Czujnik wałka HYUNDAI IX35 1.6GDI 15r.393502B030 (7116399972)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • producent części: hyundai (oryginalne OEM)
 • typ samochodu: samochody osobowe

Opis

Kontakt

 • E-mail - biuro@hbauto.pl
 • Tel. kom. - 511-839-561

  preferowany kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności danego towaru.

 • Płatność

  Nr. konta:
  74 1020 3437 0000 1102 0157 0266 PKO BP

  Wysyłka

  • Części wysyłamy firmami kurierskimi DPD - KEX - DHL - UPS-POCZTA POLSKA

   Termin realizacji to 1-2 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na konto.

   Istnieje możliwość wysyłki części za pobraniem po uzgodnieniu telefonicznym lub osobisty odbiór w siedzibie firmy HB Auto
  • Koszty wysyłek / zwrotów pokrywa kupujący.Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi i wielkości paczki.
  • Przy zamówieniu w rubryce wiadomość do sprzedającego proszę wybrać sposób zapłaty i formę dostawy.

  dNazwa przedmiotu2

  HYUNDAI ix35 1.6gdi 2015r

  Czujnik położenia wałka rozrządu nr: 39350 2B030

  Przebieg :8000km

  Dostawa i płatność

  Lokalizacja: łÓDŹ, Polska

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  Odbiór osobisty
  pierwsza sztuka
  0,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  -

  Punkty odbioru

  HB auto Sp.z o.o.
  Św.Teresy od dz.Jezus 106a
  91-341 Łódź
  woj. łódzkie
  email: biuro@hbauto.pl
  tel.: 426515041

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

  płatność tylko gotówką
  do odbioru w 7 dni roboczych
  prosimy umówić się na odbiór

  Faktura

  Nie wystawiam faktury
  Gwarancja
  1 miesiąc

  Rodzaj gwarancji

  sprzedającego

  Okres gwarancji

  1 miesiąc
  Dodatkowe informacje

  Na zakupione częsci udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej.W przypadku silników 30-dniowej.Data liczona jest od momentu dostarczenia paczki.

  Reklamacja
  1 rok

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  1 rok

  Adres do reklamacji

  HB AUTO Sp. z o.o.
  Św.Teresy od Dz.Jezus 106a
  91-341 Łódź
  Dodatkowe informacje

     

  • Jeśli nie są Państwo pewni, że      część wystawiona na naszej aukcji jest tą, której poszukujecie prosimy o      kontakt z Działem Handlowym firmy (numer podany jest  na każdej aukcji). 
  • Prosimy o uważne przeczytanie      opisu każdej aukcji.
  • Prosimy o dokładne sprawdzenie      stanu wystawionego przedmiotu na zdjęciach zamieszczonych w aukcji.
  • Zalecamy sprawdzenie numerów      fabrycznych oraz producenta danej części. 
  • Przed zakupem możemy      poinformować kupującego o symbolach/numerach danej części. W przypadku      braku zgodności, kupujący dokonuje zakupu części na własną      odpowiedzialność.
  • Nie odpowiadamy za błędy      diagnostyczne warsztatów oraz za niefachowy montaż części. 
  • Reklamacje z tytułu wad wyszczególnionych w opisie nie      będą uwzględniane. Uwzględniamy reklamacje jedynie w przypadku ukrytej      wady nie wyszczególnionej w opisie. Towar wymieniamy na sprawny lub jeśli      nie posiadam takiego samego modelu zwracamy pieniądze.
  • Części zakupione w naszej      firmie objęte są 14 - dniową gwarancją rozruchową (liczona od daty odbioru      towaru). Chęć dokonania zwrotu  lub      złożenia reklamacji należy zgłosić każdorazowo mailowo na adres biuro@hbauto.pl  lub telefoniczne na podany na aukcji nr      telefonu.
  • Po zgłoszeniu drogą mailową lub      telefoniczną wysyłamy odpowiedni formularz (oświadczenie o odstąpieniu od      umowy zawartej na odległość lub formularz reklamacyjny)który należy      odesłać razem z paczką.
  • W przypadku zwrotu towaru kupujący      jest zobowiązany odesłać towar  paczką wraz z oryginalnym dokumentem      zakupu na adres firmy: HB AUTO Sp.z o.o. ul.Św.Teresy od Dz.Jezus 106      A 91-341 Łódź
  • Nie odbieramy paczek za      pobraniem, "USTAWA O OCHRONIE NIEKTÓRYCH PRAW KONSUMENTÓW"      (rozdz.2, art.16.1, ppkt 10). Wysyłając w ten sposób narażasz się na      niepotrzebny wydatek.
  • Odsyłając towar prosimy o zabezpieczenie towaru w      trakcie pakowania w taki sposób, by nie uległ on uszkodzeniu w      transporcie. W przypadku odstąpienia przez Ciebie od niniejszej umowy jako      zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. Oznacza to że      zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty      dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z      wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły      sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrot płatności następuje  nie później niż w terminie 14 od dnia, w      którym otrzymaliśmy zwrócony towar .
        W przypadku odstąpienia od umowy, ponoszą Państwo tylko bezpośrednie      koszty zwrotu towaru.
  • Nasze części przed wysłaniem są      oznaczane specjalnymi znakami rozpoznawczymi. W przypadku usunięcia lub      uszkodzenia oznaczeń reklamacji nie uwzględniamy.
  • Koszty      związane z nieuzasadnioną reklamacją ponosi klient.
  • Rozpatrujemy      i przyjmujemy tylko te wnioski reklamacyjne silników i części      mechanicznych, które potwierdzają montaż części w uprawnionym zakładzie      mechaniki pojazdowej (pieczęć firmowa z numerem telefonu - nie później niż      14 dni od dnia odbioru towaru) przy zachowaniu zasady prawidłowego i      fachowego montażu. Nie odpowiadamy za błędy diagnostyczne warsztatów.      Składający reklamację dostarcza przedmiot reklamacji na własny koszt oraz      dokument potwierdzający montaż części wraz z informacją zakładu      stwierdzającego wadę.
  • Paczki wysyłamy do 24 godzin od      złożenia zamówienia (o opóźnionych wysyłkach informujemy, podając      przyczynę opóźnienia).

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  HB AUTO SP.Z .O.O
  Św.Teresy od Dz.Jezus 106a
  91-341 Łódź

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

  WYMIANY I ZWROTY - Kupujący ma prawo do zwrotu lub wymiany towaru *w terminie 14 dni kalendarzowych od chwili otrzymania przesyłki ( dotyczy Zakupu towaru dokonanego po 24.12.2014) - Kupujący towar zwraca lub wymienia na własny koszt. - Po otrzymaniu prawidłowo wysłanego zwrotu robimy przelew na wskazane konto w ciągu 14 dni. - Towar wysyłany jest przez nas znakowany. - W przypadku gdy towar nie ma śladów znakowania towar zostanie odesłany na koszt nadawcy. -Towar wymieniany lub zwracany należy przysłać do nas paczką pocztową (nie listem - list nie zostanie odebrany) lub przesyłką kurierską. - Nie odbieramy paczek pobraniowych. - Po nadaniu paczki zwrotnej ( zwrot/wymiana) prosimy o przesłanie na naszą skrzynkę pocztową numeru listu przewozowego zwracanej paczki ( listonosze nie zostawiają awiz ,przesłanie takiego numeru usprawni nam proces odesłania pieniędzy do Państwa) W przypadku zwrotu towaru zakupionego po 24.12.2014 - Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, .( taki formularz jest wysyłany po wcześniejszym kontakcie z nami ) Aby zachować termin do odstąpienia od umowy,wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  O sprzedającym
  HBAUTO
  99,5%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  210

   

  1

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  5,0

  Koszt wysyłki

  5,0

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Kontakt

  • 426****** (pokaż)
  • 511****** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  08:00 - 16:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Zaimujemy sie sprzedażą używanych części samochodowych

  Pozostałe informacje

  REGULAMIN AUKCJI -przed zakupem preferowany kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności danego towaru. - Zakupu na naszych aukcjach może dokonać każdy użytkownik allegro (bez pełnej aktywacji konta również), a także osoby nie posiadające konta na allegro (opcja allegro – zakupy bez rejestracji). - Dokonanie zakupu na naszej aukcji jest równoznaczne z zawarciem umowy cywilno-prawnej z wszelkimi jej konsekwencjami.- Za zakupione na naszych aukcjach przedmioty można dokonać płatności z góry na konto, jak również zapłacić przy odbiorze towaru. - Kupujący, który wybiera przesyłkę pobraniową jest zobowiązany do jej odbioru, a w przypadku nieodebrania do pokrycia kosztów przesyłki i jej zwrotu do nas.- Zastrzegamy prawo do odmowy wysłania przesyłki pobraniowej dla użytkowników posiadających złą opinię w serwisie allegro I NIE POSIADAJĄCEJ CO NAJMNIEJ 10 POZYTYWNYCH KOMENTARZY . -Gwarantujemy możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. -Dane do faktury Vat należy podać w formularzu opcji dostawy lub przysłać mailem. Uwaga !!!!! Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w Łodzi, dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia internetowego ze względu na możliwość wcześniejszej sprzedaży w sklepie stacjonarnym . *REALIZACJA ZAMÓWIENIA - Po dokonaniu zakupu kupujący otrzyma wiadomość z allegro zawierającą wszystkie informacje potrzebne do sfinalizowania transakcji. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią wiadomości i zastosowanie się do podanych tam instrukcji, co w znacznej mierze ułatwi nam sprawną realizację zamówienia. -Na potwierdzenie zakupu i podanie sposobu zapłaty oraz rodzaju przesyłki czekamy maksymalnie 7 dni. -W przypadku braku potrzebnych informacji po upływie 7 dni anulujemy transakcję, uruchamiamy procedurę zwrotu prowizji, a po jej zakończeniu wystawiamy negatywny komentarz. -W przypadku wyboru płatności z góry (wpłata na konto) na przelew czekamy maksymalnie 7 dni (chyba, że kupujący indywidualnie ustali z nami inny termin) - Po zakończeniu transakcji prosimy o wystawienie komentarza – zgodnie z zasadami allegro kupujący wystawia komentarz jako pierwszy. Komentarz zwrotny wystawiamy w terminie do 30dni. *WYSYŁKA TOWARU - Towar zakupiony w opcji płatnej przy odbiorze (przesyłka pobraniowa) wysyłamy tego samego dnia (kupione do godz.11:00) lub następnego dnia.-Towar zakupiony z opcją płatności z góry (wpłata na konto) wysyłamy w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. -Towar opłacony poprzez system „Płacę z Allegro” wysyłamy od razu po dokonaniu płatności, nie czekając na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie. - Paczki wysyłamy 1- dziennie (ok.godz.14:00) -Nie wysyłamy paczek w soboty i niedzielę i w święta - Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w doręczeniach przesyłek pocztowych, (nie mamy wpływu na czas doręczenia)
  Wyświetlenia:1
  Numer oferty:7116399972
  Zgłoś naruszenie zasad

  Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

  Do góry

  Na czasie


  Pokaż więcej
  Ukryj