CZUJNIK ZUŻYCIA KLOCKA OPEL ASTRA H ZAFIRA VECTRA (6482242681)

9 dni do końca
cena kup teraz
17,95 zł
z 12 sztuk
Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 5,50 zł
  • List polecony ekonomiczny 6,50 zł
  • List priorytetowy 6,50 zł
Zakupy powyżej 500 zł
  • lokalizacja: Sucha Beskidzka
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • producent części: inny

..:: CZUJNIK ZUZYCIA KLOCKA KLOCKÓW OPEL GIC215 ::..

Koszty przesyłki


Odbiór osobisty = 0zł.Regulamin aukcji

Po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo informacje dotyczące wysyłki i zapłaty za zakupiony towar. Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić paczkę w obecności kuriera.


.

Dane do wpłaty

Nr konta bankowego:
P.H.U. Damian Tyrpa
12812800050006568920­000010

Kontakt


Telefon:

/33/8741921

660956290

damian_t­yrpa@wp.pl

WITAM

MAM DO SPRZEDANIA WYSOKIEJ JAKOŚCI CZUJNIK ZUŻYCIA KLOCKA NA PRZEDNIĄ OŚ PASUJĄCY DO:

- OPEL ASTRA H

- OPEL ZAFIRA

- OPEL SIGNUM

- OPEL VECTRA C

DŁUGOŚĆ: 300 MM.

ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA WYSTAWIONY PRZEDMIOT. TOWAR OBJETY GWARANCJA PRODUCENTA. WYSTAWIAMY PARAGON LUB FAKTURE VAT. PRZY ZAKUPIE KILKU SZTUK ZA PRZESYŁKE PŁACISZ TYLKO RAZ!!!

JEŻELI NIE JESTEŚ PEWIEN CZY CZUJNIK TEN PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU NAPISZ(@) LUB ZADZWOŃ!!!

CENA DOTYCZY 1 SZTUKI.

POSIADAMY SZEROKI ASORTYMENT HAMULCÓW I INNYCH CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH DOSTĘPNYCH OD RĘKI!!!!

..:: Zapraszam na pozostałe aukcje ::..

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u damian_tyrpa za co najmniej 500 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List priorytetowy 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 17,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: damian_tyrpa@wp.pl . Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy podanego poniżej http://allegro.kxmk.com.pl/druk%20odstapienia.pdf dokument dostępny także w regulaminie na stronie O mnie . Przesyłkę należy nadać na adres. PHU DAMIAN TYRPA 34-200 SUCHA BESKIDZKA UL.WADOWICKA 4 (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy : W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

reklamacje

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Druk złożenia reklamacji dostępny poniżej lub w regulaminie na stronie O mnie . Formularz reklamacji http://allegro.kxmk.com.pl/reklamacja.pdf