D-Link DGS-1216T Smart Switch (6483896102)

zakończona
349,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany

D-Link DGS-1216T Smart Switch 16-Port GigabitEthernet

Stan: bardzo dobry

DGS-1216T to gigabitowy przełącznik nowej generacji Web Smart. Jest on przeznaczony do stosowania w sieciach małych i średnich firm. Przełącznik łączy prostotę z wyjątkową wydajnością i niezawodnością. Urządzenie umieszczono w nowoczesnej metalowej obudowie z diodami diagnostycznymi, przeznaczonej do montowania w stelażu. Przełącznik umożliwia monitorowanie i segmentację ruchu oraz ustalanie jego priorytetów.

Przełącznik zapewnia bezpieczeństwo oraz wydajność sieci dzięki segmentacji ruchu z podziałem na grupy. Obsługuje znakowanie wirtualnych sieci LAN zgodnie ze standardem 802.1Q. Funkcja kolejkowania poziomów priorytetów standardu 802.1p zapewnia obsługę rozwiązań wymagających dużej przepustowości sieci, takich jak strumieniowe transmisje multimediów i telefonia internetowa (VoIP).

DGS-1216T zapewnia wzrost wydajności i niezawodność sieci. Urządzenie wyposażono w takie funkcje, jak obsługa ramek Jumbo, nasłuch IGMP, port mirroring, obsługa protokołu Spanning Tree, trunking portów i kontrola przepływu w standardzie 802.3x.

Program narzędziowy SmartConsole zapewnia prosty i szybki dostęp do przełącznika z lokalnego komputera PC. Interfejs użytkownika oparty na przeglądarce WWW umożliwia dostęp do przełącznika z dowolnego miejsca w sieci i z odległych placówek. Zapewnia on szerokie możliwości konfiguracji ustawień urządzenia, które można następnie skopiować i powielić w innych przełącznikach. Dzięki wbudowanym bazom informacji o zarządzaniu (MIB) administratorzy mogą integrować przełącznik z urządzeniami różnych producentów, co umożliwia zarządzanie w środowisku obsługującym protokół SNMP.

Przełącznik wyposażono w filtry adresów MAC ograniczające dostęp do sieci. Obsługa uwierzytelniania na podstawie portów zgodna ze standardem 802.1X umożliwia współdziałanie sieci z zewnętrznymi serwerami RADIUS. Dodatkowe mechanizmy, takie jak D-Link Safeguard Engine™, zabezpieczają przełącznik przed przeciążeniem ruchem generowanym przez ataki wirusów lub robaków.

Tel. 533 87 00 87

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua