. 

Sposób licytowania: - jeśli nie masz zamiaru kupić nie licytuj - osoby z małą ilością pozytywnych komentarzy muszą potwierdzić swoją ofertę natychmiast po jej złożeniu - osoby z dużą ilością negatywnych komentarzy będę usuwał z moich aukcji - po wygranej aukcji, zwycięzca powinien się ze mną skontaktować mailem lub telefonicznie, w ciągu 24h, w celu zgodnienia formy płatności i przesyłki. - na wpłatę czekam 14 dni, następnie nie opłaconą aukcję wystawiam ponownie, a do Allegro zwracam się o zwrot prowizji. 

Formy płatności: Bez względu na ilość wygranych aukcji - koszt wysyłki liczony jest tylko raz.

 Wpłaty proszę dokonywać na moje konto w :

 mBanku:   04 1140 2004 0000 3102 1007 9738

 W przelewie wystarczy tylko podać nick z Allegro.

 Wysyłka: Przedmioty z aukcji wysyłam na POCZCIE POLSKIEJ ,dobrze zabezpieczone ) . Za przesyłkę zawsze płaci odbiorca. Do przesyłki mogę dodać opcje OSTROŻNIE !, co zwiększy jej koszt. Paczkę mogę tez wysłać, jako przesyłkę wartościową. Jeśli masz wątpliwości- pytaj. Możliwy odbiór osobisty. 

kontakt: e-mail: allegro.angled@gmail.com

 tel. kom. 606 289 548 

Inne: Jeśli ktoś wygra moja aukcje i szybko dogadamy się  co do warunków płatności i wysyłki, to przesyłkę prawie zawsze wysyłam tego samego dnia, no chyba ze jest to weekend. 

 Życzę udanych i bezproblemowych aukcji !!!

kontakt

 • poniedziałek - niedziela 09:00 - 17:00

pozostałe informacje

Witam Wszystkich..... Mam na imię Jurek i mieszkam w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Na Allegro wystawiam dublety widokówek i znaczków pocztowych, czasami części komputerowe i to co mi zbędne. Sposób licytowania: - jeśli nie masz zamiaru kupić nie licytuj - osoby z małą ilością pozytywnych komentarzy muszą potwierdzić swoją ofertę natychmiast po jej złożeniu - osoby z dużą ilością negatywnych komentarzy będę usuwał z moich aukcji - po wygranej aukcji, zwycięzca powinien się ze mną skontaktować mailem lub telefonicznie, w ciągu 24h, w celu zgodnienia formy płatności i przesyłki. - na wpłatę czekam 14 dni, następnie nie opłaconą aukcję wystawiam ponownie, a do Allegro zwracam się o zwrot prowizji. Formy płatności: Bez względu na ilość wygranych aukcji - koszt wysyłki liczony jest tylko raz. Wpłaty proszę dokonywać na moje konto w : mBanku: 04 1140 2004 0000 3102 1007 9738 W przelewie wystarczy tylko podać nick z Allegro. Wysyłka: Przedmioty z aukcji wysyłam na POCZCIE POLSKIEJ ,dobrze zabezpieczone ) . Za przesyłkę zawsze płaci odbiorca. Do przesyłki mogę dodać opcje OSTROŻNIE !, co zwiększy jej koszt. Paczkę mogę tez wysłać, jako przesyłkę wartościową. Jeśli masz wątpliwości- pytaj. Możliwy odbiór osobisty. kontakt: e-mail: allegro.angled@gmail.com tel. kom. 607 332 571 lub 606 289 548 Inne: Jeśli ktoś wygra moja aukcje i szybko dogadamy się co do warunków płatności i wysyłki, to przesyłkę prawie zawsze wysyłam tego samego dnia, no chyba ze jest to weekend. Życzę udanych i bezproblemowych aukcji !!!